Osieckiego wyborcy

/ 10 odpowiedzi
Dziś  zostałem potraktowany w sposób perfidny przez wyborców Osieckiego  już nie będę używał słów  jakich padły pod mym adresem bo  dlatego ,że popieram  Czubackiego na urząd Burmistrza  Przykre ,że padło to w me święto ważne dla mej osoby  . Pomimo ,że nie zgadzam  się  z czasem polityką Pana Gaika czy P  Urszuli Pawlak  napewno od jej wyborców nie padły by słowa przykre
siwy a nie zmyślasz czasem i czy jeśli coś takiego by zaszło czy miało to charakter prywatny czy osobisty i z kim się tak złapałeś?

(2014/10/27 23:10)
CWKS widzę ,że jesteś chyba poinformowany oczywiście miało to charakter prywatny rozmowa Nawet jeśli prywatny zraziłem się  tym bardzo i długo przeprosin nie przyjmę  Tyle ,że ja  szanuję  demokracje i prawo  Nikt nie będzie mi ubliżał bo jest powiedzenie Sądzę ciebie według siebie. Nie zmyślam pozostawiam sumieniu tej osoby  ocenę  tylko uważam ,że pewne granice przekroczone zostały .Ja nie zmienię faktu ,że widziałem pozytywne działania u Czubackiego Jakoś  merytorycznie kłóciłem się  tu o poglądy z innymi jakoś  się  nie obrażali i z tego  powodu przyjmowali krytykę. Mówimy o Wolności Słowa i wypowiadania się pozwólmy też innym mieć  swoje zdanie

(2014/10/27 23:57)

„Będę jeździł po mieście i potnę wszystkie banery Przemka” Stanisław Wachowski

W dniu dzisiejszym o godzinie 15:30. Pan burmistrz Stanisław Wachowski jednocześnie kandydat Sochaczewskiego Forum Samorządowego związanego z Piotrem Osieckim poinformował członka naszego komitetu wyborczego o tym, że będzie jeździł po mieście i potnie wszystkie banery Przemysława Gaika.

Jesteśmy zbulwersowani niskim poziomem kultury jak i agresją kandydatów Sochaczewskiego Forum Samorządowego. Takie zachowanie nie licuje z funkcją i godnością wiceburmistrza miasta Sochaczew. Panu Stanisławowi Wachowskiemu przypominamy jednocześnie, że niszczenie materiałów wyborczych jest wykroczeniem podlegającym karze (Dz.U. 2011 nr 21 poz. 112).

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy jednocześnie Piotra Osieckiego o zwrot ośmiu banerów naszego komitetu, które już zniknęły.

Będę jeździł po mieście i potnę wszystkie banery Przemka - Stanisław Wachowski

(2014/10/28 08:15)
Panie siwy widzę już pańska aktywność polityczną od dawna i wiem ile partii pan zwiedził, chyba wszystkie możliwe, wolno panu i tylko pytam czy to ucieczka od Gowina do PO?. Gratuluję wytrwałości, jeśli ma pan talent do tego to może kiedyś w końcu się uda

A tak na marginesie dedykuję słowa piosenki" Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, lśnić jak diament wśród tandety..."

(2014/10/28 12:23)
Danielu nie popłacz się tylko, ja bym proponował u lisa poruszyć ten temat

(2014/10/28 18:24)
tera pojechalem po imieniu gwoli ścisłości.Skąd wiesz że nie mam wykształcenia ? Zmieniasz ugrupowania jak rękawiczki i wielki tera znawca :)A no i jak piszesz to nie przelewaj miliona myśli do jednej wypowiedzi bo nie wiem o co chodzi :D

(2014/10/28 22:22)
CWKS 

A tak na marginesie dedykuję słowa piosenki" Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, lśnić jak diament wśród tandety..."

ze sceny zszedł wywalili go z radia . Teraz liczy na to ,że Osiecki da mu jakąś robotę . Panie Osiecki , nie warto bo to człowiek który przynosi same kłopoty.

(2014/10/29 06:04)
Czy znasz pojęcie ewolują poglądy to przeczytaj w słowniku

(2014/10/29 08:04)
Jakie tam ewoluują, ty po prostu nie masz kręgosłupa moralnego ani politycznego tylko parcie na stołek i zmieniasz poglądy jak wiatr zawieje, moim zdanie to powoduje brak wiarygodności i brak sukcesu w twoich dotychczasowych działaniach. To się nazywa tzw. bezideowość, polityka uprawiana w celu odniesienia z niej korzyści, ludzie głupi nie są i to widzą choćbyś im mówił nie wiem co mają swoje zdanie.

(2014/10/29 08:47)