osobisty trener

/ 23 odpowiedzi
Witam.
Czy w sochaczewie jest si這wnia (najlepiej damska) w ktorej mozna wziasc indywidualne lekcje z trenerem,nie grupowo. Tzn.chodzi mi o to zeby ktos stal nade mna i mowil mi jak mam cwiczyc,bo sama sie chyba nie zmotywuje:)
hej,ostatnio jak bylam na silowni u zgrabnych babek to maja drugiego trenera z warszawy podobno bierze sobie jedna osobe na godzine i z nia tylko cwiczy, uklada diete,cwiczenia ,,,,,,bo maja tez trenera ktory bierze sobie 3 osoby na godzine ale bys musiala zadz do wlascicielek,teraz silownia jest zamknieta bo przenosza sie na polna....

(2013/08/04 21:33)
hej,moja poprzedniczka ma racje wlasnie ta silownia ma dwoch trenerow tanszego i drozszego ,p jeden i drugi  jest dobry,ja cwicze z tym tanszym i jestem zadowolona,polecam fajnie dobiera cwiczenia,wlasciciele pomysleli i przenosza sie do centrum ,rowniez fajny pomysl ze tez bedzie kosmetyczka....napewno skorzystam,,,,,Pani Daria zachwala masaz zachwala masaz czekolada to napewno skorzysta,....a ty Julio zadz do wlascicieli to ci powiedza ceny ,,,pozdrawiam

(2013/08/04 21:39)
Je郵i by豉by taka mo磧iwo嗆 prosz o informacj o jakich cenach m闚imy, tzn ile p豉ci si za takiego trenera.

(2013/08/05 10:24)
jezeli chodzi o tego ta雟zego trenera to 12 wejsc 1,5h czyli 3 razy w tyg kosztuje 300z,natomiast ten drogi to s造szalam 瞠 fajnie prowadzi ale ile dokladnie bierze to ci nie powiemale chyba ok 50 zl za 1,5 godz ale ogolnie polecam z nimi cwiczenia bo fajnie prowadza

(2013/08/05 12:40)
Witam
Ja osobi軼ie polecam klub Gymme,kt鏎y mie軼i si na skrzy穎waniu ulic 1-go maja i H.Sawickiej.Maj tam si這wni wyposa穎n w nowoczesny sprz皻 oraz bogaty wyb鏎 r騜nego rodzaju zaj耩 fitnes.Chodz tam od prawie roku i jestem bardzo zadowolona.Klub prowadzi m這de,sympatyczne ma鹵e雟two,indywidualnie i profesjonalnie podchodz do ka盥ego.Trening闚 personalnych udzielaj oboje,do tego pani Natalia jest dietetyczk.Ceny nie s wyg鏎owane.Dla mnie najwa積iejszy jest panuj帷y w klubie profesjonalizm,bardzo mi豉 atmosfera,indywidualne podej軼ie do ka盥ego i du瘸 r騜norodno嗆 dost瘼nych zaj耩.Wi璚ej informacji uzyskasz ze strony internetowej: www.gymme.pl

(2013/08/05 17:30)
Gymme i profesjonalizm... a to dobre. haha 瞠m si u鄉ia :)!!

(2013/08/21 14:20)
Gymme i profesjonalizm... a to dobre. haha 瞠m si u鄉ia :)!!

(2013/08/21 14:20)
hej wszystkim,juz teraz moge powiedzie wam wi璚ej na temat tego trenera z warszawy co trenuje u zgrabnych babek na polnej,ch這paka ma poj璚ie o swoim zawodzie ja w przeciagu miesi帷a schud豉m 5 kg,ten trener daje ci diete,pilnuje cie   na kazdym kroku co jesz,taki treningz z nim trwa 3 godz ,ja cwicze 3 razy w tyg,polecam i jeszcze raz polecam,,,to nie zaden partacz ....poprostu wie jak ma nas kobitki doprowadzic do wymarzonej  figury....ponadto u zgrabnych babek duzo sie pozmienia這,sa teraz tylko karnety open,,,,nawt tanio,oraz jest rowniez salon pieknosci...polecam jak chcecie zobaczyc tego trenera to ja z nim cwicze w er wtorki czwartki i soboty zawsze jest od 14 ...fAJNY CHΜPAK I FAJNE  ZAJECIA

(2013/09/16 12:12)
Witam,
czy kto mo瞠 poleci mi trenera od przygotowania fizycznego kt鏎y pomo瞠 lub rozpisze roczny makrocykl treningowy.Chodzi mi o start w przysz這rocznych,sierpniowych zawodach w Pull-Up. Pozdrwiam.

(2013/09/24 09:08)
hej,a mo篤 zg這 sie do kamila ko這dziejczyka pracuje na si這wni u zgrabnych babek,na ul,polnej 11

(2013/09/24 09:55)
witam,ja te s造sza豉m dobre opinie o trenerze u zgrabnych babek,te napewno skorzystam ,wi璚 mo瞠 sprawdz sobie tego trenera

(2013/09/24 09:59)
Problem natomiast stanowi zakup suplementu, czy kto wie gdzie obecnie jest dost瘼ny Mitotropin, czy sklep z od篡wkami w b這niu posiada  odpowiednie suplementy?- chodzi g堯wnie o spalacze, babki najcz窷ciej ten wybieraj im nie zale篡 na mi窷niach.

(2013/09/24 10:27)
Olaf-dzi瘯i za odpowiedz,ale sprawa jest du穎 bardziej z這穎na,bo ja jestem ju zawodnikiem do嗆 zaawansowanym.My郵,瞠 posiadam ju odpowiedni wiedz,ale potrzeba to wszystko posk豉da w ca這嗆:) Co do tego spalacza,to spokojnie mo積a go kupi w sklepach internetowych,bo jest tego multum...My郵 te,瞠 i u nas w sklepie by to sprowadzili.Pami皻aj tylko,瞠 bez odpowiednio zbilansowanej diety i wprowadzenia treningu aerobowego-wyrzucasz pieni康ze w b這to.Ten 鈔odek nie zrobi za nas ca貫j roboty:) Pozdrawiam.

(2013/09/24 13:45)
No to idz do Gymme. Tam sa i profesjonalny trener i dietetyk sportowy.

(2013/09/24 15:09)
lukix wszystko si zgadza, tylko jak szuka貫m to w wi瘯szo軼i ofert by aktualnie niedost瘼ny. Ja np. 獞iczy貫m 2 lata pod okiem trenera, mia 2 osoby jednocze郾ie, potem ju korzysta貫m z nabytej wiedzy 獞icz帷 samodzielnie

(2013/09/24 15:38)
niebawem otwiera si nowe centrum rekreacji w samym centrum, zapowiada si ciekawie z tego co mi wiadomo

(2013/09/25 15:47)
i wybieram si dodatkowo na fitness do Boryszewa u Krupy w wy窺zej szkole martketingu s zapisy na sam fitness tylko dla kobiet od 2 pa寮ziernika pierwsze zaj璚ia s o 19.10 cardio aerobik i tmt i jakie latino fitness mo瞠 kto do towarzystwa wybierze si ze mn????

(2013/09/25 15:52)
http://anna-baskiewicz.blogspot.com/ tu to znalaz豉m dosta豉m od znajomej, chodzi od wrze郾ia na zaj璚ia na Warszawska a to chyba prowadzi jedna i ta sama dziewczyna tylko otiwera druga filie na Boryszewie u Krupy.

(2013/09/25 15:58)
Witam.
Czy w sochaczewie jest si這wnia (najlepiej damska) w ktorej mozna wziasc indywidualne lekcje z trenerem,nie grupowo. Tzn.chodzi mi o to zeby ktos stal nade mna i mowil mi jak mam cwiczyc,bo sama sie chyba nie zmotywuje:)the best treiner is sex 1h/7x na tydzie ,mo積a na stojaka tyrz

(2013/10/11 05:25)
W nowej si這wni na poprzecznej ma by Trener Personalny - podobno ma by i kobieta i m篹czyzna , u這膨 diet , specjalny zestaw 獞icze ja ju nie mog sie doczeka przyda豚y mi si kto taki kto godzin b璠zie mi m闚i jak poprawnie 獞iczy i poprawi swoj sylwetk

(2013/11/22 11:09)

paczej

(2016/11/10 20:50)