Ostatnia kadecja Osieckiego !

/ 55 odpowiedzi / 5 zdjęć
 Niestety, obecny burmistrz nadal uprawia demagogię i opowiada populistyczne bajki o cenach wody i ścieków, które rzekomo jemu udało się obniżyć. Słyszałem ,że za wodę prawie tyle co Warszawie płacimy . Panie  Burmistrzu co  z obietnicą  programową  Pana  ?

„Szanowni Sochaczewianie, drodzy Wyborcy przedstawiam Wam filary mojego programu działania na najbliższe lata:

Sochaczew dobrym miejscem do inwestowania                                                                

Przyciągnięcie do miasta nowych firm i inwestorów to będzie jeden z podstawowych priorytetów tej kadencji. Sochaczew nigdy nie wykorzystał gigantycznej szansy, jaką jest jego położenie na trasie wschód-zachód i bliskość Warszawy. TO MUSI SIĘ ZMIENIĆ.”   Panie Osiecki   to młodzież emigruje z Sochaczewa bo brak pracy tam zamieszkuje  Czas to zmienić  wysłać Pana na emeryturę

Wszyscy w mieście, a nawet Nowej Suchej wiedzą, że ten pan marzy o powrocie do Powiatu tym razem na Starostę. Jak już mieszkańcy miasta podziękują mu za pracę. Szkoda tylko Powiatu, bo jak w razie taki manewr cudem by mu się udał - na wsi jeszcze się na gościu nie poznali. To klęska finansowa może być murowana. Zaczną się obligacje, a dalej to już z miasta znamy.

(2014/10/22 12:29)
Za brak należytych starań o remonty miejskich dróg, to powinna być ostatnia kadencja tego Burmistrza. Zwyczajnie się nie sprawdził, w mojej ocenie. A jak jest każdy kierowca widzi. Słowem, marność i nędza drogowa.

(2014/10/23 15:36)
Zapuściłeś się na rogatki miasta,po co tak daleko ,szkoda fatygi wszystkie ulice podobnie wyglądają,może z wyjątkiem ul.Traugutta.Chodniki są w katastrofalnym stanie ,na czele ze sterczącymi płytami w parku  w centrum.(ale park do sprzedania)Do kompletu sprzątanie ,w centrum bez opamiętania a czym dalej tym rzadziej lub wcale i odwieczny problem poza centrum brak koszy na śmieci.

(2014/10/23 15:55)
Nie wspomnę o syfie i śmieciach na wałach Kaczogrodu . Popatrzcie sami, wielce szanowny pan władca miasta i okolic tam nie zagląda, dlaczego ? a no nie ma czasu, lansuje się, czaruje wyborców razem z rzecznikiem małodobrym.

(2014/10/23 16:11)
jago   pewnie toja ostatnia na tym forum też zwłaszcza że dziury w drogach odzwierciedlają stan dziur w twoim mózgu. Rzecznik faktycznie jest do kitu , to prawda

(2014/10/23 21:36)
Stan naszych dróg w mieście, to dupa i lipa.

(2014/10/24 13:09)
CWKS, TY ZWYCZAJNIE BARAN JESTEŚ BEEEEEEEEEEEE !

(2014/10/24 13:45)
Dobre jago dobre !!!!!

(2014/10/24 15:50)
Rotor,jak piszesz o drodze miejskiej to po co fotografujesz powiatową,buhahahaha

(2014/10/26 00:31)
Jago vel Rotor,znów sie nie przelogowałeś i tą samą fotkę wstawiłeś.A wiedza Twoja jest taka ze nie odróżniać dróg miejskich,powiatowych,wojewódzkich i krajowych 

(2014/10/26 00:34)
Drogi są dla mieszkańców ważne, bo muszą dowieźć dzieci do szkoły i dojechać do pracy, albo rozwieźć towar firmy. Wiem że dla ciebie kolo czy tam CWKS, to są abstrakcyjne tematy bo albo jesteście pisiolonymiMelepetami z gilem pod nosem i takie sprawy są wam obce. Albo pierdzi stołkami, jak te skoczki z gazety o występach w kramnicach. I macie ludzi w głębokim poważaniu w myśl maksymy klasyka pisKÓW "SPIEPRZAJ DZIADU". Ale ludzie już to na szczęście wiedzą i  odstawią was od cyca w wyborach.  

(2014/10/26 21:30)
Drogi są dla mieszkańców ważne, bo muszą dowieźć dzieci do szkoły i dojechać do pracy, albo rozwieźć towar firmy. Wiem że dla ciebie kolo czy tam CWKS, to są abstrakcyjne tematy bo albo jesteście pisiolonymiMelepetami z gilem pod nosem i takie sprawy są wam obce. Albo pierdzi stołkami, jak te skoczki z gazety o występach w kramnicach. I macie ludzi w głębokim poważaniu w myśl maksymy klasyka pisKÓW "SPIEPRZAJ DZIADU". Ale ludzie już to na szczęście wiedzą i  odstawią was od cyca w wyborach.  

I co teraz powie PO? Czyż ten użytkownik również tak ja będzie w trybie wyborczym ścigany? Tak jak pisałem, "ci sami ludzie " chcą skarżyć swoich przeciwników za to co ich elektorat lub członkowie robią bezkarnie :)żądam od od osoby która straszyła mnie wnioskiem do prokuratury aby również podała użytkownika " jago" w trybie wyborczym za obrazę ugrupowania PiS-u.  Toż tak nie godzi jedynym uczciwym i prawym ugrupowaniom :)

(2014/10/26 21:46)
Teraz proszę autora tego wpisu aby odniósł się do mojej wypowiedzi o jago i PiS.

(2014/10/26 23:43)
Screen nie wszedł. Użytkowniku mopseko jak zrozumiesz się teraz do opinii jago o waszym rywalu politycznym?też złożysz wniosek do prokuratury? A może razem pracujecie w jednym komitecie i nie donosicie na siebie?

(2014/10/26 23:47)
https://m.facebook.com/PrzyjazneMiastoSochaczew?v=timeline&filter=1&refid=17
Mopseko, widziałem u was redaktora tego portalu występującego w filmachjako kandydata na radnego powiatowego. Czyli jak za dużo swoich przemyśleń wpiszę na waszym portalu to mnie zniszczycie? Bo zbyt pewnie groziła mi zuziu prokuraturą.

(2014/10/27 00:06)
E-Sochaczew= przyjazny samorząd :(

(2014/10/27 00:07)
Jarl - chyba nikt Cię nie zmusza do korzystania z tego portalu? Jeśli Ci nie odpowiada, to zawsze możesz go zbojkotować, albo założyć swój własny - jest demokracja! Chyba bardzo Ciebie boli to, że nie przejęła go Twoja partia, tak jak zrobiła to z wielu innymi mediami?

(2014/10/27 08:37)
I właśnie jawnie potwierdzasz, że ten portal jest ukierunkowany w jedną stronę polityczną.
A rzetelny dziennikarz,  redaktor nie powinien jednocześnie piastować funkcji samorządowych.sami się kompromitujecie.

Dziennikarz-samorzadowiec powiązany z określoną grupą polityczną nie przedstawi obiektywnie żadnych informacji.

(2014/10/27 08:47)
No właśnie!!! W jednej z najpoczytniejszych książek świata sprzed blisko dwóch tysięcy lat napisano:

Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego (Mt 7:5)

Przy okazji - pozdrowienia dla Bidona!

(2014/10/27 09:00)
Haha, rzecznik jest dziennikarzem sportowym :)a to jest różnica:) mam nadzieję że nie dojdziecie do władzy.

(2014/10/27 09:05)
Relacjonowanie meczy to nie to samo co relacjonowanie działań samorządu i wydarzeń :)

(2014/10/27 09:08)
Tia... sportowym... I dlatego podtyka swoim znajomkom z innych mediów i działów niemal gotowe teksty do publikacji - rzecz sprawdzona. O zmuszaniu dziennikarzy przejętego przez miasto medium do publikowania tekstów na pograniczu prawa nawet nie wspominam. Na biurku przy w jego gabinecie przy 1-go maja powstają teksty, które ani ze sportem, ani z promocją miasta mają niewiele wspólnego. Właśnie dlatego, że znany jest z tv jako dziennikarz sportowy uważa się za osobę spoza grona podejrzeń. I do tej pory się na to wszyscy nabieraliśmy. Ale prawda jest taka, że od wielu miesięcy to on reżyseruje polityczne wojny medialne z Sochaczewem w tle i to nie pierwszoplanowym. A jego ulubionym sportem stały się wybory i walka o władzę - zresztą nie tylko na forum miejskim, ale również sportowym. Polecam zresztą lekturę:

http://mojsport.blog.com/2014/03/02/akcja-wylacz-%E2%80%9Ebidona%E2%80%9D/ 

(2014/10/27 09:20)
Powiem tak: co do tej osoby nabrałem wątpliwości i tu zwracam Ci honor.jednak zmiany muszą objąć cały nasz system.Zagłębie się trochę bardziej w tym temacie. 

(2014/10/27 09:34)
Zapoznałem się z aktem oskarżenia skierowanym przeciwko Jarosławowi Nowickiemu. Muszę stwierdzić,  że wolność słowa jest tylko dla wybranych.
W związku z tym że nie interesuję się sportem i nie czytam nic co w nazwie odnosi się do tej dziedziny życia, nie miałem pojęcia o takich sytuacjach.
Cóż,  pozostaje tylko Nowa prawica. Obym się nie zawiódł. Czas poszukać w sieci informacji o nich.

(2014/10/27 09:55)
Zdecydowanie drogi są dla mieszkańców ważne, bo muszą dowieźć dzieci do szkoły i dojechać do pracy, albo rozwieźć towar firmy lub ludzi do pracy. Wiem że dla ciebie kolo czy tam CWKS, jarl, - czy jak cię tam zwał.To są abstrakcyjne tematy bo albo jesteście pisiolonymimelepetami z gilem pod nosem bez rodziny i takie sprawy są wam obce. Albo pierdzi stołkami, jak te skoczki z gazety o występach w kramnicach. I macie ludzi w głębokim poważaniu, w myśl maksymy klasyka pisków "SPIEPRZAJ DZIADU" tymi słowami pewien poważny jak sądzono polityk, zwrócił się do swojego wyborcy. Ale ludzie już to na szczęście wiedzą i  odstawią was od cyca w najbliższych wyborach.  Między innymi za takie osiągnięcia !

(2014/10/27 10:05)