Oszukaństwo na konkursach podczas otwarcia SONATA PARK.

/ 3 odpowiedzi
Witam.
         Uczestniczę jako mieszkaniec tego miasta we wszelkiego rodzaju koncertach,pokazach oraz otwarciach i bardzo zastanawiają mnie moje obserwacje z ostatniego otwarcia SONATA PARK.
         Organizowano wiele ciekawych konkursów i wybierano ich uczestników i co ciekawe Ci co byli zapraszani do nich to czekali pod sceną i mieli pewność że prowadząca zaraz ich wskaże.
          Druga ciekawostka,wiele tych samych osób uczestniczyło w wielu różnych konkursach,a kilka ich tego dnia było.
          Wydaje mi się że powinny być inne zasady typowania uczestników konkursów a nie takie że wskazuje osoby prowadzący i wtedy wskazuje kogo mu się podoba.
W ostatnim konkursie gdzie już nagrody były bardzo atrakcyjne prowadzący wskazali tylko dwie osoby,a z kąt wzięły się pozostałe?-dziwne,bardzo dziwne.
To wręcz porażające obserwacje. Proponuje zawiadomić prokuraturę.
Czy zastanawiałeś się nad znalezieniem bardziej sensownego sposobu na spędzanie wolnego czasu niż uczestniczenie "jako mieszkaniec tego miasta we wszelkiego rodzaju koncertach,pokazach oraz otwarciach"?Jeśli jednak nie wchodzi to w grę to proponuje zmienić staregie. Uczestnicz w tych wszystkich "iventach" pod inną przykrywką. Podejrzewam, że większość uczestniczy w nich jako mieszkańcy - więc ciężko ci się wyróżnić z tłumu.Może Zorro albo Batman?

(2014/11/11 12:44)
Może Zorro albo Batman?

Już widzę na otwarciu mleczarni ludzi poprzebieranych za krowy :)

(2014/11/11 14:19)