Otworzenie Dyskoteki w Sochaczewie.?

/ 33 odpowiedzi

K.

"dobre a krew zmywali krew wiadrami a może myjką przyjechali co ??? "

Kendal, owszem, była taka akcja - byłam w Kornerze raz, może dwa razy, bo to jednak nie moje klimaty. Właśnie kiedy siedziałam ze znajomymi w ogródku, ze środka wytoczyli się pijani , wściekli kolesie, wymienili ciosy, polała się krew a barmanka wyszła z wiadrem i ze stoicką miną zmyła tą krew. I wtedy odechciało mi się tam chodzić..

Dlatego jeszcze raz powtarzam, że podstawa to porządna, profesjonalna ochrona + dobry Dj. No i wjazd od 21 roku życia..

(2013/08/02 08:54)
ojojojoj na gnatach tez sie tlukli i co? w warszawie kiedys kiedys tez sie zdarzalo... teraz sa inne czasy.. po pierwsze ludzie przyjezdzaja sie bawic a nie napier.... a po drugie ochrona jest inna. fajna miejscowka na wale miedzeszynskim: http://www.explosionclub.pl/
takie cos otworzcie :) ludzi mnostwo od 17 chyba do 40 i nikt sie nie tlucze a jakiekolwiek jak sie zdarza proby szybko sa gaszone w zarodku. monitoring + profesjonalna ochrona i jest bezpiecznie.

(2013/08/02 11:43)
Ja myślę że to świetny pomysł i jakie 21 lat???
Ludzie zastanówcie się jak ktoś jest normalny to nawet jak będzie miał 18 lat to może wejsc chyba a ktoś kto ma 21 to znaczy że co mądrzejszy itd może być przecież jeszcze mniej ogarnięty niż ten młodszy???.
Pomysł dobry bo w naszym mieście nie ma gdzie wyjść a jak było by coś fajnego i blisko to czemu nie :)

(2013/08/02 12:01)

Kendal, nie rozumiem po co uparcie starasz się bronić opinii Amora jak sam z drugiej strony przyznajesz, że różne rzeczy tam się działy (tak by the way to chłopaki byli chyba wtedy z Łowicza a nie z Piaseczna, z tego co pamiętam). Każdy kto był tam więcej niż jeden raz doskonale wie, że być może bywały tam spokojne wieczory ale generalnie nie znałeś dnia ani godziny kiedy szklanka przeleci ci obok głowy albo dostaniesz w mordę nie wiadomo z której strony i za co.

Takie rzeczy są nie do pomyślenia w Warszawskich lokalach gdzie jest profi ochrona i selekcja przed wejściem.

Trochę ci sie pomyliły miejsca !!!
Owszem najazd z Łowicza był ale nie w Amorze tylko na Club Camel !!!
Nie wiem czy pamiętasz w tym budynku co teraz jest Charon kiedyś był Camel !!!!

Tak sobie teraz myślę i wiecie co fajnie tak powspominać dawne dobre czasy kiedyś jednak coś było w tym Sochaczewie a teraz , gdzie ta młodziesz ma chodzić ??
I dlatego wszystko się dzieje na ulicach miasta kiedyś było gdzie iść , Amor , wspomniany Camel , Korner , fajnie wspominam bar u tzw kolczyka - bar Magda na Victorii przy 600 lecia ,  Dyskoteka za wiaduktem tam gdzie teraz hurtownia nie pamietam jak sie to pisało ale chyba ONE , bar i czasami można było potańczyć na Kuznocinie też już zapomniałem jak to sie wtedy nazywało !!!
Było kilka fajnych miejsc gdzie można było sie rozerwać w Sochaczewie i nie szlajać sie po miescie jak to teraz młodziesz robi !!!

(2013/08/02 17:25)
Kendal wez ty sie człowieku ogarnij A nie wspominasz stare lta to juz było i nie wróci Amor,ONE,CZY PUB KONER TO BYŁY SPELUNY a nie dyskoteki wymień mi jedną porzadna dyskoteke a nie wymieniasz tam to .Widać ze jesteś juz stary teraz sa inne czasy i NIE BEDZIE JUZ NIGDY TAK SAMO NIE ŻYJ TAM TYMI CZASMI :>)

(2013/08/03 08:32)
 No i muzyka była jakaś dobra a teraz tylko tępy łomot. Nie bez kozery młodzi mówią" fajna nuta" , no bo te piosenki składają się z jednej nuty i bardzo prostego tekstu " buc,buc,buc"

(2013/08/03 09:49)
Kendal wez ty sie człowieku ogarnij A nie wspominasz stare lta to juz było i nie wróci Amor,ONE,CZY PUB KONER TO BYŁY SPELUNY a nie dyskoteki wymień mi jedną porzadna dyskoteke a nie wymieniasz tam to .Widać ze jesteś juz stary teraz sa inne czasy i NIE BEDZIE JUZ NIGDY TAK SAMO NIE ŻYJ TAM TYMI CZASMI :>)

Kendzia chyba mnie bardzo lubisz bo nazwałaś sie podobnie jak ja Kendal - Kendzia dobre hi hi hi

Kendzia Korner a nie Koner

(2013/08/04 12:47)
Kendal ty ze mna to lepiej nie pogrywaj bo jak ja zaczne tobie wytykac twoje błedy to nie wiem czy dnia starczy :*
A co do Kornera to bardzo lubiłam tam chodzic ale tak naprawde szybko zrobiła sie tam speluna Amor tez itd., tak naprawde nigdy tu nie było porzadnej Dyskoteki i Juz nie bedzie :)
Tak wiec Kendal z KENDZIA NIE ZACZYNAJ :))))

(2013/08/04 21:43)