Paliwo ze stacji PKN ORLEN

/ 5 odpowiedzi
Witam wszystkich, czy ktoś z Was miał problem z samochodem po zatankowaniu paliwa na stacji paliw przy ul.Warszawskiej  ORLEN obok ORKANU?Jeśli tak to proszę piszcie?
od lat tam tankuję i nie widzę czegoś złego.

(2014/10/30 07:26)
Ja również, zawsze kiedy tankuje w Sochaczewie to właśnie na tym Orlenie, to już 4 samochód leci jak tankuje na tej stachi i nigdy nie miałem problemów z jakością paliwa

(2014/10/30 08:25)
 No ja tankuję okazyjnie na tym Orlenie lub na Orlenie firmy Tymwod i nigdy nie miałem problemu z paliwem, może to  problem z autem, filtra paliwa czy coś?
 Najlepiej jakbyś jeszcze napisał na czym ten problem polega, dusi się, przerywa czy rano zimny nie chce odpalać lub co?

(2014/10/30 10:13)
Witam nigdy nie narzekał na PKN ORLEN jednak któregoś razu i u mnie pojawił się problem z samochodem po zatankowaniu na tej stacji. Po ujechaniu 3 km zaświeciła się kontrolka sygnalizują problemy z układem paliwowym. Mechanik ewidentnie stwierdził obecność wody w paliwie co spowodowało problem z jednym z wtrysków. Stacja paliw krótko mówiąc wypieła się na tą sytuację. Pozdrawiam 

(2014/11/01 00:58)
Witam, ja tankuje na Orlenie koło Orkanu tyle czasu i nie nazekam a nawet bedę zachwalał gdysz tankowałem na stacji koło hipermarkietu nie ta koło Tesco tam dopiero jest paliwo z rury wydechowej leci woda prawie jak z kranu a samochód ma ciężko rozbujać się .Więc wole tankować na Orlenie troche drożej ale moim zdaniem lepiej :)

(2014/11/02 10:50)