Pan Chocian przegrał w sądzie z Panem Gaikiem

/ 25 odpowiedzi
Pan Chocian poniósł dotkliwą porażkę i przegrał sprawę w sądzie z Panem Gaikiem . Czy ktoś coś wie na ten temat
To prawda , Chocian - prezes Społem , aktywny członek Forum Samorządowego , gdzie prezesem jest obecny burmistrz Osiecki , przegrał sprawę w sądzie przeciwko Panu Gaikowi . problem dotyczył umarzania , odłożenia podatków, czemu zaprzeczał Pan Chocian . I prawda zawsze  wypłynie.

(2013/10/21 18:33)
"Wyrok zapadł - Chocian przegrał"
Wynika z tego tekstu, że nie dość stronnik burmistrza przegrał. To jeszcze on i firma musi zwrócić 5000 zł kosztów sądowych. Oraz 4800 zł  dla pana Przemysława. W sumie 9800 zł ich to kosztuje. 
Pan Przemek zapowiedział, że zasądzoną mu kwotę przeznaczy na cele charytatywne. Tyle z tego dobrego. 

(2013/10/21 20:47)

Pan Przemek zapowiedział, że zasądzoną mu kwotę przeznaczy na cele charytatywne. Tyle z tego dobrego. 

Najpierw, niech przeznaczy. Pochwały za ten szlachetny czyn zostawmy aż się ten czyn dokona.

(2013/10/21 21:16)
A taki ten Chocian był pewny siebie . Jego księgowa aż dostała podobno biegunki twierdząc , że to najzwyklejsze pomówienie . I co Panie Chocian członku Stowarzyszenia Osieckiego , przegrał Pan z kretesem . Teraz niech Pan przeprosi Pana Gaika - uczyni Pan to ?

(2013/10/22 20:11)

Niezrobi tego ,poniewa traktuje to miasto wraz z Panem Burmistrzem jak prywatny folwark,wystarczy popatrzeć na inwestycję przy ulicy Pokoju.Gdzie są dwaj szefowie architektury Miasta.Pomoc koleżeńska ?

(2013/10/24 16:29)
Dwaj szefowie??Nie...Tylko dwaj? Chyba idą wybory, bo taka redukcja etatów... ;)

(2013/10/24 22:13)
Trzej ,jest jeszcze Proboszcz Paraf.Wawrzyńca plus popierający słynny Poseł wszechobecny.

(2013/10/25 09:35)
Pan Poseł wszechmogący, z Panem Burymmistrzem zgotowali nam ten los, dla kolegów i popleczników jest, a dla szpitala nie było . 

(2013/10/25 10:20)
Witam Proszę mnie źle nie zrozumiećWszystkiemu winny jest burmistrz teraz poseł i jeszcze Pan Chocian- według Was ?Bardzo proszę podajcie mi nazwisko osoby godnej zastąpić obecnego burmistrza (nie wiem na kogo mam oddać głos w przyszłych wyborach a kilka osób zadeklarowało już start w wyborach.Chyba, że znacie kogoś innego.Według Was Pan Gaik wszechmogący i wszechmocny - ok macie prawo tak uważać.Ale czy nikt się nie zastanawia po co zostało stworzone stanowiska w zarządzie powiatu za bagatela podobno ponad 10 tys miesięcznie ?Proszę o szczerą odpowiedź   

(2013/10/25 21:25)
Potrzebny jest ktoś ,kto nie należy do układu rotujących się urzędników.Menadżer ,doświadczony przedsiębiorca,bo Miasto to Firma o dużym ,odnawialnym kapitale,przy względnie stałym przychodzie.Nie można wiecznie bawić się w partyjne gierki ,ponieważ są to wymierne koszty ponoszone przez mieszkaców,które póżniej łata się podwyrzkami,bo nie z kieszeni pracowników Magistratu na czele z wodzem , czyli Burmistrzem.

(2013/10/26 10:39)
A może ktoś wrażliwy na problemy społeczne i głos ludzi, Pani Danuta Radzanowska Przewodnicząca S. Już Osicki miał być menago i gospodarz, a tymczasem mamy w perspektywie zwrot znacznej części dotacji na modernizację sieci wodno - kanalizacyjnej. I nie dość że nie zdobędzie kasy na inwestycje - przykład ul. Staszica, to jeszcze trzeba będzie oddać ze 30 milionów i to w ciągu roku. Nieudolność i nie kompetencja tej ekipy będzie nas słono kosztować.   

(2013/10/26 11:05)
Potrzebny jest ktoś ,kto nie należy do układu rotujących się urzędników.Menadżer ,doświadczony przedsiębiorca,bo Miasto to Firma o dużym ,odnawialnym kapitale,przy względnie stałym przychodzie.Nie można wiecznie bawić się w partyjne gierki ,ponieważ są to wymierne koszty ponoszone przez mieszkaców,które póżniej łata się podwyrzkami,bo nie z kieszeni pracowników Magistratu na czele z wodzem , czyli Burmistrzem.

A gdzie P Gaik zdobył tak cenne doświadczenie managerskie i jako przedsiębiorca?Jakie stanowiska kierownicze piastował?Jak dużym przedsiębiorstwem zarządzał?

(2013/10/26 14:40)
A może ktoś wrażliwy na problemy społeczne i głos ludzi, Pani Danuta Radzanowska Przewodnicząca S. Już Osicki miał być menago i gospodarz, a tymczasem mamy w perspektywie zwrot znacznej części dotacji na modernizację sieci wodno - kanalizacyjnej. I nie dość że nie zdobędzie kasy na inwestycje - przykład ul. Staszica, to jeszcze trzeba będzie oddać ze 30 milionów i to w ciągu roku. Nieudolność i nie kompetencja tej ekipy będzie nas słono kosztować.   

Zaskoczony?Wydaje mi sie, ze niespełnienie zaakceptowanych kryteriów dotacji dot sieci w-k nie było trudne do przewidzenia.

(2013/10/26 14:41)
no tu to teraz ktoś pojechał z tą kandydaturą ,Radzanowska hihihihihihih.

(2013/10/26 14:49)
do Pana Gizmo
Ale czy nikt się nie zastanawia po co zostało stworzone stanowiska w zarządzie powiatu za bagatela podobno ponad 10 tys miesięcznie ?
Proszę o szczerą odpowiedź   Sprawa staje się zagadkowa , bo podobno o to stanowisko( gdzie pensja 10 tys.) będzie się przy pomocy swoich gierek ubiegał  Osiecki , obecny nam panujący. Jemu podobno to co robi już się znudziło , bo perspektyw dla tego miasta , przy tej władzy nie ma . Tak słyszałem , czas pokaże , czy to plotka .

(2013/10/26 17:36)
Maczeta to plotkara słucha i przekazuje plotki uważajcie na tego obojniaka...:), jest chamski.

Karol

(2013/10/26 18:44)
 Miałem zamiar nie odnosić się do tego tematu ale widzę ze temat ciekawi i trudno się nie odnieść do lokalnych awanturników i jątrzycieli politycznych. Pamietając rozmach kampanii wyborczej pana Gaika i obecne poczynania czy  nie odnosicie wrażenia iż radny gotów jest Sochaczew podpalić aby tylko być na topie in aby dostać się do Rady!!!

(2013/10/26 19:57)
do karola 997

Nie wysilaj się chłopczyku , bo każdy na tym forum wie , że największym mącicielem jest 

Karol997 , i zmień płytę bo jesteś płytki i nieskomplikowany masz umysł. A tak naprawdę to mi Cię szkoda.

(2013/10/26 22:49)
Obojniaku nie wiedziałem, że zajmujesz się telepatyczną neurologią to za trudne dla gimnazjalisty-ki plociucha-tkary....:) Mam wszystkie zwoje, styki w porządku badania też doskonałe więc zdrowie mi dopisuje i dzięki za troskę. Sprawdź swoje będzie lepiej się gadało...ha ha ha. Robisz mi reklamę, proszę jak prawda w oczy kole, tylko nie wiem po co się przyczepiłaś jak rzep...hi hi hi...ty mnie mylisz z kimś innym...ha ha ha ale to zabawne.Nie zdziwię się jak zostaniesz usunięty-ta przez moderatora za epitety jakimi się posługujesz więc jak chcesz tu zostać przeczytaj regulamin i stosuj się do niego.

Karol

(2013/10/27 13:37)
maczetaostra ma trudny do zaakceptowania styl pisania, raczej nie trawiony przez innych ludzi styl traktowania kogoś z góry, maczeto to się nie sprawdza  i w taki sposób nie zbudujesz swojego autorytetu, raczej doczekasz się bana.

(2013/10/27 14:06)
do karola997

i z wzajemnością .

(2013/10/27 19:14)
"To prawda , Chocian - prezes Społem , aktywny członek Forum Samorządowego , gdzie prezesem jest obecny burmistrz Osiecki , przegrał sprawę w sądzie przeciwko Panu Gaikowi . problem dotyczył umarzania , odłożenia podatków, czemu zaprzeczał Pan Chocian . I prawda zawsze  wypłynie."
A przypominamy sobie szumny artykuł w gazecie Burmistrza - że nie, skądże, ach, och i sceny świętego oburzenia oraz tłumaczenie za klasykiem, że białe jest czarne. A tymczasem postępowanie w sądzie wykazuje coś zgoła innego, że oponent Gaik miał rację.    W tym momencie przypomina mi się pewna opowieść o PINOKIU i jego twórcy DŹEPETTO,  kiedy to po kolejnym kłamstwie, drewnianemu chłopcu wyrastał coraz to dłuższy nos. 

(2013/10/29 13:44)
To naszemu obecnemu i daj boże nigdy więcej nos powinien urosnąć do nie spotykanych rozmiarów.Takiego zakłamania jak za Osieckiego nigdy nie było . Dlaczego wybraliśmy tego człowieka . Mam jednak nadzieję ,że nie popełnimy już tego błędu. Wszystkim którym zależy na Sochaczewie powinni pominąć to nazwisko na listach wyborczych.

(2013/10/29 21:40)
Olaf masz trudny do zaakceptowania styl pisania, raczej nie trawiony przez innych ludzi styl traktowania kogoś z góry, Olafie to się nie sprawdza  i w taki sposób nie zbudujesz swojego autorytetu, raczej doczekasz się bana!

(2013/10/29 21:54)