Pani Emilia - narzędzie PISu

/ 11 odpowiedzi
https://www.tvn24.pl/akcja-hejtu-wobec-sedziow-emilia-wydala-oswiadczenie,962824,s.html

Pani Emilia, której bardzo dobrze się hejtowało a jak wszystko wyszło na jaw to czuje się oszukana. Bardzo profesjonalnie próbuje jeszcze sie tłumaczyć, grając na uczuciach Polaków - Patriotów: "nie robiła tego dla pieniędzy, walczyłam ze złem" ale zdanie dalej pisze już, że jak to wszystko wyszło na jaw to została bez pieniędzy.

Ile takich ludzi sprzedało się lub dało sobie wdrukować do głowy, że robią takie gónwo dla dobra narodu? Że można niszczyć drugiego człowieka dla dobra narodu, tylko dlatego, że nie zgadza się z jedynie słusznym kierunkiem partii? Czy tak już kiedyś nie było? To już nie machnia rządzących niszczy nieprzychylnych wobec swojej władzy - To zwykły szary Polak niszczy drugiego Polaka w imię Bóg Honor Ojczyzna, dla dobra kraju.

Przecież tak już kiedyś było.
Niestety Rambo. Nie mogę się z Tobą zgodzić i mój wiek i pamięć czasów słusznie minionych do tego mnie upoważniają. Aż takiego q....stwa jak w budowanej właśnie pislandii, nie było nigdy. To teraz pluje się ludziom w oczy i wmawia, że właśnie pada deszcz. Przykłady można mnożyć, a obecna władza uważa, że baranom (czytaj: obywatelom) da się wmówić każde gówno. Jak powiedział kiedyś pies Kurski (bulterier to przecież pies, a tak go nazywano): ciemny lud wszystko kupi. I kupuje.

(2019/08/21 14:12)

gaj
to już nie jest zwykły hejt i trolowanie...

(2019/08/21 14:22)
To jest bolszewizm.

(2019/08/21 17:29)
powiedziałbym ONETYZM- michnikazm

(2019/08/21 18:31)
Boję się tylko , że Ci co leżą
krzyżem w kosciele i choćby im ksiądz dziecko zgw....łcił , to i tak w to nie uwierzą . Nakrzyczą na syna , czy córkę ,że to osoba święta i to nie może byc.Ciemnogród , który oprócz czarnych nic w życiu nie widzial.

(2019/08/22 20:22)
W cywilizowanym kraju nastąpiłaby dymisja ministra i premiera.

(2019/08/23 08:57)
@metasekwoja w cywilizowanym kraju, a nie w dzikim, jakim od dawna znajduje się Polska. W tej bogobojnej ojczyźnie, to juz tylko szary człowiek stara się być uczciwy i to pewnie nie kazdy, a co dziesiąty.

(2019/08/23 09:20)
i szefa opozycji kap.schettino.

(2019/08/24 14:24)
Chciało by się :)

(2019/08/25 12:51)
Anonimowa hejterka dostaje z ministerstwa sprawiedliwości wrażliwe dane na temat sędziów... to już nawet nie jest Biołoruś, to Sudan.

(2019/08/27 09:45)
Cóż, PIS stracił moranle prawo aby pouczać innych. Rewolucja zjada własne dzieci.

(2019/08/28 13:41)