Pani Patrycja z Plecewic, czy ktoś poleci do szkolenia psów?

/ 6 odpowiedzi
Witajcie,Poszukuję kontaktu do osoby zajmującej się szkoleniem psów.Czy może mi ktoś pomóc, podając namiary na kogoś takiego z okolic Sochaczewa?Słyszałam kiedyś o Pani Patrycji w okolic Plecewic. Może ma ktoś do niej kontakt?Z góry dziękuję za pomoc :)
był w TV Discovery , a jest na you tubie serial "zaklinacz psów z Cesarem Millanem ,sporo się można było dowiedzieć jak postępować z krnąbrnymi czworonogami,jest tych filmików ze 300,możesz spróbować pooglądać po jednym od czasu do czasu,pies wyszkolony przez Ciebie będzie się Ciebie słuchał, jeszcze jedna rada-- jeżeli wyprowadzasz psa na spacer-nie rób jednej trasy-śmietnik,kiosk i dom-spaceruj z nim w różnych kierunkach nawet sporą odległość,codziennie inna trasa-kilometr,półtora , pies pozna całą dzielnicę i w razie zagubienia może wrócić,jak widzę jak "przewodnicy" okrążają blok i do domu to żal mi tych psiaków, NO CHYBA ŻE MASZ YORKA,WTEDY POTRZEBNY SPECJALISTA WYSOKIEJ KLASY, hey!

(2015/01/03 19:40)
Ja mam namiar na Panią Patrycję- nie wiem, czy to ta z Plecewic,czy nie- najlepiej zadzwoń i się dowiedz:)
 Namiary wysyłam na prv

(2015/01/04 16:47)
do Agnieszka 23- jak dobrze pójdzie z trenowaniem-daj znać,może się przyda?

(2015/01/04 17:41)
Jeżeli chodzi o naukę tresury z TV to nie można się wzorować tylko na tym co pokazuje Cesar Milan.
Polecam obejrzeć też filmy z serii It's Me or the Dog, Victoria Stilwell.

Oboje prezentują troszkę inne podejście do tresury psa. Cesar jest trochę zbyt nastawiony na agresywne szkolenie i na blokowanie negatywnymi bodzcami.
Victoria trochę za bardzo na tylko wzmacnianiu dobrych zachowań pozytywnymi bodzcami.
Trzeba po prostu obejrzeć jedno i drugie i znaleźć coś po środku :)

Jest jeszcze kilka fajnych książek, które tłumaczą w jaki sposób psy patrzą na świat i tłumaczą ich język gestów.

PS. York to nie pies. ;)

(2015/01/05 10:11)
do- GRZECH-jednym słowem Cesar udomawia chamów a Victoria uczy ich dobrych manierYork to nie pies-a jak Agnieszka 23 ma yorka? przepraszamy !!!

(2015/01/05 21:15)
Ja nie przepraszam. :)
Moja kotka jest większa od yorka (i to nie z powodu otyłości).

(2015/01/06 01:10)