Pani Piotrze! Czas posprzątać!

/ 8 odpowiedzi
Panie Piotrze,gratuluję wygranej. Przypominam o powyborczym sprzątaniu... nie tylko ulic! Porównując wizerunki kandydatów, miał Pan najlepiej dobrany i zawiązany(!) krawat, dobrze dobraną koszulę i marynarkę. To dobrze świadczy o Pana smaku. Wie Pan jak ważny w polityce jest wizerunek, szczególnie teraz. 
Uważam, mam nadzieję podobnie jak Pan, że "kiepski muzyk" nie powinien zajmować się polityką, nawet na poziomie samorządu. A Pan F.? - trzyma go Pan, firmuje i rozprowadza. OK - wierny, mierny i mocno zdeterminowany, ale tylko podczepiający się pod kolejnych liderów. Poza samorządem nie przeżyje nawet miesiąca. Rozumiem Pana miłosierne podejście, tylko dlaczego na koszt podatnika?
Jako życzliwy Panu, sugeruję przegląd i odświeżenie grona doradców. Kiepscy sportowcy czy wf-iści, podobnie jak kiepscy muzycy, to najczęściej ludzie sfrustrowani, z poczuciem przegranego życia. Oni, w przeciwieństwie do Pana, nie mają ani osiągnięć sportowych, ani sensownego wykształcenia dającego szansę na rozsądne przychody, ani faktycznych sukcesów politycznych, nawet własnych poglądów. Przebalowali swą młodość udając, że trenują i udając, że się uczą. Grzeją się w Pana blasku. A Pan, zwłaszcza teraz, nie powinien moim zdaniem stawiać na ludzi przegranych i to przegranych z własnego wyboru.
Sprzątając zatem po wyborach, proszę dokładnie posprzątać również w Chodakowie.Chodakowa nie udało się i w przyszłości nie uda się kupić tanią kiełbasą wyborczą. Tu nie ma osadników z ościennych wiosek. Bieda silniej kształtuje charakter i wzmacnia ludzką dumę. 
Boisko z budżetu obywatelskiego? Pakuła z teczki? Remont szkoły z budżetu obywatelskiego? A w szkole bród, smród i bałagan. Pozwolił Pan, przy chodakowskim bezrobociu, by ktoś taki jak Pakuła (i to pod Pana szyldem!) zatrudnił kilkoro spośród swoich znajomych i aktualnych ziomko-wyborców!Nikogo z Chodakowa! Pakułowa klika i przekręt goniący przekręt.Czas zacząć sprzątać panie Piotrze!Jak nie Pan, to kto?
Każdy byle nie Osiecki !!!
Co zrobił Osieceki przez ostatnie 4 lata ??? Tylko prosze nie wymieniać inwestycji rozpoczętych przez poprzednika. Pytam o inwestycje które samodzielnie rozpoczął i zakończył.

Jego porażki:
brak nowych miejsc pracy - nowe formy = podatki.
brak sportu na odpowiednim poziomie
brak nowych inwestycji
zatrudnianie swoich najczęściej bardzo niekompetentnych ludzi ( przykład rzecznik, specjalista ds. pozyskiwania inwestycji, zarządzający osirem )
najwyższe ceny wody w kraju,
brak pomysłu na ożywienie miasta,
brak pomysłu na ożywienie terenów rekreacyjnych wokół zalewu boryszewskeigo,
przewodniczącymi komisji są ludzie przypadkowi np. szefem komisji infrastruktury jest nauczyciel wf :)
współorganizowanie marszów poparcia dla tv trwam ( z nazwy katolicka tv w rzeczywistości tv partyjna )
współorganizacja marszu w obronie likwidacji sądu ( który nie miał być likwidowany :))

Szkoda zmarnowanych poprzednich 4 lat a jeszcze bardziej szkoda zmarnowanie kolejnych 4 lat.
SZKODA !!!

(2014/12/01 12:23)
Spokojnie, już jesteśmy po wyborach. Co było, a nie jest...Nie zaprzeczajmy faktom - Pan Piotr wygrał i już.Dobrze to czy nie? Słabsi przegrali i już.Za nim przeszłość i brzydcy ludzie, jeśli tylko będzie potrafił się od tego odciąć.Pan Piotr nie skończy na samorządowych grillach z lokalnymi nudnymi koteriami. On mierzy dalej. On mierzy wyżej.Przed nim nowe wyzwania i nowe szanse.Przed nim nowe otwarcie, nowi ludzie i nowe rozdania.Czasy furmanek, chłopków-roztropków i i rozklekotanych bab już za nim.Do latania potrzebny jest nowy odrzutowiec, zawodowy super-pilot i ekstra-stewardesy.Teraz czas na nowe porządki.


 

(2014/12/01 12:43)
Nic się nie zmieni dalej karty będzie rozdawał słynny poseł i tyle z twoich faktów DotAlfa.Tak wybrała większość z głosujących ,zobaczymy efekty.

(2014/12/01 13:23)
''DotAlfa'' napisał : Spokojnie, już jesteśmy po wyborach. Co było, a nie jest...
Nie zaprzeczajmy faktom - Pan Piotr wygrał i już.
Dobrze to czy nie? Słabsi przegrali i już.
Za nim przeszłość i brzydcy ludzie, jeśli tylko będzie potrafił się od tego odciąć.
Pan Piotr nie skończy na samorządowych grillach z lokalnymi nudnymi koteriami. On mierzy dalej. On mierzy wyżej.Przed nim nowe wyzwania i nowe szanse.Przed nim nowe otwarcie, nowi ludzie i nowe rozdania.Czasy furmanek, chłopków-roztropków i i rozklekotanych bab już za nim.Do latania potrzebny jest nowy odrzutowiec, zawodowy super-pilot i ekstra-stewardesy.Teraz czas na nowe porządki.

Szanowny ''DotAlfa'' to novoosieckie porządki... niekompetencja magistracka... brak gospodarności... przypisywanie sobie cudzych zasług są kwintesencją i jedyną domeną jaką zarządzane było przez ostatnie 4ry lata nasze miasto... i następne 4ry doprowadzą z ''szarej obecnie dupy'' do ''czarnej dziury'' co nadal będzie przedstawiane jako wspaniały sukces ''nieobliczalnej'' władzy... Osiecki wygrał... wygrał głosami uzależnionych pracowników... ale czy to... taka wygrana sama w sobie uczyni z niego burmistrza?... 
znam wielu techników informatyków, mechaników, dentystów,  mających na potwierdzenie swoich umiejętności odpowiedni papier... co jednak nigdy nie spowoduje że będą umieli wykonać odpowiednio swoje zadanie... spotykamy takich pseudo fachowców na każdym kroku... na całe szczęście większość z nich nawet nie stara się udawać że są fachowcami... 
Ale nie nasz burmistrz...      

 


(2014/12/01 14:21)
Poczekajmy na pierwsze decyzje i roszady personalne Pana Piotra.Zdobył silne argumenty. Dobrze zna reguły gry. A w jego karierze nadszedł czas na nowych Czerepachów. Dotychczasowi, doradzając idiotyczne rozdawnictwo na chybione cele wyborcze, ledwie pozwolili mu uciułać w ostatecznym rozrachunku maleńką przewagę.
Teraz obserwujmy kto i gdzie ostanie się z całej schroniskowej gryllelyty.Cierpliwości, Pan Piotr szybko się uczy.

(2014/12/01 15:09)
Masz już pierwsze efekty nauki -przewodniczących Rady Miasta.

(2014/12/01 16:28)
Na szczęście, być może Burmistrz to sobie poczyta, uśmieje się i zrobi swoje. Tyle różnych osób potraktowanych jednakowo podle. Ktoś, kto wypisuje takie farmazony, ma za nic zdolności zarządcze nowego burmistrza. Ktoś, kto wszędzie widzi afery i przekręty, nie podając przy tym żadnego konkretu, jest winien pomówienia.

(2014/12/01 18:52)
Farmazony? Pomówienia? Straszenie?Z Twojego wpisu wyziera prawdziwy stosunek gryllelyty do mieszkańców - czysta pogarda dla maluczkich ("uśmieje się", "zrobi swoje" to znaczy tyle samo co "cynicznie oleje").Każdy może błądzić i każdy ma prawo do naprawienia swych błędów.To była jednorazowo dana w duchu chrześcijańskim szansa, której nie wykorzystał.Prawo i sprawiedliwość faktycznie są najważniejsze, więc fakty, o które się tak dopominasz, trafią kiedy i gdzie trzeba. Pewnie domyślasz się dlaczego, nie do Sochaczewa i nie do Płocka:)

(2014/12/02 10:29)