Pani prokurator i burmistrz razem na wakacjach

/ 20 odpowiedzi
Proszę o podanie roku w którym miała miejsce taka wycieczka i miejscowości do której się odbyła.

Sprawdzę meldunki hotelowe z podanego okresu. Informacja pojawia się na tym forum coraz częściej. Chętnie ją zweryfikuje i jeśli coś jest na rzeczy poczynię odpowiednią publikację.

iks
He, he. Dziennikarzyna napisze, po wyborach. Zresztą ta osoba należy do rodziny Pana Osieckiego więc to chyba żadna sensacja, że mogli się spotkać również na wspólnych wakacjach. 

(2014/11/13 10:04)
Czy ktoś może tą sprawę wyjaśnić ? Jeżeli jest to prawda mamy całkowicie inny obraz problemów Pana Gaika !!!

(2014/11/13 11:30)
NIEPRAWDA !!!!!!

(2014/11/13 12:35)
ależ prawda, w szpitalu jest monitoring proszę sprawdzić jakże często do dyrektora zaglądała pani prokurator i jeden z miejskich policjantów. A pamiętajmy że sprawa wyszła ze szpitala. Pan dyrektor poleciał na skargę dotyczących działań powiatu do burmistrza (kolega) i tam sprawa zaczęła przybierać na szybkości. ( zbliżające się wybory) Rodzina + przyjaciele = układzik miejsko - prokuratorsko - policyjny. A no i nie wolno zapominać że w szpitalu jako specjalista od inf. niejawnych pracuje mąż naszej pani prokurator.

(2014/11/13 12:54)
       Chciałem wszystkim  pokazać nazwiska Radnych miejskich , którzy bez żadnych zahamowań
       bez odpowiedzialności za przyszłość , głosowali za obligacjami , a tym samym za większym zadłużeniem miasta , dając wyraz całkowitej ignorancji . W/g mnie pokazali całkowity brak odpowiedzialności . Są to radni koalicji Osieckiego , a mianowicie :

1/  Gonta  Jolanta

2/  Karaś  Arkadiusz

3/  Cichocki  Marcin

4/  Dorywalski  Sławomir

5/ Dybiec  Krystyna

6/ Kaczmarek  Sylwester

7/ Kowaluk  Waldemar

8/  Stasiak  Edward

9/  Wojewoda  Jakub

10/ Zdzieszyński  Sylwester

11/ Rutkowska  Bożena

Zapamiętajcie te nazwiska przy zbliżających się wyborach

(2014/11/13 13:26)
Pan dyrektor szpitala to  kolega p. Ciury i Korysia, i to raczej im Gaik zaczął naciskać na odciski ........ ludzie myślcie.....................

(2014/11/13 13:33)
Dorata,trafiłaś w sedno.Niestety,większość piszących na tym forum ma problemy z kojarzeniem faktów.

(2014/11/13 14:01)
Witam wszystkich. Czytając głupoty wypisywane na tymForum postanowiłem aż założyć konto. Otóż z tego co sie trochę orientuje w polityce tutejszej to pan Szenk obecny dyrektor szpitala został wybrany po tym jak pan Osiecki nie był juz w starostwie. Mało tego został wybrany na miejsce pana Pakuly dobrego znajomego Burmistrza który jest w jego komitecie wyborczym. Wiec to pan Gaik i pan Ciura wybrali pana Dyrektora..... A co do zagrożenia dla Burmistrza kandydata pana Gaika uważam, ze raczej to Gaik był zagrożeniem dla pani Pawlak (znajomej Ciury) maja oni te sama grupę wyborców i pochodzą z tego samego ugrupowania PO. 

(2014/11/13 14:05)
Artykuł można w dzisiejszych czasach opublikować również w internecie, więc w obecnej sytuacji nie czekałby na wybory ani następne wtorkowe wydanie.

Pani prokurator była bardzo zaskoczona swoimi rzekomymi wyjazdami w towarzystwie burmistrza.

Ponawiam prośbę o dostarczenie jakichś konkretów, bez których nie będzie można informacji o takich wycieczkach zweryfikować.

(2014/11/13 15:16)
       Chciałem wszystkim  pokazać nazwiska Radnych miejskich , którzy bez żadnych zahamowań
       bez odpowiedzialności za przyszłość , głosowali za obligacjami , a tym samym za większym zadłużeniem miasta , dając wyraz całkowitej ignorancji . W/g mnie pokazali całkowity brak odpowiedzialności . Są to radni koalicji Osieckiego , a mianowicie :
1/  Gonta  Jolanta
2/  Karaś  Arkadiusz
3/  Cichocki  Marcin
4/  Dorywalski  Sławomir
5/ Dybiec  Krystyna
6/ Kaczmarek  Sylwester
7/ Kowaluk  Waldemar
8/  Stasiak  Edward
9/  Wojewoda  Jakub
11/ Rutkowska  Bożena

http://sochaczew.pl/home/newsshow2/6394?title=Urszula-Kossakowska-stracila-mandat-radnej&filterId=1&sochaczew

Przeciw pozbawianiu U. K. mandatu byli:

Bogumił Czubacki, Ireneusz Kisiołek, Urszula Kossakowska, Teresa Kozbuch, Bartosz Otręba, Tomasz Obrączka, Urszula Pawlak, Paweł Piątkiewicz, Marcin Podsędek, August Rutkowski.

=============

Ja wolę te na brązowo zapamiętać ponieważ to te osoby popierają fałszowanie podpisów osób nieżyjących, a Radną/Radnym powinny być osoby o krystalicznie czystej i nieskazitelnej opinii, gdyż to Oni reprezentują nas wyborców na forum publicznym. Pozdrawiam

(2014/11/13 15:41)
Nie wierzę, że  ci co byli za to cacy, a ci co przeciwko to be. A poza tym wobec innych zawalonych spraw ta zbyt ważna nie jest.

(2014/11/13 16:32)
Panie Macieju można  więcej informacji?

(2014/11/13 18:21)
niezalezny
Tylko dlaczego to tak długo trwało . Kiedy ta Pani była u Małeckiego w PiSie to sprawa była w sejfie . Kiedy zmieniła swoje poglądy to natychmiast została zakopana nie sprawa a osoba.. W/g mnie ta Pani wygra mandat i co wtedy , czy ta grzywa Ci wylinieje . , i czy przeprosisz za ten wpis , wszak wyborcy zdecydują inaczej . Poczekamy zobaczymy.

(2014/11/13 18:57)
1/  Gonta  Jolanta
2/  Karaś  Arkadiusz
3/  Cichocki  Marcin
4/  Dorywalski  Sławomir
5/ Dybiec  Krystyna
6/ Kaczmarek  Sylwester
7/ Kowaluk  Waldemar
8/  Stasiak  Edward
9/  Wojewoda  Jakub
11/ Rutkowska  Bożena

(2014/11/13 20:18)
Przestańcie już dziamać, tylko napiszcie chłopakowi kiedy byli na tych wakacjach. Jeśli nie napiszecie, to łżecie jak psy. Tyle w temacie.

(2014/11/13 20:38)
W normalnej firmie dobry menedżer poszuka najpierw oszczędności u siebie - obetnie koszty utrzymania majątku, zwolni zbędnych lub nieefektywnych pracowników, zainwestuje w oszczędne technologie. Kredyt lub obligacje, to ostateczne rozwiązanie. U nas Sochaczewskie Forum Samozatrudniowe ma się dobrze - ani jednej posadki nie zmniejszono, nic nie okazało się zbędne. Jasne! Potrzebne jest do wyborów! Obligacja na 22 melony - nie ma sprawy! W końcu jesteśmy zadłużeni tylko na 41%!!!!
I piszesz gościu, że alternatywą było podniesienie podatków? A z czego zamierzacie spłacić obligacje? Z wygranej z Totolotka? Odpowiadam - zapłacimy z naszych podatków, tylko z procentem!

(2014/11/14 02:41)
Bo do Tanga Trzeba dwojga ....

(2014/11/14 17:59)