Pani Urszula Pawlak na Burmistrza !

/ 65 odpowiedzi / 7 zdjęć

Czas ucieka trzeba zacząć wspierać kandydatkę z poza układu i obecnej ekipy.Bierzmy się do zmian aktywnie .Mówmy głośno kogo popieramy.

Obejmować to gospodarcze nic i wysprzedane gospodarstwo przez obecną ekipę , potrzeba dużej odwagi i profesjonalizmu . Mieliśmy fotografa , kierowanego przez wice, mamy rugbistę , który coś tam skończył mając blisko 45 lat i mamy  arogancję ze strony drugiego rugbisty . To fakt ,że to miasto nie miało szczęścia do włodarzy , że od samego początku tej kadencji trwa wojenka za wojenką i co gorsza końca nie widać . Czas może właśnie na kobietę i to do tego jak słychać profesjonalistkę i czynnego zawodowca w pozyskiwaniu kredytów unijnych oraz profesjonalistkę w nadzorowaniu i wdrażaniu ich w życie . Bo jak sami wiemy nie ma nikogo tak gospodarnego jak kobieta. Gdyby Ta Pani wyraziła tylko zgodę na kandydowanie to ma mój i mojej rodziny i znajomych głos przy urnie wyborczej. Pozdrawiam

(2014/04/03 10:55)
PS
kacperskyy

panie, panowie i reszta niezdecydowanych, uczcie sie od osob zarzadzajacych grodziskiem maz!

pamietam jak dzis jak nagabywaliscie za glosowaniem za powiatami.. jak to nie bedzie super jak sochaczew zostanie miastem powiatowym, jak sie rozwiniemy i co? w ciemnej dupie za grodziskiem zostalismy a dlaczego? juz wtedy wiedzialem ze mordy wam sie czieszyly tylko i wylacznie na mysl o liczbie stolkow jakie bedzie mozna dosiasc jak wroca powiaty. i tak tez sie stalo. jaki poziom reprezentuje wladza w sochaczewie widac po ostatnich wydarzeniach i skandalach: afera dps, wydzial inwestycji i pani ktora praktycznie nie pracuje a jej pracownicy (prowokacja p szostaka) nie maja nejmniejszego pojecia o swojej robocie, nastepnie skoczkowie narciarscy w jednym z urzedow, burminio oraz jego dolina krzemowa i wyprzedaz na potege wlasnosci miasta czy oficjalna wypowiedz rzecznika na temat oskarzen pani z urz inwestycji czy tam promocji... totalny ciemnogrod.. spojrzcie na nazwiska ludzi ktorzy pierdza w stolki w tym miescie... parzac na nasze miasto to dziwie sie ze w forrescie gupmie zagral tom hanks

Popieram wypowiedź w/w popatrzmy na Grodzisk , tam można a u Nas ze wszystkim pod górkę .

(2014/04/03 11:00)

Przyszedł czas na zmiany,wietrzenie Urzędów.Zasiedziałych pracownikw trzeba wysłać na wolny rynek pracy,o którym tyle mówią.Wreszcie będą wiedzieli o czym mówią.A nowej Pani Burmistrz możemy pomóc wszyscy,i zakończyć gabinetowe decydowanie kolesi o naszej przyszłości.Niech demokracja będzie praktyką ,a nie tylko artykułem w gazecie.

(2014/04/03 11:13)

Pora też dążyć do połączenia Gminy z Miastem ,jak to jest w nazwie obowiążującej w prawnie -Gmina Miasto Sochaczew

(2014/04/03 11:17)
Ooooo! Kandydat z konkretnym wykształceniem ekonomicznym! To była jedna z nielicznych osób, której wypowiedzi na radach były zawsze merytoryczne. Tylko z tego co wiem Pani Urszula to bardzo skromna osoba, czy  przy tym czego jesteśmy obecnie świadkami  na naszej scence politycznej Pani Urszula się w ogóle zgodzi?

(2014/04/03 14:38)
Znaczy szykują się nowe stołki dla darmozjadów.

(2014/04/03 15:05)

NIE TEN TEMAT ZMIEŃ POST.Notoryczne zchodzenie z tematu charakteryzuje ten portal.Chcesz szydzić zmień temat,ten zostaw w spokoju.

(2014/04/03 16:18)
na Burmistrza potrzeba spadochroniarza który wywali 30-40 % ekipy UM która udaje że pracuje,kompetencje wielu wydziałów się dublują (nie mogę powiedzieć jak i co bo wydam informatora mojego ),taki czyścioch Urzędu Miasta może potem odejść po roku,nie sądzę że Pani Urszula Pawlak zdolna byłaby do takiej czystki i ograniczyłaby np.  liczbę radnych do kilku-odpowiedzialni za 1-śmieci,2-wodociągi ciepłownictwo , 3-ulice, 4 Szkolnictwo (nawet czterech radnych mi wyszło bo więcej nie potrzeba!),o pozostałych elementach funkcjonowania miasta decydowali by Ci którzy są zatrudnieni i siedzą w pokojach,wywalić na pysk (tylko nie po schodach) członków Rad nadzorczych spółek miejskich wodociągi kotłownie-a właśnie -dlaczego MZK nie ma rady nadzorczej (trzeba z 10 osób po 1.500 zł na miesiąc!!-czy to nie jest zakład miejski i nie potrzebuje nadzoru ? ,tak samopas bez nadzoru jak byk na pastwisku?),Ja- Robroy oczyściłbym tę stajnię Augiasza,po roku oddałbym się do dyspozycji Sochaczewian-chcą to zostanę,nie chcą-to wracam  na odział do psychiatryka,wasza wola (zaryzykuję z Panią Urszulą Pawlak!-ZA)

(2014/04/03 17:04)
Trochę fantazjujesz,choć zgadzam się w 100%.Jeśli kiedykolwiek zatrudniałeś pracowników to wiesz że przy polskim kodeksie pracy zwalninie nawet zasadne nie jest łatwe.Sądy pracy stoją murem za pracownikiem.Jeśli chodzi o urzędników to jest to prawie niemożliwe.Ale ponownie zmieniamy temat.TU POPIERAMY P.PAWLAK NA WYBORACH .CZYSTKI I ODMŁODZENIE KADRY PÓŻNIEJ.RODZINY URZĘDNICZE NIECH POPRACUJĄ NA SWOIM LUB W MARKECIE.

(2014/04/03 17:29)
do -plastek- dzielne urzędniczki z urzędu zatrudnienie oferują Tobie pomoc -z biedy do biznesmena(bizneswoman),a same siedzą za marne 3 tysiące i doopy nie ruszą żeby założyć własny biznes? ja mogę udzielać rad jak kilka razy umoczyłem doopę i kasę ale suma sumarum wyszedłem na swoje--mam doświadczenie którym się dzielę-a jakim doświadczeniem mogą się podzielić z bezrobotnym te kobitki przewracające papiery i zapełniające rubryki według wzorca? -a co do zwalniania urzędników-dokonać zapisu korzystania z internetu przez urzędasów w czasie pracy-- jeżeli 30 % czasu bujamy się  po portalach,naszej klasy,fajsmordy,allegro,salonach mody czy promocjach w marketach -Ilu kurierów przywozi paczki z zakupami do urzędu?-nie potrzeba korzystać z kodeksu pracy-trzeba dla takich zrobić out  i każdy sąd uzna prawo do wywalenia z roboty za słuszne--jak napisałem jestem ZA Panią Pawlak--

(2014/04/03 17:50)
Panie robroy
Tekst super przede wszystkim ten pierwszy , ale na poważnie tak jak i Pan to zakończył . Miasto potrzebuje kogoś kto to ekonomicznie obejmie , bo dzisiaj Osiecki wziął 25 milionów , spłacił 20 mln starego długu zostało 5 , które rośnie , a na co zostanie wydane , to każdy wie . Ale spłacać kiedyś będziemy my i to także musimy wiedzieć. Osiecki i tu się nie mylę założył sobie na szczęście tylko założył , że będąc burmistrzem przez następne 4 lata nic mu nie grozi , a potem dziękuje bardzo było mi miło trochę pensji pobrać i żegnajcie a do tego będę się przyglądał i zacierał ręce. Proszę Państwa nikt nie jest dzisiaj powiedzieć co kryją dokumenty , faktury co dla kogo i za ile . Jestem jednak przekonany , że jesteśmy u progu końca dziadostwa , kumoterstwa  w tym mieście . Stoimy u progu możliwych zmian , ale na pewno musimy pożegnać tą ekipę i nie jestem osamotniony , nazywając ją najgorszą w historii Sochaczewa. Nie znam osobiście Panią Pawlak , a szkoda bo kilka spraw aż się prosi , żeby wyjaśnić , ale może kiedyś będę miał okazję . Też trochę znam Grodzisk i z podziwem patrzę na rozwój tego miasta. 

(2014/04/03 19:50)
Te 20 mln.które jak pisałeś spłacił są też z zaciągniętego długu obligacji ,te są też zobowiązaniem obarczonym odsetkami i koniecznością wykupu czyli defakto spłaty.Ale rozmawiajmy o przyszłości i nadzieji na zmiany w Urzędach i pozbycia się zacofanych szefów działów,departamentów w naszym Mieście po pseudo szkoleniach podnoszących kfalifikacje ,których jak widać brak.Idżmy ku nowemu!!!!

(2014/04/04 07:53)
Koniec niepotrzebnych wojen w tym miescie czas na rozwój tego miasta !!!! Ja zagłosuje na Urszulę Pawlak.

(2014/04/05 13:25)
do Ireksis- jak napisałem wcześniej na Burmistrza potrzeba woźnicy z batem aby ta Sochaczewska kobyła ciągnęła,Pani Urszula wydaje mi się miłą,spokojną i kulturalną osobą (no,może pozory? kobieta zmienną jest!),jestem oczywiście ZA,ale czy znajdzie oparcie wśród radnych?,wydaje mi się że jakby Pani Urszula jako Burmistrz poszła i Staroście z liścia dała,(parę razy nawet!)  to by nie oddał i zaczął współpracę,bo dwa wałachy-Osiecki i Koryś kopytami się naparzają i tyle z tego mamy,ryzyk fizyk-DAĆ JEJ SZANSĘ

(2014/04/05 14:18)

Z liścia to prędzej ja bym dał, ale tu chodzi o zakończenie tych bezsensownych walk. Moja córka, gdy wyprowadzała się z miasta powiedziała „ Ja nie rozumiem, dlaczego oni wszyscy burzą i dzielą zamiast budować i łączyć”. To miasto potrzebuje architekta z głową kogoś, kto ma wizje jak ogarnąć to zadłużenie, jak uniknąć kar z Unii, jak naprawić rozlatujące się nowo pobudowane ruiny zamku jak zmusić dyrektora basenu do wymiany w nim wody jak ulżyć mieszkańcom, aby nie bali się urzędników i ich decyzji. Nie wiem czy Pani Urszula temu podoła, ale komuś musimy zaufać. Ja w poprzedniej kadencji tak jak wiele osób z mojej rodziny i znajomych glosowałem na Pana Osieckiego to niestety był to błąd, o czym przekonałem się bardzo szybko.

Pozdrawiam wszystkich bez względu na to, kogo będą popierać w nadchodzących wyborach.

(2014/04/05 14:42)
robroy niech za odpowiedź posłuży blockquote 

"Kobieta zawsze dopnie swego."Przysłowie francuskie

(2014/04/05 19:55)
Kobieta zrobi z niczego kapelusz, sałatkę i scenę małżeńską.

(2014/04/06 05:32)
o tu robroy dobrze napisał ,ale ja bym się nie zachwycał zbyt ta kandydaturą,za każdym razem gubi nas rozumowanie że ktoś inny byle nie obecny.Nie mówię że Pani Pawlak nic nie zrobi lepiej ale już tyle lat nas czarują że uciekła mi wiara w lepsze jutro.

(2014/04/06 08:37)
dragon36
Niech żywi nie tracą nadziej , patrzmy z nadzieją w lepsze jutro. Kiedyś musi być pierwszy raz.

(2014/04/06 08:54)
do dragon36-czyli nie próbować zmieniać? postępować jak prezio pewnego Afrykańskiego państewka-pierwszą kadencję kradłem,i owszem,dla siebie,drugą kadencję ustawiałem rodzinę i znajomych,to prawda,ale trzecią kadencję będę pracował dla was!-jeżeli obecny Burmistrz,rozbudował stan urzędniczy,lubował się w przecinaniu,otwieraniu i konsumowaniu,nie może dojść do porozumienia ze starostwem,zatrudnia wirtualnie ale płaci w realu,ściąga jakieś popłuczyny na doradców -no trzeba strzelać dalej,jeden nie trafiony,drugi też ,to może trzeci-czwarty kandydat spełni oczekiwania ,nie można położyć lachy na wyborach żeby ktoś przeszedł 500 głosami zwolenników (sam UM + rodziny+obrońcy swojego koryta w spółkach i radach nadzorczych podległych Burmistrzowi to spora trzoda),bo przeciwnikom się nie chciało iść na wybory,i pozbyć się tych etatowych zawodowych radnych skaczących z miasta do powiatu i odwrotnie,(Bareja się kłania-MÓJ MĄŻ,Z ZAWODU DYREKTOR)

(2014/04/06 09:38)
zmieniać czy nie? wiadomo zawsze się ma na myśli lepsze jutro,tylko że od kilku lat to jutro jest lepsze dla wybranych i jak wiemy dla ich rodzin znajomych etc.,obsadzanie stanowisk ,załatwianie posadek to norma w całej Polsce,gdzie by nie spojrzeć  to tak jest wszędzie,nie długo się okaże kto pożąda ten stołek zwany fotelem burmistrza,wyścig już się zaczął ,walka jest jak widać zacięta ,długo już po świecie chodzę i widzę co się dzieje ,czy akurat Pawlak by zmieniła to co teraz jest ? nie wiem ,może,chodzi tylko o to by mieszkańcom żyło się lepiej i przynajmniej z jednej kadencji nie musieli się naśmiewać.

(2014/04/06 09:59)
Panie dragon , myli się Pan ,że postępowanie władz samorządowych tak jak u Nas to norma . Otóż nie , Niech Pan trochę popyta dalej np. o Giżycko , ba nawet o Grodzisk i mógłbym tak wymieniać. To co się dzieje w Sochaczewie to farsa z ludzi . Gdyby Sochaczew leżał dalej od Warszawy i zdany był by tylko na siebie, to byłoby to miasto trupem  pod każdym względem.A młodzi ludzie wpadaliby tylko na święta . Czy ludzie, którzy oddają dotacje przyznane przez unię , bo cyt." sięgną po nie później " są gwarantem  rozwoju miasta ?
Robroy , jak zawsze masz dużo racji i teraz jestem przekonany ,że mówiąc u urzędnikach masz na myśli tych znajomków  , których poprzyjmowano po wyborach , bo trzeba było zwrócić dług wyborczy , a nie o mnie zwykłym urzędniku zarabiającym około 1800 ( nie mogę pisać dokładnie , bo mnie znajdą a potem to wiadomo co ). Takich jak ja jest większość daję ci gwarancję tylko ,że mają rodziny i chcą mieć co do garnka włożyć, ale zmian też oczekujemy, a nawet doczekać się nie możemy.

(2014/04/06 11:28)
Jeszcze raz do Pana Dragona
Zapomniałem dopisać , że w Giżycku co by nie było moim rodzinnym mieście rządzijuż drugą , czy trzecią kadencję dokładnie nie pamiętam Pani burmistrz Piotrowska i miasto kwitnie . Są pewnie malkontenci , zresztą jak wszędzie ,ale miasto tworzy nowe miejsca pracy i prze mocno do przodu . Można , można , kobieta potrafi , jak widać potrafi .

(2014/04/06 15:25)
Panie kucu ,jak dla mnie to niech i miastem rządzi kobieta ,Pawlak czy Kargul ,obojętne byle tylko dobrze to robiła ,by nie było jak teraz kumoterstwa znajomości itd,a jak już to powiem dalej że taki urząd jak starostwo to powinni rozwiązać w jeden dzień i  puścić wszystkich w las ,a pisze to dlatego że jak ostatnio tam byłem załatwić pewna sprawę to daj im Boże zdrowie a mnie się odechciało dalszego załatwiania sprawy.

(2014/04/06 15:39)
Ja też unikam chodzenia po urzędach bo tracę zdrowie .

(2014/04/06 15:44)