Pani Urszula Pawlak na Burmistrza !

/ 65 odpowiedzi / 7 zdjęć
dobrze Dragon napisał ,idziesz do starostwa odsyłają cie do urzędu miasta i odwrotnie ,siedzą pierdzą w stołki i łaska że ci coś podpowie jak pytasz,a co do fotela burmistrza to pewnie wybierajmy Panią Pawlak ,może kobieta wreszcie pokieruje tym miastem jak trzeba.

(2014/04/06 15:57)
                                 ostatkiem sił w niedzielny wieczór

(2014/04/06 21:22)
No właśnie, wybrani pany polytyki, prezesy, agenty, niezguły i pisiolone melepety przyjaciele robroya ?

(2014/04/06 21:47)
do -jago- no tyle się ukrywałem ze swoimi znajomościami a ty jednym ruchem mnie maskę z japy zdarłeś! czuję się jak Zorro w wannie obdarty z tajemniczości,(jak się leczysz to zmień lekarza)

(2014/04/07 16:50)

(2014/04/07 17:00)
Do jago i robroja 
Panowie to nie czas na wojny, jestem przekonany , że to jakieś nieporozumienie , lub nie zrozumienie tekstu .Idziemy w jednym kierunku i tak to trzymajmy.

(2014/04/07 18:38)
do -kuc300-to nie wojna,-jago- mi sugeruje że jestem zwolennikiem PiS,co nie jest absolutnie prawdą,zamieszczam demoty na PO bo są u władzy,nie naśmiewam się z PiS bo honor i dobre wychowanie nie pozwalają mi się drwić  z ludzi dotkniętych ułomnościami którym jest potrzebna pomoc psychiatry

(2014/04/08 05:52)
robroy to   chyba nie jest nawet inwektywa co piszesz aczkolwiek to wariatowi się wydaje że to On jest normalny a cały świat wokół niego popier...o, szkoda że tak masz ale   na Batalionów raczej ci pomogą.
 Udajesz Greka czy głupa, bojąc się przyznać do opcji która popierasz, a na dodatek dopisałeś się do tej bandy prymitywnych ludzi którzy ograniczyli się do dwubiegunowej polityki, POPIS, łatwo tobą manipulują, nie widzisz tego?

(2014/04/08 09:23)
 No i jacy wy jesteście prymitywni, kolejny raz chcecie wybrać partyjnego Burmistrza który ma szansę wygrać tylko dlatego że się przykleiła do partii która akurat wysoko stoi w notowaniach.
 Reasumując to  dowód na to że nie zasługujecie na dobrego Burmistrza i raczej wybór tej pani to nie będzie chyba najlepszy wariant z możliwych, ale poczekajmy to w 2 kolejności bo teraz jest kampania do Euro koryta/eurochlewu/ jak to nazywam.

(2014/04/08 09:30)
jago nie pisz o przyjaciołach  robroya, lecz napisz lepiej o swoim koledze Adolfie Hitlerze, bo tez był Socjalistą narodowym. I nie pisz że był faszystą bo faszystą był Mussolini.

(2014/04/08 09:34)
Do P.Metro

Niestety myli się P/P Urszula Pawlak od prawie czterech lat nie należy do żadnej partii.

(2014/04/08 17:17)
      Sądzę że kandydatura kobiety na Burmistrza to rewelacyjny pomysł. Jak patrzę na to co "Samce Alfa" wyprawiają to zwyczajnie chce się rzygać. Osobiście rozważę taką kandydatkę, by na nią zagłosować, oczywiście po przedstawieniu programu wyborczego.  

(2014/04/08 22:17)
Do P.Metro

Niestety myli się P/P Urszula Pawlak od prawie czterech lat nie należy do żadnej partii.

To typowe dla waszej opcji, kiedy na horyzoncie pojawiają się wybory, raptem wszyscy jesteście bezpartyjni, Czy pani Pawlak kandyduje jako Kandydatka niezrzeszona z Komitetu Wyborczego Urszuli Pawlak czy  z ramienia jakiegoś ugrupowania mimo tego że bezpartyjna?

Meritum sprawy, to nie chodzi o posiadanie legitymacji partyjnej lecz o zależności między wyborami a poparciem określonego środowiska, chcąc nie chcąc jak znam życie większość ludzi będzie się kierowała swoimi przekonaniami, upodobaniami politycznymi i to jest całe nieszczęście Wyborów Samorządowych w Sochaczewie

(2014/04/10 00:13)

Dla jakiej opcji ?

Pani Urszula Pawlak nie jest członkiem żadnej Partii.

Jeżeli Pani Urszula Pawlak zdecyduje się na wystartowaniu w wyborach na Burmistrza Miasta Sochaczewa to jedno jest pewne NIE BĘDZIE KANDYDOWAŁA Z ŻADNEJ PARTII !!!!!

(2014/04/10 10:03)
I oto chodzi .Popierać trzeba wybory społeczne-obywatelskie.Partyjniactwo służy tylko kolesiostwu i rozdawnictwu stanowisk ,a co za tym idzie funduszy samorządowych.

(2014/04/10 10:17)
 To dopiero ludki będą mieli problem,  notabene przypomina mi się scena z jednego filmu w której chłop na wsi tłumaczył swojej starej  żonie która ręka, strona jest prawa a która lewa,podając za przykład: słoma-siano. I to jest niestety problem naszego społeczeństwa, również lokalnego iż rozróżnia tylko dwubiegunowość, albo ci albo tamci, zapominając że sa jeszcze inne opcje, oraz kandydaci niezależni, jak do tej pory ci ostatni bez większych sukcesów. Tylko my możemy to zmienić!

(2014/04/10 10:18)
W Sochaczewie ważne co powie Ksiądz. Powie TAK temu kto zapewni jego interesy i to nie Duchowe a materjalne.Podstawowym problemem jest postawa obywatelska ,czyli FREKWENCJA WYBORCZA ,bo od pisania na forum i gadania w domu nic się nie zmieni.Na wybory muszą iść wszyscy Parafianie nie tylko 60+

(2014/04/10 10:25)

Witajcie szanownych forumowiczów !

Zarejestrowałem się bo czas i mi otworzyć usta, bądź jak tu skrobnąć parę słów do tematu który mnie cokolwiek bardzo zaintrygował. Znam tą kobietę, ona mnie raczej nie pamięta, a może ? Ale do brzegu:

Ad. Pani Urszula Pawlak na Burmistrza !

P. plastek – „Czas ucieka trzeba zacząć wspierać kandydatkę z poza układu i obecnej ekipy…”  - spoza  którego układu? bo w mięście, gminie i powiecie jest ich kilka, są jeszcze i wojewódzkie i krajowe, a kandydatka jest przynajmniej w dwóch z nich. (lokalny to ten z Panami Ciurą, Korysiem i Gaikiem, tak, tak zjednoczeni przeciw Osieckiemu, a o krajowych wspomnę poniżej), Czyli nie tak całkiem spoza, a raczej mocno zakorzeniony układzik.

P. kuc300„…Gdyby Ta Pani wyraziła tylko zgodę na kandydowanie to ma mój i mojej rodziny i znajomych głos przy urnie wyborczej….” – Pan Panie kuc’u jak się zapoznałem z pańskimi wpisami już dawno się wypowiedział w czyjej opcji Pan się widzi, wiec nic nowego Pan nie napisał (opcja „świętej trójcy” ze starostwa). Dodam jeszcze Panie kuc’u    czytając Twoje wpisy próbujesz zastraszać środkami prawniczymi oponentów i wyznawców innej opozycji niż ta jedna słuszna Twoim zdaniem. Zastanawiam się czy jesteś osobą która przegrała jednym (1) głosem stołek radnego, a może kimś z bliskich kogoś z SRiP, a może kimś kto, OK. nie istotne.

P.nizin3 – „..To była jedna z nielicznych osób, której wypowiedzi na radach były zawsze merytoryczne. … bardzo skromna osoba….. Pani Urszula się w ogóle zgodzi?”- Jeśli już to nie byłą a jest, ta Pani żyje ! Merytoryczne (dot. treści sprawy) nie oznacza konkretne (precyzyjnie określona/y, istniejący realnie…), Nie trzeba mieć dziś wykształcenia by merytorycznie przemawiać na dowolnych pogadankach, ale przedstawić konkretne np. plany działania, kosztorysy, kalkulacje to już trzeba mieć wiedzę odpowiednią. Ta Pani już dawno zapowiedziała drugi start w wyborach na krzesełko burmistrza.

P. robroy – „…..(zaryzykuję z Panią Urszulą Pawlak!-ZA)” – trudno by kto jak kto ale Ty byś nie głosował na Panią Pawlak, Twoje wcześniejsze wpisy na to wskazywały.

P.. Irekis – „Koniec niepotrzebnych wojen w tym miescie czas na rozwój tego miasta !!!! Ja zagłosuje na Urszulę Pawlak”. – Panie Ireneuszu, no jak nie Pan to kto inny zagłosuje na Panią niezależną ? A pewnie , że koniec wojen i nie tylko wojen – koniec sprawiedliwości  patrzcie kto głosował przeciw odebraniu mandatu pani podrabiającej podpis trupa ! koniec uczciwości i szczerości Pan sobie przypomni jakich słów używał Pan na temat Pani Urszuli, podobnie jak i kilka innych osób, a potem wiatr z innej strony i sztama do dziś ! Tak nawet w rozmowie ze mną choć już nie uczestniczyłem w walce politycznej wewnątrz PO w 2011 roku. „…Nie wiem czy Pani Urszula temu podoła, ale komuś musimy zaufać….” – Zarówno ja jak i Pan zna kilka  osób które na własne uszy słyszały słowa wypowiedziane przez Panią Pawlak na zebraniu PO przed porażką lub w czasie walki z Panem Gaikiem cytuję : „w polityce nie ma miejsca na prawdę i uczciwość” i ja mam takiej osobie zaufać ?? , pisano też tu na forach i na forum sochaczewianina o jakiś zamienianych protokołach ? itp.

P. Irekis – Do P.Metro. Niestety myli się P/P Urszula Pawlak od prawie czterech lat nie należy do żadnej partii.” – I Pan i ja  (i ci którzy chodzili na zebrania PO na przełomie lat 2010/2011)jak to było z tym stowarzyszeniami. Wie Pan doskonale kto był pomysłodawcą nazwy stowarzyszenia. Wie Pan , ja i wiele innych osób jak niezależną od partii i układzików partyjno-stoważyszeniowo-krzeselkowo-kolesiowskich jest Pani „niezależna” i „apolityczna”  kandydatka., a wystarczy tylko czytać coś oprócz sochaczewskich zależnych od jednych lub drugich pisemek lub jak ktoś woli gazet.

1.http://www.fakt.pl/Puls-Biznesu-opublikowal-liste-wstydu-Platformy-Obywatelskiej-,artykuly,185178,1.html , poz.278 „nasza” Pani Urszula, była szefowa ZP PO w Sochaczewie, kandydatka PO na burmistrza Sochaczewa w roku 2010. główny specjalista w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych (bodajże ze stanowiska kierownika kierowniczki biura szefowej rady miasta, lub coś w podobie)

2 http://www.wprost.pl/ar/335427/PO-ma-problem-z-nepotyzmem-Zobacz-kto-pracuje-w-panstwowej-instytucji/?pg=1 ,  poz. 30 ponownie "nasza" niezależna Pani kandydatka

3.http://www.osoby-krs.pl/Pawlak,Urszula,773b1eddcb8b9cd23aeaa44b4e18ce18.html ,

http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Pawlak-Urszula/773b1eddcb8b9cd23aeaa44b4e18ce18.html

Nie rozumiem do końca tej zależności, ale wynika z niej także iż nie jest ta Pani osobą niezależną od świata polityki i biznesu.    Zaś to oświadczenie utwierdziło tylko mnie normalnego „czytacza” który rozumie to co czyta, że nie chodziło tu głównie o wybielenie stowarzyszenia, czy Pana Radnego, a o kolejny raz oplucie burmistrza i części prasy miejskiej - OŚWIADCZENIE - 14.02.2014 –W tym temacie kolejne osoby odkryły karty, już nie tylko Pan kuc straszy Sądem kilka osób w kilku wątkach, ale jak można wyczytać i osoby „jago” oraz  „Rotor”. Dziwna ta zależność – oni mogą krytykować, ich nie, bo przed Sąd ? Także podsumowując swoje wypociny - tak samo niezależną jest ta Pani, jak niezależny jest Pan Gaik i Pan Osiecki, czy innych 99% radnych wszystkich trzech „naszych” struktur samorządowych, rządzący nimi także są przecież niezależni <ironia>. Tylko gruntowne wietrzenie może to miasto postawić z pozycji leżącego na twarzy na razie na kolana(w kadencji 2014 – 2018), a za następnej kadencji (2018 -2022) te nowe twarze, nowe młode osoby, doświadczone podniosą miast z kolan na nogi. Te dzisiejsze coraz głębiej ciągną miasto, gminę i powiat w otchłań, Szkoda – ja już tych lepszych czasów niestety nie dożyję ! Na koniec chciałbym jeszcze dodać, iż moim zdaniem osoby głosujące przeciw odebraniu mandatu osobie skazanej NIGDY nie powinny piastować żadnej funkcji społecznej a tym bardzie samorządowej gdyż poparcie jakiego osoby te udzielił skazanej jest jednoznaczne z przyzwoleniem na kombinacje, machlojki i oszustwa w przyszłości bez ponoszenia konsekwencji przez osoby dopuszczające się przestępstw. Co do DPS’u to ja uważam, patrząc nawet na to głosowanie, na zachowanie się władz powiatowych w tym kolejnego kandydata na burmistrza Pana P. Gaika, że sprawie utną łeb, zatuszują, wyciszą  i będzie im się żyło wygodnie i dostatnio jak dotąd , a  lokalna naiwna społeczność pozostawi przy władzy ich jak było zawrze, teraz i na następne lata. Naobiecują w wyborach , jak to się zmienili, jak dojrzeli do odpowiedzialności i uczciwej władzy, a będą robić swoje.

Przepraszam za długi wpis, ale myślę, że nie często będziecie widzieć moje wpisy. Lubię najpierw poczytać, przeanalizować, a później ewentualnie komentować. Ten wpis nie ma na celu nikogo obrażać, poniżyć czy dyskredytować lecz wyjaśnić zależność lub niezależność kandydatki przedstawianej jako niezależna.. Dziękuję.

(2014/04/10 10:26)
JasMin coś zabolało.I ten nowy NIK.Który z kolei?

(2014/04/10 10:33)
JasMin. Post miął na celu poparcie Kobiety jako świadomego wyboru obywatelskiego a nie o przynależność partyjną.Tej Pani nie innej ,proszę celowo nie koślawić tematu.Pyskówek partyjnych na tym forum jest doćś przy okazji innych tematów,proszę tam pisać.

(2014/04/10 10:41)
W Sochaczewie ważne co powie Ksiądz. Powie TAK temu kto zapewni jego interesy i to nie Duchowe a materialne.Podstawowym problemem jest postawa obywatelska ,czyli FREKWENCJA WYBORCZA ,bo od pisania na forum i gadania w domu nic się nie zmieni.Na wybory muszą iść wszyscy Parafianie nie tylko 60+

Kretynie jeszcze nigdy odkąd nastała demokracja żaden ksiądz nie agitował politycznie na kogo głosować, zawsze tylko zachęca do udziału w wyborach, głosowanie jest tajne, a skąd tu u leminga taka spiskowa teoria dziejów, że to niby wina pośrednia Proboszcza iż miasto ma różne problemy.
 Pretensje, skargi zażalenia  miej do autorów i wykonawców Transformacji Ustrojowej, chodzi  mi tu w szczególności o autorów Gangsterskiej Prywatyzacji" na przełomie lat dziewięćdziesiątych, podczas której m.in. zwijano Sochaczew, bo  żeby mogło powstać nowe należało zlikwidować stare, tak tłumaczono, a stare zrujnowano i rozgrabiono, a nowego  ani widu ani słychu. Niestety!!!
 Gdybyś chodził do kościoła to byś wiedział że  Katolicy to nie tylko 60+ lecz cały przekrój pokoleniowy.

(2014/04/10 11:27)

Do P/P Jaś min

Prawie nic z tego, co powiedziałeś nie jest prawda a wpisuje się w nurt zawistnej małomiasteczkowej propagandy. Mogłeś jeszcze dodać, że w dzieciństwie Pani Urszula była karmiona butelka, bo pewnie przy tym też byłeś i masz na to stosowne oświadczenia. Co do Pani Kossakowskiej to powiem Ci, że w listopadzie weźmie, udział całkowicie zgodnie z prawem w wyborach i  z woli ludzi albo będzie radną albo nie będzie.

Przypominam również, że Pani Kosakowska została wybrana z listy Prawa i Sprawiedliwości Pana Małeckiego była przez pewien czas radna koalicji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości i była na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości więc do tych fochów i typowań złych ludzi, którzy psują samorząd należałoby gwoli sprawiedliwości dodać w kontekście Pani Kosakowskiej również Pana Małeckiego z Prawa i Sprawiedliwości. Amen.

(2014/04/10 11:47)
JasMin1951
Dziwne jakieś wywody szanowny Pan prowadzi , które niczego nie wyjaśniają . Jak mniemam z Pana wypowiedzi jest Pan , lub był członkiem PO, bywającym często na zebraniach tego ugrupowania . W pańskiej wypowiedzi dopatruje się żalu a zarazem zarzutu dotyczącego wyjścia Pani Pawlak z partii politycznej jaką jest PO. Pisze Pan dalej ,ze nie jest Ona niezależna . Szanowny Panie wszak ziemia to nie pustynia a polityki nie uprawiają ludzie sami z sobą . Chyba ten wątek jest dla Pana zrozumiały . W polityce nie ma niezależnych , A Pani Pawlak jest zależna ale od swoich wyborców , którym chce zaproponować normalność a co ciekawe z dala od polityki.Nam mieszkańcom potrzebni są myślący ludzie a nie partie , które zawsze będą chciały coś dla siebie na danym terenie . Stąd też prawdopodobnie decyzja Pani Pawlak o opuszczeniu PO. A tak na marginesie coś mi podpowiada ,że wywód ten prawdopodobnie jest autorstwaobecnego przewodniczącego PO na Sochaczew - kandydata na burmistrza, pracownika starostwa zaniepokojonego rosnącą siłą Pani Pawlak . mimo to pozdrawiam

(2014/04/10 12:17)
 Kiedy ogłoszą listę kandydatów na Burmistrza, bo na razie nie widzę nikogo kto mógłby pozyskać mój głos w II turze jeśli do takiej dojdzie, w I mam swojego faworyta, ale   jak wiadomo, liczy się dwóch najlepszych którzy przejdą do II tury.

Najważniejsze chyba aby  odrzucić w otchłań polityczną w niebyt , tych kolesi z Powiatu którzy zamiast pracować dla miasta i Powiatu cała kadencję rozrabiają jak "pijany zając w kapuście". Strach pomyśleć co by się działo gdyby przypadkiem dorwali się do Miejskiego Koryta ?rządzenia Miastem :((((

(2014/04/10 22:44)
Panie Olaf niech Pan odpocznie , bo Pan jak widać z wpisów Pana to  się już Pan zmęczył . ŻyczĘ zdrowia 

(2014/04/10 22:54)