Panie Burmistrzu co z przebudową stadionu ORKAN

/ 12 odpowiedzi / 2 zdjęć

Panie Burmistrzu jako mieszkaniec Sochaczewa , przeglądający czasami ziemię sochaczewską ( nie czytam jej systematycznie )

chciałem zadać Panu pytanie odnośnie przebudowy stadionu sportowego ORKAN . Ta piękna wizualizacja tego obiektu przedstawionego Nam w pakiecie obiecanek przedwyborczych  , jakoś nie ma dalszego ciągu . Proszę zatem ,może ustami swego rzecznika zorientować Nas w tym  temacie.

Jak chcę zadać pytanie mojemu mechanikowi to jadę do mechanika i pytam. Jak chcę się dowiedzieć dlaczego gmina nie odbiera np. śmieci na czas to dzwonię do gminy i pytam. Jak bym miał pytanie do burmistrza lub rzecznika to bym ich zapytał. Myślisz że burmistrz to czyta i rzuca robote, papiery, spotkania i szybko gienkowi odzpowiada ? Albo trolujesz albo poprostu głupi jesteś.

(2016/03/07 21:07)

Dobry przykład, że można. Trzeba tylko chcieć.                                                                                                             http://www.portalsamorzadowy.pl/komunikacja-spoleczna/burmistrz-od-osmiu-lat-codziennie-odpowiada-na-pytania-bylo-ich-ponad-14-tysiecy,78330.html

(2016/03/07 22:16)

Panie Jerzy, oczywiście ze można. Na przestrzeni wielu lat i kilku burmistrzów nikt tego w Sochaczewie nie praktykował, Pana ekipa też.

Sochaczew ma to nieszczęście że jest bardzo mocno zarażony wirusem uprawiania obrzydliwej polityki i kolesiostwa, brak jest opamiętania i dotyczy to tej oraz poprzedniej ekipy.

(2016/03/08 09:27)

@Brodacz

Rzeczywiście takiej zmasowanej propagandy jaką obecnie serwuje magistrat nikt wcześniej nie praktykował. Natomiast komunikacja z mieszkańcami w poprzedniej kadencji opierała się na w miarę regularnych konferencjach prasowych dla lokalnych mediów. Portale społecznościowe nie były jeszcze tak popularne jak dzisiaj, a ja wówczas nie prowadziłem bloga na e-Sochaczew.pl.

Nie zgadzam się posądzeniem poprzedniej ekipy o obrzydliwą politykę i kolesiostwo. Być może nie wiem wszystkiego, ale jeśli takowe miały miejsce, to miały charakter incydentalny. Gdybym był zwolennikiem takich praktyk, to byłbym wśród obecnych decydentów jak niektórzy, kiedyś przytulający się do poprzedniej ekipy. Ponieważ jest mi obca taka mentalność, wyrażam swoje opinie i komentarze w kwestiach dotyczących spraw samorządowych. Zabieram głos w sprawach co do których mam wiedzę i doświadczenie i nie ukrywam się za różnymi nickami. Piszę firmując wszystko tylko swoim nazwiskiem. Dostrzegam, że poplecznicy obecnych decydentów próbują upodabniać ich metody działania, wrzucając wszystkich do jednego samorządowego wora. Może zamiast uogólnień poda Pan konkretne fakty wcześniejszej obrzydliwej polityki i kolesiostwa.

(2016/03/08 16:27)

Rugby to sport w którym się nie udaje... sport który wymaga zarówno indywidualnego samodoskonalenia jak i bezgranicznego zaangażowania zespołu... sport wyłącznie dla ludzi z wielkim sercem i silną wolą dla tego przykro mi podwójnie za deklarację złożone przez pana burmistrza... nie wierze w budowę od samego początku... jeśli nasi w PZR nie zadziałają i palcem nie wskażą źródła finansowania tej inwestycji... to obecny burmistrz nie będzie umiał zdobyć środków unijnych... no zawsze może podnieść podatki skoro znajdzie się 10 milionów na skarpę za cmentarzem to czemu nie sięgnąć do portfeli sochaczewian po raz kolejny tu chociaż zamiast szefostwa parafii zyskali by wszyscy mieszkańcy uprawiający ten szlachetny sport... Udawanie że się pobuduje nie jest rugbowe w rugby się nie udaje!!!!

Panie burmistrzu Piotrze Osiecki proszę zapytać p. Żelichowskiego i p. Czubackiego jak się pozyskuje środki unijne na inwestycję... pieniędzy... które pozyskali Ci panowie wystarczyło na realizację inwestycji które był Pan uprzejmy realizować przez całą pierwszą swoją kadencję, więc może podpowiedzą Panu jak się to porządnie robi !!!!!!!!!!?????????

(2016/03/09 19:31)

Brodacz

Właściwie to zastanawiałem się czy w ogóle z takim idiotom jak Ty , warto wchodzić w jakąkolwiek polemikę , bo Twój mózg zresztą jak podobnych do Ciebie z ugrupowania tych lepszych polaków jest doszczętnie wyprasowany i nic i tak do Ciebie nie dotrze . Nie wiem czy burmistrz tak od każdego odbiera telefony , wiem jednak że na wizytę czeka się i czeka , więc podejrzewam ,że z telefonami jest podobnie . Ale czy do tej trolowej główki coś dotarło . A tak nawiasem , to przypominasz mi gołębia posrańca, może to Twój brat .

(2016/03/09 20:01)

Szanowna ''szarma'' w tej wulgarnej wypowiedzi udowodniłaś jedno...  ''szarma''... to niezdrowe i mało smaczne... jedzenie również...

Szanowny ''Brodacz'' ma prawo do opinii... ty ''szarma'' nie masz prawa do wulgaryzmów... 

(2016/03/09 21:16)

Tadeusz

Mylisz się kolego , jeżeli ktoś mówi ,że jestem głupi to obrona jest wprost proporcjonalna do ataku , a tak nawiasem adwokatów i to takich przemądrzałych ja raczej nie zauważam..Miłych przemyśleń życzę.

(2016/03/09 21:37)

P.S

Powracam jednak do pytania , co ze stadionem?

(2016/03/09 21:49)

Panie Jerzy, nie brnijmy w to co było złe, nie brnijmy w politykę bo szkoda czasu.. Cieszmy się tym co mamy dobre i róbmy wszystko by było lepiej w Sochaczewie. Pamiętam jak po wyborach został burmistrzem Pan Czubacki, Sochaczew stopniowo robił się czystrzym miastem i do dziś w mojej ocenie jest czystym, mam tu na myśli porządek na ulicach, parkach itp.. Wiem, że jest Pan rasowym samorządowcem, wiem, że lubi Pan te tematy i lubi Pan bić pianę na tej stronie www. Szkoda, że Pana wiedza wykorzystywana jest w innym mieście :)

(2016/03/12 22:12)

Tadziu się mocno uaktywnił bo może będzie komuś robił kampanię wyborczą na burmistrza. Ale nie pisz facet takich bzdur. Twoje miejsce to tam, czym mocno zainteresowałeś innym ciekawym założonym przez ciebie postem to jest dobre miejce o marzeniu o tym abyś został dyrektorem jednej z jednostek miejskich jak ci obiecał jeden z kandydatów na burmistrza. A tak na marginesie ciekawe pod jakim nickem pisze ów kandydat, bo na pewno pisze......

(2016/03/13 10:38)

Pan Gawrylczyk (chociaż mogę się mylić),onowił parę ładnych lat temu stadion w Grodzisku,złożył też ofertę dla stadionu Orkana,bez odzewu

(2016/03/13 11:40)