Panie dyrektorze gdzie nowe sauny

/ 8 odpowiedzi
Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji poinformowała, że prowadzi prace przygotowawcze do wymiany obu saun na basenie „Orka”. Pierwsza nowa sauna zostanie zamontowana w lutym, druga w marcu. Jak mówi dyrektor MOSiR Mieczysław Głuchowski, o zakupie zdecydowało wyłącznie zużycie 13-letnich łaźni sochaczewskich. Minął luty a nowych saun jak nie było tak nie ma . Jak to ma się do Pana obietnic.

Nie napisali, którego roku ten luty/marzec hehehehe!

Hłyt maketindody (czyt. chwyt marketingowy)

(2014/03/01 21:33)
Chciałem skorzystać z tej miejskiej tak zwanej sauny, ale jak zobaczyłem te śmierdzące i spleśniałe dechy i ogólny bród to mi się odechciało. Jestem pewien że do puki nie zmieni się obecnego Dyrektora tego przybytku to tam nic się nie zmieni, ten gość wydaje się głuchy na oczekiwania mieszkańców. Potrzebuje przetkania uszu.  

(2014/03/01 21:58)
Chciałem skorzystać z tej miejskiej tak zwanej sauny, ale jak zobaczyłem te śmierdzące i spleśniałe dechy i ogólny bród to mi się odechciało. Jestem pewien że do puki nie zmieni się obecnego Dyrektora tego przybytku to tam nic się nie zmieni, ten gość wydaje się głuchy na oczekiwania mieszkańców. Potrzebuje przetkania uszu. 
W końcu nazwisko zobowiązuje ;)

(2014/03/02 13:35)
No tak, niech sobie będzie głuchy, ale we własnej firmie za swoje pieniądze, a nie za nasze publiczne. To my tu jesteśmy klientami i pracodawcami tego pana, a jak nie umie albo mu się nie chce to niech idzie na emeryturę. 

(2014/03/02 14:30)
w końcu zrobią z nim porządek, tak jak zrobili z wcześniejszym odejściem na emeryturę dyrektora chopina

(2014/03/03 12:35)
według danych z przetargu wybrana firma(o ile się udało ją wyłonić) ma czas na realizację do 15 kwietnia 2014.

(2014/03/03 12:44)
Remontu sauny jak nie widać, tak nie widać, ale pewnie o premiach i nagrodach to szanowna Dyrekcja nie zapomniała ?

(2014/03/07 20:26)
Ciekawe czy takie nagrody czy jubileusze, z pieniędzy publicznych są jawne ? 

(2014/03/12 20:48)