Panie głuchowski po co to straszenie

/ 22 odpowiedzi
Jadąc dzisiaj z warszawy z pracy - bo w Sochaczewie niestety jej niema słuchałem naszego radia Famy i to co usłyszałem to mnie zatkało . Otóż występujący  Pan Głuchowski dyrektor basenu przedstawiał oferty Mosiru , co było co będzie itd. Kiedy przeszedł do spraw pływalni to mnie zatkało , otóż ten Pan zaczął straszyć ludzi , że jeżeli ktokolwiek powie , że w basenie jest brudna woda to sprawa pójdzie do sądu , a tam stwierdzą ,że woda jest czysta , tak ja to odebrałem . Panie Głuchowski , Panu takie stwierdzenie można wybaczyć , ze względu na wiek , bo w tym wieku i mając tyle lat ,podobno, czasami się zdarza , że nie wiadomo o czym się mówi .Ale czy to Pan sam wymyślił , czy ktoś to Panu podpowiedział . Takimi wypowiedziami na pewno nie zyska Pan klijentów na basenie , to fopa popełnione , i zastanawiam się co Pan tym chciał osiągnąć, czy na pewno coś Pan zyskał . W/g mnie to porażka 
oj chyba coś źle zrozumiane nie wierze by straszyć ludzi tak na antenie.

(2014/03/16 11:25)
A jednak to prawda , przecież w famie są nagrania.

(2014/03/16 13:10)

ja powroce do tej oferty.... ja pier** bo inaczej zaczac nie mozna.. godzina 19,30 wchodze na basen.. po po pracy tak przy dobrych wiatrach uda mi sie wyrwac z domu... wiec wchodze na ten basen a tam...... dwa tory po srodku wolne a na kazdym po 7 osob probuje plywac bo plywaniem w takich warunkach nazwac tego nie mozna... z jednej strony chlapia sie aerobikowcy a z drugiej tory zajete przez uczace sie plywac dzieciaki... nerw mnie trafil na miejscu. zaplacilem kase i posiedzialem w saunie w 10 osob bo kazdy jak zobaczyl co sie dzieje to nie mial zamiaru wchodzic do tego basenu. jak mozna w godzinach szczytu zajmowac 80% basenu??? to nie jest basen prywatny!

a do tego pojawily sie fajne karteczki. w duzym basenie.. basen dla osob umiejacych plywac a w malym dla osob nie umiejacych plywac... to co robily w duzym dzieciaki uczace sie plywac? :) nie macie chyba co robic...

(2014/03/17 09:30)
Szarma ma rację, ja również słuchałam tego wywiadu i takie słowa zostały wypowiedziane.

(2014/03/17 14:34)
Masz rację, Kacpersky, ja także pomijałam się z jakimiś dwoma lepiej pływajacymi panami na jednym torze. Szlag nas trafiał kolektywnie, a potem przestałam chodzić. Po prostu nie ma gdzie pływać i żeby skorzystać z basenu trzeba dodatkowo zaplacić za areobik w wodzie albo wykupić lekcje pływania...

(2014/03/17 20:11)
 Ciekawe czy to prawda, bo pracownicy na basenie, powiadają że Pan Dyrektor walnął sobie sutą nagrodę jubileuszową a nie ma kasy na inwestycje i dla szeregowych pracowników ?  Z tond pewnie chłopina taki nerwowy. 

(2014/03/20 11:22)
No bez przesady... 1. Stąd.2.Ja rozumiem, że na basenie czas się zatrzymał chyba dekadę temu, a prowadzenie obiektu dla wielu osób pozostawia wiele do życzenia. Ja znalazłem na to prosty sposób, po prostu już nie korzystam z usług tego obiektu. 3.Nagroda jubileuszowa przysługuje pracownikom samorządowym w zależności od wysługi lat. Jej wysokość to określony procent wynagrodzenia - procent ten szczegółowo określa ustawa,  a dyrektor sam sobie nagrody jubileuszowej  przyznać nie mógł.4. Pierwsze słyszę, żeby kogoś skarżyć za prywatne opinie o stanie obiektu publicznego...  

(2014/03/20 19:24)

iks
Czy możemy się dowiedzieć kiedy było czyszczenie basenu ostatnio? Bo z tego co się orientuję to w roku 2013 nie było corocznej przerwy w pracy basenu na te czynności, czy się mylę? 

(2014/03/20 22:45)
To prawda nagrody jubileuszowe są i jak najbardziej tylko co na to regulamin MOSIR ? czy się nie gryzie, z takim tam jubileuszem, jubilata ?

(2014/03/21 11:11)

iks
No takiego smrodu chloru na naszym basenie to jeszcze nie było, rozumiem, ze woda jest już tak brudna, że innego wyjścia nie ma?

(2014/03/21 17:29)
Sądzę że za stan tej wody na basenie to ktoś powinien beknąc. Pieniądze to umieją brać za jubileusze, ale żeby zwykłemu mieszkańcowi było przyjemniej się wykąpać w czystej i nie śmierdzącej wodzie, to już nie koniecznie ważne. A o niby saunie to już nie wspomnę.

(2014/03/22 09:29)

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/N-y6qvzJ9Oo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

(2014/03/30 22:21)
p przemyslawie widze przed wyborami mocno pan prze na szklo :) duzo mowic, duzo sie pokazywac i nie ma znaczenia przy jakich okazajch... wiem tak dziala PR i jak w polityce chcesz cos osiagnac to musza o tobie mowic... ale jak to u pana sztucznie wyglada.. matko jedyna... troche trzeba popracowac z trenerem od prowadzenia prezentacji.

(2014/03/31 10:28)
ale bez głosu to od biedy da się to oglądać , prawie jak Wołoszański...............
novjan

(2014/03/31 14:50)
hehe tak.. tylko te ruchy takie nerwowe.. widac ze chlop nieswojo czuje sie przed kamera :)

(2014/03/31 15:00)
O ile dobrze pamiętam to w samorządzie, nagrody jubileuszowe to można wypłacać do 45 jubileuszu pracy zawodowej, a ciekawe do jakiego jubileuszu doszedł na basenie pan Dyrektor ?

(2014/04/06 22:18)

Szanowni Państwo

Zastanawiam się nad celowością wpisów dotyczących mojej nagrody jubileuszowej, KTÓREJ ZA KADENCJI PANA BURMISTRZA OSIECKIEGO NIE OTRZYMAŁEM, GDYŻ ZGODNIE Z OBOWIAZUJACYMI PRZEPISAMI TAKIEJ NAGRODY OTRZYMAĆ NIE MOGĘ. TA DEZINFORMACJA JEST PRZERAŻAJĄCA i niezwykle krzywdząca moją osobę.

Panie Gaik nawet z Panem nie podejmuję dyskusji, gdyż wypowiedź  Pana na to nie zasługuje. Porównanie przez Pana czystości wody do ekipy obecnego Burmistrza jest wielkim komplementem właśnie dla tej ekipy, bowiem każde badanie wody przez SANEPID pokazuje jej wspaniałe parametry dotyczące jej czystości i przejrzystości - odsyłam na stronę mosir.sochaczew.pl, na której są zamieszczone skany wyników badania wody na naszej pływalni. Natomiast zachęcam Pana do wykonywania swoich obowiązków zawodowych na poziomie zgodnie z wynagrodzeniem jakie Pan otrzymuje w Starostwie, gdyż zgodnie z Pana oświadczeniem majątkowym jest ono olbrzymie. Niech się Pan zajmie nadzorem placówek powiatowych a miejskie niech Pan pozostawi Burmistrzowi - jestem przekonany, że nigdy nie będzie Pan nadzorował jednostki miejskie, czego sobie i mieszkańcom życzę. Na marginesie jestem dumny z siebie, że 20 czerwca ubiegłego roku zrezygnowałem z członkostwa PO, a bezpośrednią przyczyną były publiczne Pana wypowiedzi i "przemyślenia". I na koniec Panie Członku Zarządu Powiatu ja nikogo nie straszę, bo niby czym mam straszyć to Pan bezpodstawnie straszy mieszkańców czystością wody na Pływalni Miejskiej w Sochaczewie.

PS. Mam do Pana prośbę, aby dla dobra Pływalni i klientów nie fotografował się na tle naszej pięknej Pływalni. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w pracy w Starostwie.

(2014/04/09 14:54)
Do głuchowskiego
Jak Pan nie straszy , to przecież Pan powiedział , ze ludzi którzy bedą mówić o brudnej wodzie w basenie pozwie Pan ich do sądu.Czy wiek ma wpływ na Pana pamięć .I do rzeczy , tak przypadkiem byłem na stadionie Orkana , jak Pan witał Czubackiego , o mało by mu Pan nie .....a przez mikrofon " Oto idzie najlepszy , najprzystojniejszy itd. czy chce Pan abym to wrzucił na you tube. Potem był Osiecki i Pan na zaprzysiężeniu też jakieś głupkowate hasła Pan głosił . Panie Głuchowski Mieczysławie , czy Pan może każdego ranka patrzeć w lustro i widzieć siebie , czy Pan może patrzeć na swoją zakłamaną twarz . Ale to już koniec Pana , bez względu kto wygra ( oprócz Osieckiego ) Pana już na tej scenie nie będzie . I mam nadzieję , że każdy następny burmistrz nie da się nabrać na Pana szlochy. 

(2014/04/09 20:56)

iks
Możemy wiedzieć co się będzie działo na basenie podczas przerwy technicznej, która rozpocznie się po świętach? Rozumiem, że woda nie będzie wymieniana bo jest czysta więc pytanie po co ta przerwa?

(2014/04/10 11:00)

Do dyrektora G.

Po co odsyłać forumowiczów na stronę  basenu, prosimy o skany zaświadczające o kontrolach czystości wody na forum - będzie można, dajmy na to, porównać z oryginałami, tak dla higieny społecznej. Może jakiś redaktor się zainteresuje sprawdzeniem lub dociekliwy obywatel?   

(2014/04/10 15:59)
Panie Głuchowski M. a w jakiej partii , bądź w stowarzyszeniu Pan nie był . Pan był już wszędzie , nawet chciał Pan do PIsu ale podobno Pana nie przyjęli . A Pana wykształcenie to nie przypadkiem gdzieś przy KC PZPR? Pan nie ma twarzy a co dopiero mówić o Pana doświadczeniu. Najwyższy czas zrobić pa pa i odejść . A co do wycieczki jaką Pan organizuje w czasie przestoju technicznego basenu to napiszę więcej jak się odbędzie i gdzie . Oj będzie ciekawie. Widocznie organizując wycieczkę ludzie do sprzątanie nie są Panu potrzebni , byle nie okazało się że sprzątania ni\e było widać.

(2014/04/10 23:12)