Panie Małecki-Już nie chcemy na pana głosować ,zawiedliśmy się!!!

/ 39 odpowiedzi / 4 zdjęć
Wybiórcze spełnianie obietnic wszystko pod sondaże, i wie le wiele różnych przeciw, które nas rozczarowały, zadłużanie przyszłych pokoleń aby tacy jak pan mieli wygodną posadkę w Sejmie.Panu już dziękujemy!
jakoś stonoga do mnie nie przemawia...choć jestem w wstanie dac wiare, bo pis to patologia

(2019/10/09 19:15)
Robson Muzyk chyba ktoś Ci przy porodzie na głowę usiadł ? !!!

(2019/10/09 21:33)
jakoś stonoga do mnie nie przemawia...choć jestem w wstanie dac wiare, bo pis to patologiaÂ

serio wuerzysz w to co kazali ci pisać? Patologia? to ta patologia ukradła ci pieniądze ktore oszczędzałeś w OFE ? moze to ta patologia podwyższyla ci wiek emerytalny (tobie jak tobie bo tylko o 2 lata, ale twojej żonie, matce, córce, wnuczce - o ile je masz?!) do 67 lat by Polacy tyrali na niemca ciapatego? Może to ta patologia wyrażała się o Polskich rodzinach nad morzem "kiepscy", "sraczka" lub nazywała ludzi "chlopami pańszczyźnianymi".. Nigdy nie byłam wyborcą PiS, ale 13.10.2019 będę - ukradli mi moje oszczędności, chcieli bym zap.....a do 67 na hitlerowców (przecież to nadal III rzesza) i mają Polki i Polaków za śmieci, csls ts opozycja bezprogramowa jest mniej warta od tego co wydostawalo się do Wisly z czajki!

(2019/10/10 07:35)
Pisz Pan proszę w liczbie pojedyńczej ponieważ to pański wpis i nie pokazal Pan zadnego innego podpisu , a liczy tylko na hejt tych z POKO, LBGiT, i calej reszty bezprogramowców np. grzybów, lisów itp itd.

(2019/10/10 07:38)
@KStku, żyłę ci wysadziło ? :D weź proctogliwenol

(2019/10/10 08:27)
@KStku, żyłę ci wysadziło ? :D weź proctogliwenol
Ja nie prosiłam waści opis swoich przypadłości i nie widzę pytań od innych forumowiczów o stan zdrowia mocim "pana", a znajomość działania lekow potwierdz pański marny stan zdrowia. Myślę też, ze jak cala opozycja z powodu braku planu gospodarczego dla Polski, Polek i Polaków (nie licząc sprzedzy nas makreli i makaronowi jako taniej sily roboczej) oraz braku możliwości dyskusji na argumenty tacy jak waść uciekają się do obrażania rozmówcy lub prób poniżania jej/jego. Ot i cała retoryka poko i żałosnej dzisiejszej bezkonstruktywnej opozycji.

(2019/10/10 08:48)
Problem polega na tym, że nie masz zadnej świadomosci, skąd biora się pieniadze na systemy patologiczno-rozdawnicze, a to przeraża mnie jeszcze bardziej, niz twoje choroby. :d Zakładam ze kolejni wyciągną te same trupy z szafy, co obecni po porzednikach i tylko człowiek z minimalna wiedzą na tema polityki, widzi to inaczej. Ale spoko, szanuje jej brak u ciebie :D

(2019/10/10 09:09)
A jaki jest plan gospodarczy pisu, socjalizm i kupowanie sobie stołków dla tych pisowskich łachów rodem z pPZPR I SB za publiczne pieniądze z naszych podatków? Wyżej już pokazano poziom kultury pisowskiej szarańczy obrażając mnie i wylewajac pomyje. Wy wykolejeńcy pierd... nie szanujecie Konstytucji w której wyraźnie sti że nikt nie powinien być preśladowany bez względu na wiarę, narodowość, kolor skóry czy przekonania polityczne. Osobiście wolę tych wszystkich niemieckiego pochodzenia na ziemiach polskich wyzyskanych od Niemców n bo to przyjaźni i mili ludzie niż takich pałających nienawiścią jak wy. Prawda jest taka że prawie 755 terenu Polski to tereny które nie zawsze należały do Polski, eg badań historycznych nawet naszą Stolice założyli Holendrzy, więc przestańcie się tak ciskać z ta Polskością. Uważam się za obywatela świata i Europejczyka i niemam takich upredzeń, napisałem swoją opinię że nie zamieram głosować na tego pana a co kto pisze ja już za to nie odpowiadam, sa różni kandydaci każdy niech sam zdecyduje. Przypominam że temat dyskusji dotyczy cego innego a mianowicie obietnic spełnionych i niespełnionych pisu i pana Małeckiego
Życze wam aby 13 października był świętem polskiej Demokracji!Pozdrawiam

(2019/10/10 10:31)
W jednym przyznam ci rację. Nie ma innego narodu na świecie, który żarłby się między sobą o byle gówno, tak zacięcie jak Polacy. To jest nasza narodowa tragedia, która ciągnie ten kraj po równi pochyłej już od wieków.

(2019/10/10 11:00)
@KStku, chyba nie do końca ogarniasz co się wokół ciebie dzieje. OFE to akurat PiS rozkrada do końca. Wyższy wiek emerytalny to jest norma, we wszystkich cywilizownych krajach się go podnosi. Proponuję przypomnieć sobie też kto stwierdził, że Polacy powinni "zap...lać za miskę ryżu"... Mamy dom publiczny w kamienicy prezesa NIK, hejterów w Ministerstwie Sprawiedliwości, Air Kuchciński, podwójny rocznik w szkołach, ludzi umierających w kolejkach na SOR, aferę podkarpacką, działki premiera, ginące dowody w sprawie wypadku Szydło, dwie wieże, kopertę dla księdza, bank za złotówkę, dwórki Glapińskiego, odkrycie towarzyskie, nielegalnie stawiane pomniki, pieniądze, które im się po prostu należały, córkę leśniczego, zabarykadowany Sejm, aferę SKOKów, setki niekompetentnych nominatów na lukratywnych posadach, dwieście milionów dla Rydzyka, kampanię za pieniądze z PCK, nocne zaprzysięganie sędziów, ułaskawienia przed wyrokiem i zapłakane kuzynki.... także, tak rządy PiS to PATOLOGIA

http://www.100aferpis.pl

http://wyborcza.pl/7,155290,24663259,rzad-pis-znalazl-pieniadze-drugi-rozbior-ofe-jeszcze-gorszy.html

(2019/10/10 11:19)
afera po aferze rozlozona w czasie to tak sie zapomni, zbagatelizuje ale kondensacja tego co napisales to mnie zmrozila.... 

(2019/10/10 12:23)
Skończnie te dyskusje - ważniejsze :
1. Zaobaczcie jak Amerykanie postąpili ze swoimi sojusznikami Kurdami.
2 Polka Olga Tokarczuk - nagroda Nobla z literatury. Niedawno minister kultury , wicepremier Gliński stwierdził, że nie doczytał, żadnej z jej książek.

(2019/10/10 13:22)
...no i odszedł główny drwal polski ...

(2019/10/10 13:41)
...no i odszedł główny drwal polski ...

(2019/10/10 13:41)
Sklepowe kasy fiskalne spzężone są bezpośrednio z minsterstwem finansów. Stwierdzono, że dziennie sprzedaje się 1.600.000 ( jeden milion sześćset tysięcy ) "małpek", z czego większość przed 10.00.. Na głowę statystycznego Polaka(od niemowlaków po staruszków ) przypada 11.5 l czystego spirytusu rocznie. W czasach PRL 5.5 l. I która partia i kośćiół zajmuje się tym problemem.

(2019/10/10 14:12)
Czy w pisie wszyscy są tacy ja ten poseł - naśladują szefa , też kawaler , tylko czy ma kota
nie koniecznie zwierzaka .

(2019/10/10 14:13)
Która partia po wygraniu wyborów wyłoży natychmiast 17 mld złotych aby ratować w trybie pilnym polskie szpitale?

(2019/10/10 17:25)
A czym Cię tak ten gościu zawiódł, jeżeli można wiedzieć?

(2019/10/10 21:26)
do max-ton:
Widzę, że trochę kiepsko z tą znajomością historii u Ciebie: patrz na najnowsze badania genetyczne - obalają takie mity (ten Twój 755, to 75 procent, tak?); a olendrzy to przygotowali teren pod osady, a nie zbudowali nam stolicy, jak sugeruje Twój wpis, gdyż wówczas była gdzie indziej. Zresztą nie wiem o której emigracji ludności stamtąd piszesz, więc trudno mi jest się odnieść konkretniej. Byłbym jednak wdzięczny za skierownie mnie na strony o tych obietnicach Małeckiego, jak również opis jego porażek.
Pozdrawiam Wszystkich :)

(2019/10/10 21:54)
do Grabiec:

Ciekaw jestem która według Ciebie?

(2019/10/10 22:05)
@Juzek
Największe szanse ma PIS bo będzie dysponować 22 mld z funduszy emerytalnych ( chyba, że zaksięgowane to będzie do czegoś innego) Ale te 17 mld to tylko na odłużenie szpitali, potrzeba również 20 mld na rozruszenie systemu do stanu quasi normalnego.

(2019/10/10 23:39)
@kacperskyy, to tylko początek wyliczanki. Tu ciąg dalszy:
Nie mamy, choć nam obiecywano, biliona złotych na inwestycje, 25% stopy inwestycji, miliona samochodów elektrycznych, stu tysięcy mieszkań, helikopterów dla wojska, pół miliarda drzew i wraku samolotu.
Poza tym mamy zrujnowaną pozycję międzynarodową, opinię hamulcowego w sprawach ochrony klimatu, rządowe samoloty kupione bez przetargu, gnijące dary dla uchodźców w Syrii. Po raz pierwszy, po wielu latach, mamy wzrost poziomu skrajnego ubóstwa, spadek średniej długości życia, okresowe braki lekarstw, najmniej lekarzy na 1000 mieszkańców w Unii Europejskiej, dwadzieścia oddziałów szpitalnych zamykanych co miesiąc, wydłużające się kolejki, pensje ratowników medycznych, rehabilitantów i początkujących nauczycieli na poziomie minimalnej pensji ustawowej. Faktycznie nie mamy psychiatrii dziecięcej. Mamy miliardowe dotacje do publicznej telewizji. Mamy przeładowane, niespójne programy szkolne i samorządy, którym władza centralna odbiera kolejne środki, zmuszając je jednocześnie do coraz większego dotowania oświaty. Mamy partyjnych nominatów w KRS i coraz dłuższy czas oczekiwania na rozstrzygnięcie sprawy sądowej. Podobno mamy węgla na 200 lat, ale mamy rosnący import węgla z Rosji, a do tego smog. Zniszczyliśmy OZE. Mamy susze, powodzie i mocarstwowe plany przekształcania rzek w kanały transportowe, nie mamy za to realistycznych planów gospodarki wodnej. Mamy sztucznie zamrożone ceny energii, rozpadającą się infrastrukturę energetyczną, plany budowy największej elektrowni węglowej i, pomimo stepowienia środkowej Polski, plany budowy gigantycznej odkrywki węgla brunatnego. Nie mamy śledztwa w sprawie Falenty ani udziału służb specjalnych w warszawskiej aferze reprywatyzacyjnej, mamy zepsute światło przy celi ważnego świadka, prokuraturę, która pomimo błagań rodzin, zarządzała ekshumacje ofiar wypadku pod Smoleńskiem, ale odmówiła powtórnej sekcji zwłok Kosteckiego i przez siedem miesięcy po upłynięciu ustawowego terminu nie podejmuje decyzji w sprawie Srebrnej. Nie mamy doświadczonych dowódców wojskowych. Mamy plany zakupu arcydrogiego uzbrojenia w USA, a tymczasem przemalowujemy stare czołgi, Marynarka Wojenna dogorywa, ale mamy za to obietnice, że przyjedzie do nas więcej żołnierzy amerykańskich, za co będziemy musieli słono zapłacić. Nie mamy transportu publicznego docierającego do mniejszych miejscowości, ale mamy korki na nowooddanym odcinku drogi ekspresowej. Mamy masowe wycinki w Puszczy Białowieskiej i Karpackiej, nie mamy za to światowej sławy stadnin koni.
Ale proszę nie zapominać, że Platforma jadła ośmiorniczki, a Sławomir Neumann brzydko wyrażał się o działaczach z Tczewa.

(2019/10/11 08:50)
A jaki jest plan gospodarczy pisu, socjalizm i kupowanie sobie stołków dla tych pisowskich łachów rodem z pPZPR I SB za publiczne pieniądze z naszych podatków? Wyżej już pokazano poziom kultury pisowskiej szarańczy obrażając mnie i wylewajac pomyje. Wy wykolejeńcy pierd... nie szanujecie Konstytucji w której wyraźnie sti że nikt nie powinien być preśladowany bez względu na wiarę, narodowość, kolor skóry czy przekonania polityczne. Osobiście wolę tych wszystkich niemieckiego pochodzenia na ziemiach polskich wyzyskanych od Niemców n bo to przyjaźni i mili ludzie niż takich pałających nienawiścią jak wy. ....... Pozdrawiam
Widzę, ze za niedługo będzie w Sochaczewie jak w Inowrocławiu, hejt opozycji głównie POKO kwitnie i u nas.
„max-ton” czy „Robson Muzyk” ? Zdania nie zaczynamy od „A” to tak na marginesie.
W powyzszym cytacie pięknie pokazany całkowity brak szacunku do ludzi czegoś co powołuje się na Konstytucję i wartości takie jak np. tolerancja. Czytałam przed chwilką wszystkie wpisy w tym wątku proszę wybaczyć ale gdzie są te „wylane pomyje” ? Czy aby nie „wylewać” to trzeba klaskać i przytakiwać? Idąc tropem wpisu cytowanego – proszę wskazać nam prawdziwy i realny plan gospodarczy opozycji dla Polski, Polek i Polaków. Ten który przez 8 lat ich rządów był to był plan na sprzedaż Polski, Polek i Polaków twojej ukochanej nadal III rzeszy i komunie”, a Ustawa 67 kazał tyrać głównie nam kobietom (mężczyznom także, ale Panom wydłużono o 2 lata , nam o 7) do 67 roku na „uchodźców” których chcieli nam wcisnąć twoja kochana makrela i idol makaron!!! Dziś porównujesz działaczy pis do pzpr, a wyborców masz za szmaty, sraczkę i „kiepskich” to jest ta twoja tolerancja!? Piszesz brednie i frazesy o przestrzeganiu Konstytucji, a przecież jak wól jest w niej napisane np. w Art. 18 jak powinna wyglądać rodzina, wy chcecie zgodzić się na inny rodzaj związków ?! Art. 197 ustala organizację TK , w żadnym z w/w Art. nie ma odnośników ani przekserowań są to sztywne ramy a kwestionowane przez opozycję są dzialania w ich obrębie. Opozycja zachowuje się pewne zwierzaki silą odciągnięte od koryta – „albo my rządzimy albo nie ma demokracji” !? Przecież w demokracji o tym kto rządzi decyduje SUWEREN czyli wyborca i ten co zarabia dziś 2400 netto i ten co ma 240 000 netto. Tolerancja, demokracja, solidarność ? to wszystko dziala jak rządzi poko ? Ołuda wasza osiąga apogeum. Przez moment przeszło mi przez głowę by zniżyć się do twojego łajdacko – chamskiego poziomu dyskusji ale szanując czytelników oraz moją kulturę i szacunek głównie do ludzi nie pozwala mi na to. Życzę samodzielnego myślenia, szacunku do ludzi bo oczekujesz go sam od innych człowiecze, a akurat to działa tylko w dwie strony.

(2019/10/11 09:30)