Panie Małecki-Już nie chcemy na pana głosować ,zawiedliśmy się!!!

/ 39 odpowiedzi / 4 zdjęć
@KStku, chyba nie do końca ogarniasz co się wokół ciebie dzieje. OFE to akurat PiS rozkrada do końca. Wyższy wiek emerytalny to jest norma, we wszystkich cywilizownych krajach się go podnosi. Proponuję przypomnieć sobie też kto stwierdził, że Polacy powinni "zap...lać za miskę ryżu"... Mamy dom publiczny w kamienicy prezesa NIK, hejterów w Ministerstwie Sprawiedliwości, Air Kuchciński, podwójny rocznik w szkołach, ludzi umierających w kolejkach na SOR, aferę podkarpacką, działki premiera, ginące dowody w sprawie wypadku Szydło, dwie wieże, kopertę dla księdza, bank za złotówkę, dwórki Glapińskiego, odkrycie towarzyskie, nielegalnie stawiane pomniki, pieniądze, które im się po prostu należały, córkę leśniczego, zabarykadowany Sejm, aferę SKOKów, setki niekompetentnych nominatów na lukratywnych posadach, dwieście milionów dla Rydzyka, kampanię za pieniądze z PCK, nocne zaprzysięganie sędziów, ułaskawienia przed wyrokiem i zapłakane kuzynki.... także, tak rządy PiS to PATOLOGIA

http://www.100aferpis.pl

http://wyborcza.pl/7,155290,24663259,rzad-pis-znalazl-pieniadze-drugi-rozbior-ofe-jeszcze-gorszy.html
Â
dwa linki, nic dodać nic ująć -https://naszeblogi.pl/56571-2500-po-wygrywa-takiego-wyniku-nikt-nigdy-nie-osiagnal

https://wpolityce.pl/polityka/389315-dluga-lista-ciezkich-grzechow-platformy-o-czym-chca-zapomniec-aferzysci-jak-demontowano-panstwo-male-podsumowanie-wielkich-afer-po-psl

(2019/10/11 09:32)
Problem polega na tym, że nie masz zadnej świadomosci, skąd biora się pieniadze na systemy patologiczno-rozdawnicze, a to przeraża mnie jeszcze bardziej, niz twoje choroby. :d Zakładam ze kolejni wyciągną te same trupy z szafy, co obecni po porzednikach i tylko człowiek z minimalna wiedzą na tema polityki, widzi to inaczej. Ale spoko, szanuje jej brak u ciebie :D
linu - ja mam politykę tak na serio w glębokim poważaniu! Interesuje mnie tylko to by nie reprezentowal mnie złodziej i aferzysta a to mieliśmy tak na serio od 1989 roku (obejżyj film "układ zamknięty" wiele zrozumiesz -https://www.cda.pl/video/533664d8/vfilm, lub to coś co w Polsce dzieje się od 2015 roku od wygranych przez pis wyborów -https://gloria.tv/video/BFkRAXE9kKPu3AKaSGFwPKgHe, jeszcze więcej zrozumiesz). W związku z tym co napisaleś w cytacie (system patologiczno - rozdawniczy) mam pytanie - po co Polki i Polacy wyjeżdżali i chyba nadal wyjeżdzają np. do Anglii, Danii, Belggi, Holandii, Norwegii, Szwecji czy Niemiec? Jakie byly ich cele oprocz ciężkiej pracy, często poniżającej gdzie takze często traktowani byli podobnie do znanych nam z filmow glównie do czarnych niewolników na polach kukurydzy w ameryce, zanim dostali godziwą zaplatę, jakie inne cele byly. Tylko odpowiedz krotko bez owijania, jak prawdziwy meżczyzna noszący tam gdzie powinien to co powinien! .

(2019/10/11 09:49)
Nawet nie chce mi się odnosić do wszystkich tych "afer" przytoczonych powyżej. Tylko kilka pierwszych z brzegu: "Afera Taśmowa" - co było takiego na tych taśmach poza bluzgami? PiS jakoś się nie kwapi do jej wyjaśnienia, kto za nią stał. Przypomnę jeszcze raz, że jednym z głównych bohaterów tej "afery" jest OBECNY premier z PiS. "Afera AmberGold" - co ma wspólnego z PO? PiS powołało komisję której głównym celem było udwowodnienie że to wina PO i jakoś im się nie udało. Posłanka Wssermann poległa na cełej linii. "Afera reprywatyzacyjna" - kolejna komisja powołana przez PiS aby zwalić winę na PO. Jednak kiedy zaczęli kopać głębiej to okazało się że ludzi z PiS, z Lechem Kaczyńskim na czele, byli w niej umoczeni po uszy... i wtedy co? Cisza... Nie ma komisji, nie ma afery..."Afera stoczniowa" - należy przypomnieć, że to PiS za swojej pierwszej kadencji doprowadziło do upadku i sprzedarzy stoczni szczecińskiej a potem ją z wielką pompą odkupiło... itd.itdp. Nie wspomnę już o "aferze" z ośmiorniczkami czy zegarkiem Nowaka bo wszystkie te "afery PO" są wręcz śmieszne jeśli porównamy ja z tym co teraz wyczynia PiS. Zrobili z Polski republikę bananową w której najwyższą władzę, niczym nie ograniczoną, bez odpowiedzialności przed kimkolwiek, sprawuje człowiek, który nie ma pojęcia o życiu normalnych ludzi bo nigdy takiego życia nie prowadził, nie skalał się pracą, nie założył rodziny a gębe wyciera sobie wartościami rodzinnymi.

(2019/10/11 09:59)
linu - ja mam politykę tak na serio w glębokim poważaniu! Interesuje mnie tylko to by nie reprezentowal mnie złodziej i aferzysta a to mieliśmy tak na serio od 1989 roku (obejżyj film "układ zamknięty" wiele zrozumiesz -Âhttps://www.cda.pl/video/533664d8/vfilm, lub to coś co w Polsce dzieje się od 2015 roku od wygranych przez pis wyborów -Âhttps://gloria.tv/video/BFkRAXE9kKPu3AKaSGFwPKgHe, jeszcze więcej zrozumiesz). W związku z tym co napisaleś w cytacie (system patologiczno - rozdawniczy) mam pytanie - po co Polki i Polacy wyjeżdżali i chyba nadal wyjeżdzają np. do Anglii, Danii, Belggi, Holandii, Norwegii, Szwecji czy Niemiec? Jakie byly ich cele oprocz ciężkiej pracy, często poniżającej gdzie takze często traktowani byli podobnie do znanych nam z filmow glównie do czarnych niewolników na polach kukurydzy w ameryce, zanim dostali godziwą zaplatę, jakie inne cele byly. Tylko odpowiedz krotko bez owijania, jak prawdziwy meżczyzna noszący tam gdzie powinien to co powinien! .
Odniose się do filmów w pierwszej kolejności. Znam oba, ten pierwszy natomiast, no cóż za chwilę ktoś nakręci taki o SKOKACH, ministrach sparwiedliwości, etc. To jest domeną władzy że "władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie". Co to emigracji, bardzo się cieszę że emigracja jest czymś normalnym, francuz pracuje w USA, anglik w Norwegii, polak w Anglii. Jeśli uważasz że PEŁO doprowadziło do tego stanu, to ok, ja tego nie wiem, ale nie da się ukryć, że PiS tego nie zmieni, bo nie potrafi. Zostawi natomiast dług publiczny w kszmarnej ilości, zamordowane szpitale, fundusze społeczne. Nie da sie rozdawać pieniędzy, jak sie ich nie ma. Podstawą każdego państwa nie jest rozdawanie kasy za opierdalanie się w domu, a budowanie możliwości rozwoju, dla każdego, kto jest tym zainteresowany. Takie pieniądze procentują, dają miejsca pracy, tworzą nowe firmy, etc
Znam państwa, które lata temu miały rozbudowane programy socjalne, dzis z tych programów zostałao naprawdę niewiele. Więc jak uwazasz, skoro takie kraje skandywnawskie, bogate bądź co bądź, coraz mniej rozdaja, to jak to się ma do biednej Polski z długiem w tym linku:https://pl.tradingeconomics.com/country-list/external-debt
Rozumiem natomiast twoje zaangażowanie w obronę tej partii, bo propaganda trafiła tam gdzie powinna, czyli do Twojej głowy. Uwierzyłaś w to, że do tej pory nikt niczego nie robil i mamy zbawców Polski.... No qwa żesz, nie, nie mamy zbawców, mamy miernornoty polityczne, bez wiedzy, cwaniaków, którzy pod kościelno-narodowym płaszczykiem, kreują wizerunek Polskie bogatej, niezwyciężonej i KURWA podzielonej na dwa zwalczające się obozy. To jest ten twój PIS...
Twoja wiara, twój problem.
Mam nadzieję że odpowiedziałem z jajem?

(2019/10/11 12:52)
krisd, oczywistym jest, że dziś poko probuje odwrócić kota ogonem ! heh wg teorii peło pis winne jest także prawdopodobnego braku życia na marsie. Ja nie bedę głosowala na Pana Małeckiego tym samymna pis dlatego, że zakochałam się w pisie, ale dlatego, że dotrzymali już w 1-ej kadencji większości swoich obietnic wyborczych. Okazało się , że wystarczy nie kraść , ok może dużo mniej kraść i są piniędze na pincet +, a wg czyjejś "najlepszej wiedzy" mialo nie być. Wolę by rządziło Polską ugrupowanie polityczne ktore chce - probuje zrobić coś dla nas - Polek i Polaków i polskich dzieci ! "republika bananowa" ? w sumie to lepsza taka od REPUBLIKI OKRĄGLEGO STOŁU (STLOCA) ! Napisaleś, ze Kaczyński nie ma pojęcia o rodzinie, za to jest w polityce od lat i o niej ma pojęcie, ty zaś nie jesteś w polityce i nie masz o niej pojęcia a wypowiadasz się - to samo! "...wszystkie te "afery PO" są wręcz śmieszne..." to się śmiej ! tylko weź poprawkę, że nie wszystkim do śmiechu! Może za hejt g.. ci placą, bez składek itp, ale moje z OFE poszły się ....... i ukradl mi je rząd pelo/peesel ! i nie tylko mi. Za to wiemy dlaczego więźniwie glosują na pelo - stawkę miesięcznego utrzymania grubo ponad 3000 zł załatwił rząd peło a walczy o nich pełowski rzecznik praw .... ale nie obywatelskich gdyż gdyby byl obywatelskich walczylby by renta, emerytura i pensja netto byly większe od miesięcznej stawki utrzymania kryminalisty. Zastanawia mnie też co jest przyczyną takiej nienawiści do ludzi z pis'u ? dlaczego obraża się i ubliża wyborcom pis'u, dlaczego ciagle próbuje się z nich (piszę dziś jeszcz nich, bo jeszcze jestem wyborcą kukiz 15) zrobić gorsszy gatunek ludzi, ludzi bez wykształcenia, niby to chłopi pańszczyźniania, "kiepscy", sraczka, i wiele innych epitetów. W/g ciebie panie "krisd" to jest to obiaw szacunku do demokracji, instytucji wolnych wyborów do SUWERENA ?

(2019/10/11 13:00)

Mam nadzieję że odpowiedziałem z jajem?
Przykro mi - prawdziwy męzczyzna , taki z jajami i honorem, ktory posiada męską dumę odpowiedzialby pisząc krótko i na temat, tak jak parę minut temu odpowiedzial na moje identycznie postwione pytanie kolega z uczelni "jeździli za pracą, godziwymi zarobkami, a ci co jechali z rodzinami liczyli na socjal, na opiekę państwa"O, tak wygląda krótka rzeczowa, męska odpowiedź na konkretnie postawione pytanie. Ty zas panie "linu" próbujesz błysnąć wiedzą i elokwencją, z marnym skutkiem. Co do wiary to raczej ty wierzysz tym co okradli z ich pieniędzy, wierzysz tym co podżegają w brukselce przeciw wlasnemu Narodowi (o ile uważają Polki i Polaków za swoich rodaków a Polskę za swoją Ojczyznę), powinno się zastosować wobec tych którzy to czynią Art. 127 - 129 KK, podobnie jak wprowadzić Ustawę podobną do tej -Ustawa z dnia 18 marca 1921 r. o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników (Dz.U. 1921 nr 30 poz. 177 1921.04.06), wiele by to spraw rozwiązało. Bywaj, hejtuj dalej i pisz glupoty, szczuj, jątrz, obrażaj wyborców, obrażaj chrześcijan, ale pamiętaj , że karma wraca !

(2019/10/11 13:17)
Co do wiary to raczej ty wierzysz tym co okradli z ich pieniędzy, wierzysz tym co podżegają w brukselce przeciw wlasnemu Narodowi (o ile uważają Polki i Polaków za swoich rodaków a Polskę za swoją Ojczyznę), powinno się zastosować wobec tych którzy to czynią Art. 127 - 129 KK, podobnie jak wprowadzić Ustawę podobną do tej -ÂUstawa z dnia 18 marca 1921 r. o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników (Dz.U. 1921 nr 30 poz. 177 1921.04.06), wiele by to spraw rozwiązało.
Mam cichą nadzieję ze zastosujemy te artykułu KK do obecnych "twórców alternatywnej rzeczywistości" i nie bedziesz się sprzeciwiać :-)
Ale zryli ci mózg w tym TV-PIS, jestem pod wrażeniem.

(2019/10/11 13:33)
@KStku: PiS dotrzymało większośc obietnic? Nie rozśmieszaj mnie bo dostanę zajadów LOL

(2019/10/11 15:22)
Jedyne w czym dotrzymali słowa to zrujnowanie systemu edukacji, zrujnowanie systemu sądownictwa, zrujnowanie naszej pozycji międzynarodowej.

(2019/10/11 15:33)
Jednym zryła mózg jedna stacja innym druga,faktem jest ,że media mają olbrzymi wpływ na postrzeganie rzeczywistości.Jak ktoś nie zdaje sobie z tego sprawy, to jest tak samo obiektywny, jak stacje, które ogląda.(nie ma obecnie obiektywnych mediów w Polsce,niezależnych nigdy nie było)
PiS pokazał,że są w Polsce pieniądze ,politycy PO twierdzili, że nie ma .Możemy się spierać co jest ważniejsze ,w co inwestować ,jak wydawać, ale najpierw trzeba mieć środki. Żeby ludzie za bardzo nie zaczęli wierzyć PiS-owi,trzeba było pokazać, że pieniądze są wydawane nie na to co trzeba i tu pojawia się wybór.PiS proponuje na programy+ ,Platforma nie wydaje na nic, bo pieniędzy nie ma.Co lepsze?
Mam nadzieję ,że w poniedziałek ta część strony politycznej ,która wyborów nie wygra, zaakceptuje demokratyczne rozstrzygnięcia i przestanie szczuć jednych na drugich (ulica i zagranica) a weźmie się do roboty i przygotuje dobry plan dla Polski przecież następne wybory już za 4 lata.

(2019/10/11 16:16)

gaj
To będą ciekawe wybory.
W których wyborcy będą oceniać nie tylko programy wyborcze. Nie tylko działanie tej czy innej parti czy polityków.
Wyborcy przy urnach dokonają chyba najważniejszej oceny po 89 roku.
Samych siebie.
Tak na marginesie;
nie chcę być psem
nie chcę by ktokolwiek szczuł mnie przeciwko innym ludziom.
Więc skończcie tak pisać jakbyście to chcieli robić....
Do cholery - jestem człowiekiem.

(2019/10/11 19:46)
krisd i ten kacperskyy to oni tak jakoś się popierają-ciekawe czy to tylko zgodność poglądów czy coś więcej?-ale teraz wolno być kim się chce.

(2019/10/22 20:25)
@krisd a konkretnie to o co Tobie chodzi , z tego co ja się orientuję to 500 + kosztuje 40 mld ,cały socjal 80 mld to te 20 mld to co to jest?

(2019/10/22 22:04)