Panie Małolepszy czy to takie trudne

/ 33 odpowiedzi
Od dłuższego czasu prosimy Pana Panie rzeczniku na odpowiedź lub ustosunkowanie się do naszych pytań, na razie beż żadnego odzewu . Więc może ja malutki , przeciętny,  mieszkaniec tego grodu ośmielam się zadać te pytania powtórnie, będąc przekonany , że ku zadowoleniu ludzi na tym forum odpowie Pan na nie.
1. Jaki był koszt wycinki drzew w Chodakowie, 
2. Jaka wartość była tych drzew 
3. Kto został szczęśliwym właścicielem
I dwa pytania do innego tematu
1. Za ile został sprzedany teren po cegielni w Boryszewie
2. Czy nowy nabywca płaci podatek od nieruchomości , - jak wysoki - czy może został z niego zwolniony.

Chyba odpowiedź na te pytania Nam mieszkańcom się należą , wszak przecież jak mawia Osiecki jesteście otwarci na ludzi.  
kuc300 wszystkimi pytaniami powinna zająć się prokuratura z uwagi na charakter oraz sposób w jaki oględnie bidon przedstawił nam rozliczenie tych błędnych decyzji oraz z uwagi na wartość mienia.  

(2014/07/17 15:45)
kuc ,mnie akurat to o co pytasz nie ciekawi ,a jeżeli ciebie to może udaj sie do ratusza i zapytaj.

(2014/07/19 08:11)
dragon

Nie bierzesz  pod uwagę ,że są jeszcze inni z innymi zainteresowaniami niż Ty.

(2014/07/19 09:25)
kucu na pewno tak jest jak piszesz,ale w natłoku swoich własnych spraw i problemów to co się dzieje w temacie jak napisałeś wyżej wcale mnie nie ciekawi.

(2014/07/19 09:54)
kucu na pewno tak jest jak piszesz,ale w natłoku swoich własnych spraw i problemów to co się dzieje w temacie jak napisałeś wyżej wcale mnie nie ciekawi.

Jak Cię nie interesuje to nie trolluj w tym wątku.
Mnie interesują te odpowiedzi.

(2014/07/19 11:59)
3. Kto został szczęśliwym właścicielem ?

Panie Robercie, proszę odpowiedzieć.

(2014/07/19 20:33)
Szanowny Rzeczniku Panie Robercie Małolepszy mam pytanie... 

Jak nazwać gospodarza który zatrudnił w gospodarstwie pilarzy aby wycieli drzewa na jego posesji zapłacił im za wycięcie drzew i wszystkie wycięte drzewa oddał tym wynajętym i opłaconym pracownikom? 

(2014/07/20 13:34)
może wpisz pytanie w Google dostaniesz odpowiedź.

(2014/07/20 13:45)

Jak nazwać gospodarza który zatrudnił w gospodarstwie pilarzy aby wycieli drzewa na jego posesji zapłacił im za wycięcie drzew i wszystkie wycięte drzewa oddał tym wynajętym i opłaconym pracownikom? 

Czy w Urzędzie Miasta są inni pracownicy równie szczodrze wynagradzania za pracę tak jak pilarze ścinający drzewa? Czy sprzątaczka po dniu swojej pracy może zabrać ze sobą meble? może komputer? lub jakiś dywanik lub choć by krzesełko? 

(2014/07/20 16:00)

Czy w Urzędzie Miasta są inni pracownicy równie szczodrze wynagradzania za pracę tak jak pilarze ścinający drzewa? Czy sprzątaczka po dniu swojej pracy może zabrać ze sobą meble? może komputer? lub jakiś dywanik lub choć by krzesełko? 

A jeśli tak Magistrat czyli sam burmistrz jest hojny to boje się jak może wyglądać Pana wynagrodzenie Panie Rzeczniku :/ 
idąc w domysłach dalej jakie korzyści mają wszyscy Novoosieccy z takiego systemu płatności i rozliczań Novoosieckich... takie rzeczy tylko w UM. Sochaczew...

(2014/07/20 16:09)

Czy w Urzędzie Miasta są inni pracownicy równie szczodrze wynagradzani za pracę tak jak pilarze ścinający drzewa? Czy sprzątaczka po dniu swojej pracy może zabrać ze sobą meble? może komputer? lub jakiś dywanik lub choć by krzesełko? 

A jeśli tak Magistrat czyli sam burmistrz jest hojny to boje się jak może wyglądać Pana wynagrodzenie Panie Rzeczniku :/ 
idąc w domysłach dalej jakie korzyści mają wszyscy Novoosieccy z takiego systemu płatności i rozliczań Novoosieckich... takie rzeczy tylko w UM. Sochaczew...

Jakiej hojności i zadość uczynienia można oczekiwać od Novoosieckich po ich 4 rech długich latach rządów rozdawania, przejadania, zatrudniania, zadłużania ?!
Czy w Urzędzie Miasta są inni równie szczodrze wynagradzani za pracę tak jak pilarze ścinający drzewa ?! Czy inni Pracownicy magistratu po zakończonym dniu pracy też zabierają ze sobą co się da czy najpierw aby było zgodnie z prawem sumienia novoosieckiego spisujecie umowę jakieś zlecenie na oczyszczanie biura ze zbędnych mebelków !?

(2014/07/23 10:02)
k** tadeusz to juz staje sie obzydliwe do wyzygania... twoje wpisy zaczynaja powodowac ze zaczyna mi sie robic szkoda osieckiego i zaglosuje specjalnie na niego z tego wlasnie powodu... wyluzuj :)

(2014/07/23 14:06)
Oj wybacz mu.
Biedaczek się tak zapętlił, że sam siebie cytuje. Albo może nie widzi innego godnego rozmówcy poza sobą. :)

(2014/07/23 14:27)
No tak Panowie hehehe macie rację hehehe troszkę zawodzi mnie Robert-cik pewnie zabrał wszystkie swoje wcielenia na urlop i wybrał się do ciepłych krajów Malezyjskimi Liniami Lotniczymi załatwiać kolejnego inwestora aby coś sprzedać z naszej ziemi :) ... 

(2014/07/24 09:05)
kacperskyy

CO TY GADASZ , W TYCH WYBORACH GŁOSUJEMY TYLKO NA KOBIETĘ, CHYBA ŻE CHCESZ
WOJEN PRZEZ NASTĘPNE CZTERY LATA .
BYŁ GITARZYSTA , JEST RUGBISTA A BĘDZIE EKONOMISTA.
To Pani Pawlak daje gwarancję rozwoju miasta, wyznająca zasadę - żadnego kumoterstwa, żadnego poplecznictwa. Nie uwikłana w żadne układy, żadne teorie spiskowe , tak jak Osiecki czy Gaik. Kobieta , która dzisiaj ściąga środki unijne dla warszawy , to chyba będzie lepiej jak zacznie to robić dla Sochaczewa , czyli dla nas. To co zrobiła dotychczasowa władza a i poprzednia to my już widzimy , i jesteśmy zaściankiem w porównaniu z innymi. Czy tego chcesz kacpersky, czy chcesz z dumą mówić innym gdzie mieszkasz .
I jeszcze jedno podoba mi się ta kandydatura , bo sama odważnie chce realizować to co sobie założyła. Nie łączy się z innymi niedobitkami , szukającymi tylko stołków, z tego co wiem odrzuciła wszystkie układowe propozycje . Chce rano bez wstydu patrzeć na swoją twarz w lustrze. Takiej osoby potrzebuje Nasze Miasto.

(2014/07/24 13:19)

miasto i kobieta... kobieta i miasto,,, cos mi to przypomina? ....hmmmm wiem! troje! :) myslac o tym, to nie wiem czy to bedzie dobre rozwiazanie :)

(2014/07/24 15:12)
Jak Troja to kto dostarczy konia!!! 

(2014/07/24 15:36)
Konia na miarę naszych możliwości

(2014/07/24 15:46)
hehe masz na myśli jak zgaduję ... kuc-yka hehehe

(2014/07/24 15:54)

Czy w Urzędzie Miasta są inni pracownicy równie szczodrze wynagradzani za pracę tak jak pilarze ścinający drzewa? Czy sprzątaczka po dniu swojej pracy może zabrać ze sobą meble? może komputer? lub jakiś dywanik lub choć by krzesełko? 

Jakiej hojności i zadość uczynienia można oczekiwać od Novoosieckich po ich 4 rech długich latach rządów rozdawania, przejadania, zatrudniania, zadłużania ?!
Czy w Urzędzie Miasta są inni równie szczodrze wynagradzani za pracę tak jak pilarze ścinający drzewa ?! Czy inni Pracownicy magistratu po zakończonym dniu pracy też zabierają ze sobą co się da czy najpierw aby było zgodnie z prawem sumienia novoosieckiego spisujecie umowę jakieś zlecenie na oczyszczanie biura ze zbędnych mebelków !?

(2014/07/24 19:54)
Ilu pracowników w Urzędzie Miasta jest tak hojnie wynagradzanych jak pilarze ścinający drzewa w naszym mieście? Co się stało z tym drogim mieniem miasta kto odpowie za taką niegospodarność i kolesiostwo bo nikt nie uwierzy że majątek o tak wielkiej wartości trafił bez sympatii osobistej z korzyścią osobistą pilarzy... 

(2014/07/31 17:49)
Panie rzeczniku proszę o wypowiedź w sprawie szczodrego i niegospodarnego rozdysponowania bali drewnianych po wycinkach z terenu miasta Sochaczew... 
Może Pan z jakiegoś farbowanego wymyślonego konta po podszywa się w zwykłego obywatele tego ''wkurzonego'' miasta...  

(2014/08/15 20:50)
Szanowny Panie Małolepszy czy uczciwość jest taka trudna?

(2014/09/15 19:38)
Ilu pracowników w Urzędzie Miasta jest tak hojnie wynagradzanych jak pilarze ścinający drzewa w naszym mieście? Co się stało z tym drogim mieniem miasta kto odpowie za taką niegospodarność i kolesiostwo bo nikt nie uwierzy że majątek o tak wielkiej wartości trafił bez sympatii osobistej z korzyścią osobistą pilarzy... 

Jeżeli wycinki drzew dokonywał dawny ZGM, ta na miejscu tych pilarzy szukałbym cię prawnie za pomówienie i to publiczne. Jak znam większość tych ludzi pilarzy, kosiarzy (grupę zieleni łącznie z Ich kierownictwem, zresztą dział oczyszczania też spoko ludzie) to nic bez zgody i wiedzy dyrektora zakładu sobie nie przywłaszczą, nawet śrubki nie wezmą. Jak nie wiesz i nie znasz ludzi to nie piernicz głupot, bo wychodzisz na "pomawiacza", chama i obłudnika siejącego defetyzm w mieście i na tym forum. Ja Ich znam, ty nie, więc nie pisz i nie obmawiaj ludzi.Napisz nam co łykasz bo czasem my też chcielibyśmy dla relaksu głupoty popisać. Jesteś przykry.  

(2014/09/22 18:30)
#73463  wysłano: 2014/08/15 20:50  tadeusz
Może Pan z jakiegoś farbowanego wymyślonego konta po podszywa się w zwykłego obywatele tego ''wkurzonego'' miasta...  

Człowieku prosisz innych o to by ci odpowiedzieli albo coś dla ciebie zrobili, zrób może coś dla innych, a zacznij od zaprzestania powtarzania się i przestań nam pisać, że ktoś ma kilka kont na forum (no chyb, że jak mawia przysłowie "sądzisz innych według siebie"), potem przestań brać ten syf bo piszesz brednie i to coraz gorsze i w coraz gorszym wydaniu, a najlepiej jak już coś piszesz bo piszesz dużo i bardzo przeciw komuś "katoliku" to podaj konkret fakty, może podeprzyj się dokumentami, przecież wszystko co nie "tajne" możesz tu użyć. Więc działaj, ale konkrety, nie pierdoły i wkoło Macieju to samo. 

(2014/09/23 07:50)