Panie Małolepszy czy to takie trudne

/ 33 odpowiedzi
Ilu pracowników w Urzędzie Miasta jest tak hojnie wynagradzanych jak pilarze ścinający drzewa w naszym mieście? Co się stało z tym drogim mieniem miasta kto odpowie za taką niegospodarność i kolesiostwo bo nikt nie uwierzy że majątek o tak wielkiej wartości trafił bez sympatii osobistej z korzyścią osobistą pilarzy... 

Jeżeli wycinki drzew dokonywał dawny ZGM, ta na miejscu tych pilarzy szukałbym cię prawnie za pomówienie i to publiczne. Jak znam większość tych ludzi pilarzy, kosiarzy (grupę zieleni łącznie z Ich kierownictwem, zresztą dział oczyszczania też spoko ludzie) to nic bez zgody i wiedzy dyrektora zakładu sobie nie przywłaszczą, nawet śrubki nie wezmą. Jak nie wiesz i nie znasz ludzi to nie piernicz głupot, bo wychodzisz na "pomawiacza", chama i obłudnika siejącego defetyzm w mieście i na tym forum. Ja Ich znam, ty nie, więc nie pisz i nie obmawiaj ludzi. Napisz nam co łykasz bo czasem my też chcielibyśmy dla relaksu głupoty popisać. Jesteś przykry.  

Nasz szanowny forumowicz "tadeusz" raczył mi po priv napisać, że miał na myśli "komercyjnych pilarzy". Przyznam, że od jakiegoś czasu wiem, ze firma jednego z Panów działająca na terenie miasta już nie działa u nas w zakresie utrzymania terenów zielonych, więc byłem pewien że chodziło "tadeuszowi"  o ludzi z dawnego ZGM stąd moja frustracja. Po priv (nie będę cytował) wytłumaczył mi  o co biega z "pilarzami" i jeżeli rzeczywiście tak było to ktoś podjął jakąś decyzję, a jeśli nie jest ona tajna/poufna to mógłby nam napisać tu co i jak. Hehe i zejdź na ziemie "tedi" bo akurat mi to raczej daleko do funkcji "rzecznika burmistrza". Może to nawet tu parę osób w tym Twój Szef potwierdzić. Ja się swojej tożsamości nie wstydzę. Pozdrawiam. 

(2014/09/23 16:43)
Ja się swojej tożsamości nie wstydzę. Pozdrawiam. 
To się pokaż . Ty pseudo niezależny.

(2014/09/23 17:07)
Zadaje to pytanie wielokrotnie... Szanowny Rzeczniku Panie Robercie Małolepszy mam pytanie... 

Jak nazwać gospodarza który zatrudnił w gospodarstwie zewnętrznych pilarzy aby wycieli drzewa na jego posesji zapłacił im za wycięcie drzew i wszystkie wycięte drzewa oddał tym wynajętym i opłaconym pracownikom? 

Czy w Urzędzie Miasta są inni pracownicy równie szczodrze wynagradzani za pracę tak jak pilarze ścinający drzewa? Czy sprzątaczka po dniu swojej pracy może zabrać ze sobą meble? może komputer? lub jakiś dywanik lub choć by krzesełko? 

A jeśli tak Magistrat czyli sam burmistrz jest hojny to boje się jak może wyglądać Pana wynagrodzenie Panie Rzeczniku :/ 
idąc w domysłach dalej jakie korzyści mają wszyscy Novoosieccy z takiego systemu płatności i rozliczań Novoosieckich... takie rzeczy tylko w UM. Sochaczew...

Jakiej hojności i zadość uczynienia można oczekiwać od Novoosieckich po ich 4 rech długich latach rządów rozdawania, przejadania, zatrudniania, zadłużania ?!
Czy w Urzędzie Miasta są inni równie szczodrze wynagradzani za pracę tak jak pilarze ścinający drzewa ?! Czy inni Pracownicy magistratu po zakończonym dniu pracy też zabierają ze sobą co się da czy najpierw aby było zgodnie z prawem sumienia novoosieckiego spisujecie umowę jakieś zlecenie na oczyszczanie biura ze zbędnych mebelków !?

Pracownicy ZGM w Chodakowie nie wspinali się na drzewa aby je ściąć... a ciężki sprzęt... na który w pośpiechu były ładowane kłody.... zdrowych...świeżo.... wyciętych drzew.... raczej nie należał do miejskiej spółki.... 

(2014/09/23 17:08)
Ja się swojej tożsamości nie wstydzę. Pozdrawiam. 
To się pokaż . Ty pseudo niezależny.

Od ciebie cwaniaczku internetowy nigdy zależny nie byłem, nie jestem i nie będę Bogu dziękować! Mnie znają osoby które mam w kontaktach, a ty je także widzisz  jak zajrzysz w nick, a z tego co widzę dwoje mamy wspólnych znajomych to zapytaj któreś z nich i jak jesteś taki kozak to stań twarzą w twarz, nie chowasz się z drugiej strony ekranu. Dawaj przedstaw się, Jeśli podchodzisz do kogoś to nie czekasz aż on ci się przedstawi tylko ty się przedstawiasz pierwszy, a z toba nie rozmawiałem tylko z "tadeusz", wiec jak wp..sz się w rozmowę to bądź łaskaw się przedstawić.  Może mnie też postraszysz sądem, bo na forum już ludzi straszyłeś? Pokażesz się czy stchórzysz?

(2014/09/23 19:04)
Niezależny przygłupie - oto cała Twojej osoby charakterystyka . I nie wysilaj się.

(2014/09/23 19:54)

Niezależny przygłupie - oto cała Twojej osoby charakterystyka . I nie wysilaj się.

Ty za to błyszczysz intelektem, błyszczysz tak, że aż rzygnąć można. Widziałem, że nie masz cywilnej odwagi po PRIV napisać ktoś ty i stanąć do dyskusji twarzą w twarz. Jedyne co potrafisz to jątrzyć, straszyć sądem i chować się za końskim nickiem i to takiego małego konika. WŁAŚNIE POKAZAŁEŚ CAŁEMU FORUM CZYM JESTEŚ - BEZIMIENNYM TCHÓRZEM CHOWAJACYM SIE ZA EKRANEM MONITORA BOJĄCYM SIE SPOTKANIA W CELU KONWERSACJI Z JAK TO NAPISAŁEŚ "PRZYGŁUPEM". Skoro boisz się przygłupa to czym ty jesteś ? nawet czymś gorszym od przygłupa? Ty za to powysilaj się jeszcze może ktoś uwierzy w twój intelekt. Wyrazy współczucia - śmierdzisz tchórzem !

Na tym kończę z tobą wszelką konwersację w myśl zasady -  nie konwersuj z idiotą, sprowadzi cię do swojego poziomu, następnie pokona doświadczeniem.

Bywaj koniku

(2014/09/23 20:06)
do przygłupa niezależnego 
Wal się facet i lecz się na głowę 

(2014/09/23 20:16)

#74874 wysłano: 2014/09/23 19:54 kuc300

„Niezależny przygłupie - oto cała Twojej osoby charakterystyka . I nie wysilaj się.

#74877 wysłano: 2014/09/23 20:16 kuc300

do przygłupa niezależnego 

Wal się facet i lecz się na głowę 

Błyszczysz, błyszczysz intelektualisto intelektem, taktem, odwagą, erudycją, a jak błyszczysz ocenia to ludzie czytający twoje wpisy.

Raz jeszcze ci napiszę , nie wysilaj się bo kończę wszelką dyskusje z kimś na twoim poziomie (równym z poziomem Rowu Mariańskiego) ponieważ sprowadzisz mnie do swojego poziomu, następnie pokona doświadczeniem, a nie chcę tak nisko upaść, dodatkowa waniać tchórzem, fuj.

(2014/09/23 20:45)