Panie Osiecki burmistrzu

/ 15 odpowiedzi / 2 zdjęć
Panie Osiecki burmistrzu , korzystając z tego ,że wrócił Pan do Urzędu , to może wyręczy Pan swojego rzecznika Małolepszego , i odpowie Nam na zadane Panu wcześniej pytania . Niestety Pan rzecznik mimo kilkakrotnych próśb nie dał Nam odpowiedzi na nie. 

1. Jaki był koszt wycinki drzew w Chodakowie, 

2. Jaka wartość była tych drzew 

3. Kto został szczęśliwym właścicielem

I dwa pytania do innego tematu

1. Za ile został sprzedany teren po cegielni w Boryszewie

2. Czy nowy nabywca płaci podatek od nieruchomości , - jak wysoki - czy może został z niego zwolniony.

Myślę , że odpowiedzi Nam mieszkańcom się należą . I mam nadzieję , że brak odpowiedzi to zwykłe niedopatrzenie , bo nie dopuszczam myśli aby była inna przyczyna .Przejrzystość przede wszystkim.
Ja też uważam ,że na takie pytania , jeżeli nie ma się nic do ukrycia i wszystko było zgodne z prawem Odpowiedzi być powinny . Bo nie ma nic gorszego jak niedomówienia i okrywanie tajemnicą czegoś co normalnie powinno być podane do publicznej wiadomości.

(2014/08/01 12:19)
Panie Osiecki ,czekamy aby Pan Nam odpowiedział . Czyżby było coś nie tak i aż tak ,że to tajemnica. CZEKAMY i chcielibyśmy aby tą sprawę doprowadzić do końca .

(2014/08/01 17:18)

Dajcie spokój , przecież ten pan tu na forum nigdy głosu nie zabrał i nie zabierze.

może  zapomniał jak się pisze , może nie zna się na komputerze, może ma nas internautów w d..ie.

powodów może być wiele......

zauważcie jak rzecznik pisze- na ogół padają oskarżenia z jego strony a gdy dyskusja staje się dla niego niekorzystna(pada zbyt wiele pytań)a to przestaje pisać i już - ten typ(pępek świata) tak ma.

już taka ich przypadłość - jak się jest u władzy to plebs ma się gdzieś - my jesteśmy potrzebni tylko przy wyborach a poza tym okresem to przeszkadzamy w dodatku zadając niewygodne pytania.

w poprzedniej kadencji jerzyk również totalnie unikał tego medium a jak przeszedł(z pomocą wyborców) do opozycji nastąpiła totalna metamorfoza.

obecni włodarze uaktywnią się zapewne po jesiennych wyborach

novjan

(2014/08/01 18:44)
Panie Novjan, bez złośliwości proszę. Nie pisałem z kilku powodów: po pierwsze - nie byłem wówczas na tyle zaawansowanym internautą, po drugie - ten proces wymagał czasu i determinacji, po trzecie - mieliśmy dobrego rzecznika, który aktywnie korespondował w imieniu burmistrza, po czwarte - nie było jeszcze blogosfery na e-Sochaczew.pl. Dlaczego zdecydowałem się założyć bloga napisałem na jego starcie. Proszę tam zajrzeć, niewielka fatyga.
W Internecie nie jestem po to, aby być. Skoro jestem radnym, to staram się komunikować z wyborcami i informować ich o sprawach, które ich bezpośrednio dotyczą. Moja samorządowa wiedza nie pozwala mi milczeć jeśli widzę indolencję, a sprawy publiczne wymagają szczególnej staranności.

(2014/08/01 21:11)
Drogi jerzyku wasz rzecznik załapał się na pomocnika nowego rzecznika i teraz siedzi na ciepłej posadce i nawet nie musi odpowiadać na trudne pytania.Grunt to dobrze się ustawić.

(2014/08/01 21:38)
Panie Jerzy esochaczew.pl działało za Pana kadencji

(2014/08/01 23:48)
Panie Pawle, tak e-Sochaczew zaczęło działać kiedy jeszcze pracowałem w powiecie. Od tego czasu popieram ten projekt, ale na moje blogerskie działanie na portalu przyszedł czas trzy lata temu. Wielu moich rówieśników woli czytać niż pisać.

(2014/08/02 00:16)
Czy Pan Jerzy pisał czy nie pisał, to jest mało ważne. Nasz obecna władza zamiast pisania i dialogi i tak woli OBWIESZCZENIA. Internety i pluralizmy są jej obce. Jak cała masa innych standardów nowoczesnego państwa i samorządu. 

(2014/08/02 00:26)
Drogi jerzyku wasz rzecznik załapał się na pomocnika nowego rzecznika i teraz siedzi na ciepłej posadce i nawet nie musi odpowiadać na trudne pytania.Grunt to dobrze się ustawić.

Szanowny ''mefisto''To musi być na wskroś uczciwy i lojalny człowiek prawdziwy przykład godnego zaufania przedsiębiorczego urzędnika i fachowca nieprzekupnego novoosieckiego. :/
Czy Novoosieccy w zamian za dofinansowania starają się pozyskać w środowiskach organizacji pożytku publicznego przedwyborczych niewolników finansowych? 

(2014/08/02 12:41)
Niektórym to już naprawdę dekielki się poluzowały. Który z Was taki chojrak żeby rzucać dobrą robotę? W Sochaczewie robot leży na ulicy? Waszym zdaniem jak się zmienił burmistrz miał chłopak powiedzieć: sorry, ja kocham Czubackiego i rzucam robotę! No baranki boże! Który z was by tak zrobił? Rzecznik ma robić swoją robotę. Relacjonować to co robi miasto. Mówić o tym co burmistrz chce przekazać ludziom. Nie powinien nawet mieć swojego zdania, bo nie mógł by być rzecznikiem. Zajrzyjcie do encyklopedii co powinien robić rzecznik i przestańcie wypisywać głupoty.

(2014/08/11 13:24)

Robert-cik wrócił podobno z urlopu no i od razu wstał ''wkurzony'' ok niech i tak będzie hehehe ''wkurzony'' jest kilka aspektów dziwnych... otóż ten jak go ładnie nazwałeś ''chłopak'' pozostający dalej... sugeruje (czego nie robię) powód klęski poprzedniej ekipy może raczej jakieś źródełko informacyjne pozwalające uderzać w czuły punkt już wtedy... powstającemu bractwu Novoosieckiemu 4ry lata temu co zarazem mogło wpłynąć na wynik wyborów... Jak to rzecznik ładnie dziś ujął cyt. ''litościwie przemilczę'' zasadność tej manipulacji i argumentację z twojej strony... To co napisałeś o obowiązkach rzecznika... u nas Novoosieckie standardy wyglądają inaczej niż podają to encyklopedie i poradniki...

(2014/08/11 21:01)
Czy tu na forum piszą sami bezrobotni którym żal tyłek ściska że nie maja tak dobrej posadki?

(2014/08/14 11:07)
Użytkowniku ''subara'' na forum siedzą Ci którym na sercu leży forma i sposób w jaki lekkomyślnie wydawane są pieniądze z ich podatków... Ci wszyscy którym zależy aby władza miejska przestała czyścić im kieszenie ponieważ oni ''zostali wybrani przez ludzi dla ludzi'' lecz coś się zagalopowali zapominając że mieszkańcy patrzą im na ręce... zapomnieli że mają troszczyć się o mieszkańców... przez 4ry lata troszczyli się o siebie wyłącznie o siebie i to jak wyglądają w gazetach i co się o nich pisze te ''laleczki magistrackie'' dbają o siebie i swój wizerunek w obecnej chwili udając że obchodzi ich co my myślimy i udając... wyłącznie udając... że mieszkańcy są dla nich ważni... z powodu wyborów...   To dzięki ich rządom narodziło się sformułowanie że ''Demokracja w Magistracie przez Novoosieckich nazywana jest buntem''. 

(2014/08/14 16:54)
dobrze napisała subara .

(2014/08/14 17:08)

27mln zł zadłużone Obligacjami nasze Miasto (27 000 000 plus same odsetki przez 7lat które my mieszkańcy będziemy spłacać za burmistrza za jego kosztowny festiwal wyborczy)... Dopiero za siedem lat rozpocznie się wykup wyemitowanych obligacji czyli do tego czasu wiele milionów będzie wyrzucone w błoto tytułem odsetek, a za trzy kadencje ( w latach 2022-2025) zaplanowany wykup na kwotę Doskonale widać że burmistrz Osiecki celowo zapomniał przez całą nieudolną kadencję co to jest dobro mieszkańców miasta, nie tylko podnosząc ceny ścieków i wody, co najważniejsze zadłużając miasto na wiele wiele lat...

(2014/08/15 18:30)