Panie Osiecki - proponuję

/ 60 odpowiedzi

x2x
w Wadowicach i Słupsku się obudzili?
bo wybrali lewaków?

niektórym to już się w głowach poprzewracało doszczętnie

(2014/12/02 13:53)
Widać wolą lewaków niż prawicowo - katolicki beton :)
Który chce stawiać krzyże i pomniki zamiast remontować i budować.

(2014/12/02 14:01)
Widać wolą lewaków niż prawicowo - katolicki beton :)
Który chce stawiać krzyże i pomniki zamiast remontować i budować.

Dokładnie! 

(2014/12/02 14:04)

x2x
tak jak pisałem wcześniej - w głowach i w dupach (nomen omen) się poprzewracało. Zachwycać się, że na czele miast miast stają dewianci i zwolennicy narkotyków.
Bardzo jestem ciekaw Waszej reakcji i Waszego zdania w temacie adopcji dzieci przez pary homoseksualne oraz legalizacji narkotyków.

(2014/12/02 14:19)
do -szceryfacet-  przyznam: to jest dla mnie trudniejsze od szachów

(2014/12/02 14:20)
Przebudzenie w Słupsku, poważnie!? Chyba tylko i wyłącznie w warstwie światopoglądowej, ale nie o to ponoć chodzi w samorządzie. Jeżeli na lokalne problemy, na bezrobocie w jednym z biedniejszych regionów kraju, najlepszym rozwiązaniem jest gej-celebryta z Podkarpacia, w żaden sposób nie związany z miastem, nie mający żadnego doświadczenia samorządowego to zaczynam się zastanawiać czy to aby nie żart ;)

(2014/12/02 14:32)
Jak widać Biedroń jest mądrzejszy od homofobów, których ani w Polsce, ani w Sochaczewie nie brakuje.

http://wyborcza.pl/1,75248,17061307,Pytaja_Biedronia_o_krzyze_w_urzedzie__A_ten___Niektorzy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

(2014/12/02 14:37)
hey gadacze forumowi-Biedroń jest przewidujący i inteligentny-został mu rok posłowania (musi złożyć mandat posła bo wygrał w Słupsku).co się najeździł za sejmowe,to się najeździł,teraz jest Bóg i Car w Słupsku,to jest jeszcze parę lat u władzy -bo pewnie za rok w wyborach do sejmu by przepadł,-a potem europoseł,kto wie ?na pewno nie będzie wzywał na inaugurację i płacił z kasy miasta pokropkowym batmanom--,na otwarcie 100 m drogi,---pomalowanego mostu czy-- sali gimnastycznej -tak jak u nas,z wielką pompą oddana przy szkole nr 4 i nieużywana bo nadzór budowlany powiedział NIE!żeby nasz wiejski Małecki był tak przewidujący że za rok -w wyborach do sejmu- zostanie z ręką w nocniku-kandydowałby na Burmistrza,ale też bez szans,tako rzekłem -howgh!

(2014/12/02 15:01)
Nie o orientację seksualną Biedronia chodzi tylko o jego samorządowe umiejętności. To temat często obecny na tym forum przed wyborami. Nie wiem co homofobicznego jest w formułowaniu "gej-celebryta"? Gdyby wygrał w Słupsku np. Tomasz Karolak padłoby sformułowanie "aktor-celebryta". Walenie z armaty homofobii jest wygodne, bo nie wymaga prezentacji argumentów. Można jeszcze przywalić np. antysemityzmem, tylko czy aby o to chodzi w lokalnej samorządności.

(2014/12/02 15:06)

x2x
Jak widać Biedroń jest mądrzejszy od homofobów, których ani w Polsce, ani w Sochaczewie nie brakuje.

http://wyborcza.pl/1,75248,17061307,Pytaja_Biedronia_o_krzyze_w_urzedzie__A_ten___Niektorzy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

po pierwsze nie odpowiedziałeś na moje pytania
po drugie - nie dziwię się, że przepadłeś w lokalnych wyborach z kretesem jeśli jedyne co masz do powiedzenia to blockquotey z gazety wyborczej

(2014/12/02 15:06)
Panie Gąsior! Sądząc z tonu Pańskich wypowiedzi powinien Pan chyba założyć koloratkę. To jak Pan mówi, oraz to, że sądzi Pan, że wszystko co Pan powie jest niemal święte, to wypisz wymaluj, występ na ambonie. Gratuluję samozadowolenia i braku samokrytycyzmu.

(2014/12/02 15:45)
 Nie bójcie się i wiadomo że różni ludzie różnie na to patrzą. Mnie za bardzo to nie obchodzi, do Słupska nie jeżdżę i nie z powodu  ewentualnych tęcz czy różowych kolorów, po prostu nie mam po co. Póki co Biedroń ma post , bo obiecał że przez całą kadencję nie da/d..y/ ciała.

(2014/12/02 17:34)

@Zirgu2 (emocje wyborcze opadły, więc można pogadać normalnie :))

częściowo można się z Tobą zgodzić. Ale w Naszym Kraju takie łatki jak "gej" albo "żyd" przypinane ludziom są raczej stygmatem niż zwykłym słowem. Niestety z tego powodu mają też raczej wydźwięk pejoratywny. Stąd może reakcja niektórych osób na forum. Biedroń jest człowiekiem popularnym, to fakt, ale z mojej obserwacji jego wystąpień medialnych na tle różnej maści polityków prezentuje się jako człowiek nieagresywny, niekłótliwy, stawiający na rozmowę, a nie przekrzykiwanie się. Widocznie również tym zachęcił do siebie głosujących w Słupsku.

Widzę, że i tu na forum są też tacy, którzy nigdy nie przeczytają GW i nie przełączą tv na TVN, bo tam wiadomo - sami geje i żydzi. Link do artykułu odczytują więc jako manifestację i od razu widzą "wroga".

Jestem przeciwko "szufladkowaniu" ludzi w taki sposób. Ważne jest jacy są dla innych.

(2014/12/02 18:03)

x2x

@Zirgu2 (emocje wyborcze opadły, więc można pogadać normalnie :))

częściowo można się z Tobą zgodzić. Ale w Naszym Kraju takie łatki jak "gej" albo "żyd" przypinane ludziom są raczej stygmatem niż zwykłym słowem. Niestety z tego powodu mają też raczej wydźwięk pejoratywny. Stąd może reakcja niektórych osób na forum. Biedroń jest człowiekiem popularnym, to fakt, ale z mojej obserwacji jego wystąpień medialnych na tle różnej maści polityków prezentuje się jako człowiek nieagresywny, niekłótliwy, stawiający na rozmowę, a nie przekrzykiwanie się. Widocznie również tym zachęcił do siebie głosujących w Słupsku.

Widzę, że i tu na forum są też tacy, którzy nigdy nie przeczytają GW i nie przełączą tv na TVN, bo tam wiadomo - sami geje i żydzi. Link do artykułu odczytują więc jako manifestację i od razu widzą "wroga".

Jestem przeciwko "szufladkowaniu" ludzi w taki sposób. Ważne jest jacy są dla innych.

W tym momencie szufladkujesz m. in. mnie
nie to żebym był tym zmartwiony, natomiast nigdy nikomu łatek nie przypinam i nie osądzam pochopnie.
Wyborcza solidnie zapracowała sobie na miano medium stronniczego, kłamliwego i o podwójnych standardach. Moim skromnym zdaniem cytowanie jej jako opiniotwórczego źródła jest co najmniej niepoważne i stąd mój przytyk do Gąsiora.
Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć moich "pejoratywnych" uwag na temat Żydów. Znajdziesz za mnie czy a priori uznajesz mnie za "żydożercę" i sam wytyczysz mi wrogów?

(2014/12/02 19:00)
@GąsiorW Sochaczewie potrzebne jest stowarzyszenie proekologiczne.Pilnujące by nie zamieniono przestrzeni publicznej w wielki betonowy parking

(2014/12/02 19:08)
Własnie  odprowadzałam do domu mojego  dziewicioletniego wnuka.Jak zwykle rozmawialiśmy  w drodze i ten mały chłopiec mówi do mnie, że jak bedzie dorosły to będzie startował na burmistrza, ale mimo,że kocha drzewa i zieleń w mieście, to się do tego nie przyzna, bo by przegrał wybory. Ten mały chłopiec czuje już, jaki jest stosunek do natury. Ale walczyć trzeba.

(2014/12/02 19:33)
Zrobimy spotkanie w najbliższym czasie, tylko ja jestem potwornie zapracowany. :-) 

(2014/12/02 19:46)
pwaldaWięc skrzyknijmy się i to zróbmy.Chętnie poświęcę swój wolny czas, jeśli pojawią się ludzie,którzy zechcą współpracować.Gąsior ma bardzo mało czasu, ale na pewno się włączy.Proszę osoby zainteresowane współpracą o kontakt na; stefangasior@o2.pl.Spotkajmy się i zastanówmy co robić dalej. Od stycznia piły zaczną pracować!

(2014/12/02 19:48)
Już niedługo zaczną pracować. Tylko czekali do wyborów. 

(2014/12/02 19:52)
Chcecie takie soft proeko, czy ekoterroryzm? Panie Gąsiorowski, taki Pan zapracowany i jeszcze stowarzyszenie proekologiczne? To w końcu ma Pan czas, czy go nie ma? metasekwojo: może niech rodzice więcej rozmawiają z dzieckiem? Bo Twój wpływ jest jakiś destrukcyjny. Kilkulatek o starcie w wyborach i ekologii? Chyba, że nad wiek dojrzały.

(2014/12/02 20:27)
Z gatunku:

Idę sobie z moim 9letnim wnukiem, a on nagle stwierdza:
- Dziadku, skoro masa wszechświata to y, a masa materii we wszechświecie to x, gdzie wartość y to zaledwie 0,00000000003% wartości x, to x-y stanowi niepoznaną dla nas materie. Nazwijmy ją czarną materią. Po przeprowadzeniu prostych obliczeń można wywnioskować teoretycznie, że w skład czarnej materii wchodzi materia lustrzana, której protony w atomie mają ładunek odwrotny do... itd :D

(2014/12/02 20:53)
Znani są już zastępcy Burmistrza?

(2014/12/03 09:52)
ja nie znam ich nazwisk

(2014/12/03 20:27)
W ramach Prawa Konstytucyjnego wybraliśmy w Wyborach Bezpośrednich: Wójtów,Burmistrzów i Radnych, teraz  przechodzimy w II etap   Demokratycznych Wyborów, i tutaj zgłoszani Kandydaci będą głosowani przez Rady do akceptacji.

(2014/12/04 10:14)
Olaf,pytanie było o nazwiska.Zapisy prawa wyborczego znane są.

(2014/12/04 10:18)