Panie Osiecki - proponuję

/ 60 odpowiedzi
Nazwiska: Hajaszek i Piszpunta. Przecież wiadomo, ze powtórzą się te z ostatniej kadencji, to po co pytać?

(2014/12/04 17:29)
Teraz skupmy swoje wpisy na forach PŁOCKA , CIECHANOWA , pŁOŃSKA , ABY TEN MAłeCKI TAM NIE WYGRAŁ , TO I WAWRZYNIEC MU NIE POMOŻE . JUŻ NIEDŁUGO PODAM GDZIE TRZEBA PISAĆ  aby  MAłECKI  NIE WYGRAł , WTEDY OSIECKI POLEGNIE W REFERENDUM , KTÓRE PRZYGOTUJEMY.

(2014/12/04 22:10)
I dlatego głosowałem na Osieckiego. Propaganda siana była na całego. Izaura właśnie idalsze to zobrazowal /a.
Naszczescie są jeszcze ludzie,  którzy nie wierzą wpisów takich autorów. 
Swoją drogą nie zły sposób na kampanię sobie wybraliście. 
Szkoda słów. 

(2014/12/04 22:30)
Izaura mam screeny z twoim wpisem, nie długo trafia do odpowiednich osób. 

(2014/12/04 22:42)
 Nie no beka z izaury jest niezła, Ona dużo moze wiecie , szyszka ktoś, ty wiesz kto to jest? strach się bać. i na dodatek chce robić z siebie pośmiewisko na forach innych miast, to żałosne że przez tę mierną szantrapę ucierpi reputacja innych Sochaczewskich dziewczyn.

(2014/12/04 22:52)
 Ni n

(2014/12/04 23:18)
Rude jest wredne,  to prawda anetko :)

(2014/12/04 23:20)
Screeny zachowam dla siebie. Będę śledził fora miast, które wymienilas,  i jak pojawia się takie wpisy jak twój to ja wrzucę screena,  aby ich uświadomić z czym mają do czynienia. 

(2014/12/04 23:45)
Teraz skupmy swoje wpisy na forach PŁOCKA , CIECHANOWA , pŁOŃSKA , ABY TEN MAłeCKI TAM NIE WYGRAŁ , TO I WAWRZYNIEC MU NIE POMOŻE . JUŻ NIEDŁUGO PODAM GDZIE TRZEBA PISAĆ  aby  MAłECKI  NIE WYGRAł , WTEDY OSIECKI POLEGNIE W REFERENDUM , KTÓRE PRZYGOTUJEMY.

Hahahah, kto przygotuje, ledwo pisać potrafisz   na dodatek bez ładu i składu. A kto ci takie referendum podda pod głosowanie w ogóle jeśli zostanie dopuszczone pod względem formalnym, no i nie bądź taka pewna że Burmistrz by takie referendum przegrał, skoro wybory wygrał.

(2014/12/05 11:01)
@izaura,a czy myślisz,że posła Małeckiego ktoś tam zna?U nas poza kościołem ledwie kto wie ,kto to jest.

(2014/12/06 12:19)