Parafia Trojanów, a polityka

/ 53 odpowiedzi
OSOBIŚCIE NIE MAM NIENAWIŚCI DO TAKICH JAK WY JEST ZA TO POGARDA dla ludzi nie przyjmujących prawdy obiektywnej , gdyż jako lizo dupy przyjmujecie tylko prawdę polityczną, poprawną

(2012/12/18 11:29)

Mam prośbę do normalnych forumowiczów,

Idąc za radą misiowego porucznika MO Lecha Rysia (Wujek Dobra Rada), kiedy następnym razem Olaf zacznie utyskiwać na całokształt i ubliżać wszystkim wokół udajmy, że w ogóle go nie ma na tym forum. Nie zauważajmy tego co pisze (bo i tak nie warto) i nie próbujmy z nim polemizować, bo w najlepszym wypadku dowiemy się jaka była nasza rodzina do czwartego pokolenia wstecz, a w najgorszym …..

Tyle refleksji,
pozdrawiam.

(2012/12/18 13:35)
To się rozmarżyłeś  człowieku, bujasz w obłokach, ja nikomu nie mówię kto kim był , tylko przypominam że to  Oni złamali zasady demokracji bo  ja nie musze udowadniać że lojalki nie podpisałem to ktoś musiałby mi udowodnić że jest inaczej, inaczej wchodzimy w sfery państwa totalitarnego. Możesz sobie udawać , możesz apelować zobaczymy jaki to przyniesie skutek, ba pierwszy mi odpiszesz :))

(2012/12/18 16:24)
Cytuje Olafa
"Jest takie powiedzenie udeż w stół a nożyce się odezwą, i mamy tu przykład ludzi shańbionych , niegodziwych którzy nie wstydzili się donośić na kolegów w pracy , czasem na swoją rodzinę jak w przypadku Stefana N który to donosił na swoją ówczesną dziewczynę. Skoro  nie wstydzili się tego robić niech się teraz wstydzą ich dzieci , jak jest powiedziane w Piśmie," przejdą grzechy z Ojca na kark Syna" i potem
"bo  ja nie musze udowadniać że lojalki nie podpisałem to ktoś musiałby mi udowodnić że jest inaczej, inaczej wchodzimy w sfery państwa totalitarnego. "
A czy tych ludzi z plakatu nie zmusza się do tego aby udowadniali że nie są wielbłądami?
Zawsze mnie irytuje moralność Kalego...

(2012/12/18 19:12)
BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OLAF !!! TO NIE TYLKO TU. ALE TO W CAŁEJ TEJ POLITYCE CHODZI TYLKO I WYŁACZNIE O KASE, KASE I JESZCZE RAZ KASE. BO TAK NAPRAWDE TO TYCH DOBRYCH LUDZI TO JEST GARSTKA ALE NAIWNYCH DUŻO WIĘCEJ...!!!!

(2012/12/18 20:23)
47888- I OTO PRZYKŁAD WIDZE ŻECZY NIEWIDZIALNE DLACZEGO ? BO INNI W TO TEŻ WIEŻĄ!!!!! A DLACZEGO BO SĄ LUDZIE NAIWNI CZYLI F................!!!!!! ( PRZYKŁAD)...!!!

(2012/12/18 20:36)
Kamilu młody człowieku , chyba przydały by się korepetycje z ortografii albo częściej zaglądaj do słownika jak piszesz wierzący w wierze na w wieży? :)

Nikt chyba niema żadnych złudzeń: Polityką zajmują się ludzie którzy nie osiągnęli sukcesów w innych dziedzinach , czyli nieudacznicy życiowi albo lenie no i  nie ulega wątpliwości ze robią to dla kasy, czasem się zdarzy jakiś idealista notabene ci nie często przechodzą. W Polityce liczą się dwie rzeczy : charyzma i dobre układy aby znaleźć się na dobrych miejscach na listach wyborczych  w naszym kraju ta ostatnia niestety jest kwestią dominującą co skutkuje niskim poziomem klasy politycznej.

Zapraszam Serdecznie do odwiedzenia tej strony
 A swoją drogą chciałbym zaproponować jakąś nową alternatywę dla naszego kraju

(2012/12/19 08:43)
 Nikt chyba niema żadnych złudzeń:

Niech ten kto jest bez winy pierwszy rzuci kamień.

Polityką zajmują się ludzie którzy nie osiągnęli sukcesów w innych dziedzinach , czyli nieudacznicy życiowi albo lenie no

No w końcu zdefiniowałeś kim jest między innymi Jarosław ;)

(2012/12/19 10:54)
Weź  agresywny człowieku  trochę wyluzuj, bo ja bym raczej miał na myśli Donalnda tak opisując. Do tego te jego zaciśnięte zęby, wilcze nienawistne oczy i wypisz wymaluj twój idol premier, widzę że wskoczył byś w ogień za niego. On jednam ma cie w dupie i w imię partii będziesz zapierniczał   w niewolniczej pracy za niegodziwe wynagrodzenie do 67 lat. Głosuj dalej na durniów , widocznie i ty jesteś wrogiem Polski. Do tego co pisałem wcześniej należy dodać jeszcze takich ludzi tzw. chorych na władzę którzy poprzez politykę chcą zniszczyć i zatuszować  swoje kompleksy tacy  jak Giertych , Tusk,Krzaklewski  i inni im podobni.
 Czy ty jesteś tak głupi i mało inteligentny że nie widzisz że wszystko to co robi od 2007r  PO to powoduje coraz większe zubożenie tego kraju, coraz większe bezrobocie, coraz większy dług, coraz większe obciążenie państwa i jego obywateli.

Jeszcze tylko brakuje waluty Euro jako gwóźdź do trumny dla gospodarki co mogliśmy naocznie zaobserwować w przypadku Grecji i Hiszpanii , inne kraje niemal że cudem uniknęły podobnych kłopotów.

(2012/12/19 11:19)
Ale Ty na prawdę jesteś zabawny w tym swoim zacietrzewieniu.

Podpisano,
 agresywny człowiek ;)

(2012/12/19 12:03)
hahaha, zacietrzewieniu , eh lecz się

Ty naprawdę jesteś kretynem!:(  Ile razy mam ci powtarzać że nie popieram ani jednego ani drugiego pana , ponieważ : ani Donald ani Jarosław nie proponują mi odcięcia pępowiny socjalnej w tym kraju, zmniejszenia bezrobocia,  rezygnacji z dopłat do mieszkań socjalnych,komunalnych,noclegowni utrzymywania bezrobocia na wysokim poziomie itd
 Niech każdy  albo wybuduje sobie dom , niech kupi mieszkanie na jakie go stać i niech sam je utrzymuje. Oni robią to po to aby potem ci ludzie na nich głosowali i prawda jest taka że jeden nie będzie istniał bez drugiego. 
Powinieneś wiedzieć że liberalna władza  nie jest po to aby ingerowała w gospodarkę, zapewniała ludziom dobrobyt/ ludzie sami mają go sobie zapewnić co nobilituje do zdobywania coraz lepszego wykształcenia,podnoszenia kwalifikacji itd./ tylko po to aby umożliwiła obywatelom sprawne funkcjonowanie państwa, instytucji, urzędów itd.

W Socjalistycznej Europie zwanej UE minimalna płaca wynosi 80% przeciętnego średniego wynagrodzenia w gospodarce uspołecznionej, u nas zaledwie 44%,- sprzeciw

Uważam iż ekipy socjalistycznych betonów  Leszka Millera,Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego powinny zostać odsunięte od rządzenia tym krajem aby  wprowadzić  nową jakość i standardy polityczne na miarę XXI wieku czego nam ta przegniła nomenklatura partyjna nie zapewni. W przyszłej kadencji widziałbym w rządzie  Polską Partię Pracy w koalicji z Nową Prawicą, inaczej będziemy się taplać w tym błocie i czekać kiedy załgane media poinformują kto komu tym razem dokopał.
 Koniec z Socjalizmem albo jest Demokracja albo jest Tatajstwo!!!

T

(2012/12/19 17:04)
takie wpisy chodzą po internecie
08.30 TVN – Dzień dobry TVN – prowadzi Bartosz Węglarczyk – wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturującego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o osławionego Józefa Światłę - admin]

18.00 TVP2 – Panorama – prowadzi Hanna Lis – córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemar Kedaj - admin].

Czy wiele się zmieniło od tamtych czasów?

19.30 TVP1 – Wiadomości – prowadzi Piotr Kraśko – wnuk jednego z czołowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki - admin], syn PRLowskiego ministra ds wyznań [Nie wiem, czy nie zaszła pomyłka: Tadeusz Kraśko, ojciec Piotra, jest dziennikarzem - admin].

20.00 TVN24 – Kropka nad i – prowadzi Monika Olejnik – córka funkcjonariusza SB [Tadeusza
Olejnika - admin], konfident służb PRL, pseudonim “Stokrotka”.

21.30 TVN – Kuchenne rewolucje – prowadzi Magda Gessler – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Mirosława Ikonowicza - admin].

.21.40 TVP2 – Tomasz Lis na żywo – syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego [Imię nieznane - admin].

22.00 TVN24 – Szkło kontaktowe – prowadzi Grzegorz Miecugow – syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania się pod “Apelem krakowskim” [Bruno Miecugow - admin]

22.30 TVN – Kuba Wojewódzki Show – syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Bogusława Wojewódzkiego - admin]

(2012/12/21 18:18)

gaj
Ptaki odlecąi tylko echo ich krzyku zostajecichnie między skałami
Z życzeniami zdrowych i wesołych Świąt.                                                        :)

(2012/12/21 19:45)
\Dzięki gaj i wzajemnie. Do siego 2013r w wolnej Wyzwolonej Prawej i Sprawiedliwej Ojczyźnie

(2012/12/22 12:19)

Do robroy!

A Ty tak z zazdrości, bo może Twój ojciec zamiast po wykształcenie sięgał po butelkę?

Zaatakowałeś rodziców ludzi, którzy osiągnęli sukces w imię chrześcijańskiego miłosierdzia?

Tacy jak Ty tworzą to "polskie piekło".

(2012/12/26 08:19)
posłuchaj "dolicha",ja zaatakowałem?ja tworzę piekło?dołączając się do dyskusji skopiowałem tekst których dziesiątki chodzą po forach,martwią mnie ludzie którzy każdy osąd rozpoczynają od""chrześcijańskiego miłosierdzia", "Tworzenia polskiego piekła",spojrzyj w lusterko miłosierna chrześcijanko i odpowiedz sobie kto tu miesza jak idiota-ja,który podaje ogólnie znane fakty czy ty wyzywając mnie od jakiś niemiłosiernych , od dzieci pijaka-jeszcze na ustach ostatnie zwrotki kościelnych evergreenów-a już  oczy szukają przeciwnika do skopania-i posłuchaj miłosierna lubiąca prawdę-na drugi raz wytknij kłamstwo ,udowodnij że ktoś pomylił się w opisaniu powiązań rodzinnych i wtedy nazwij kłamcą-nie podejrzewam że ty sama jesteś ubecko-sbeckim pomiotem,na pewno nie,pozdrawiam

(2012/12/26 10:35)
To co wkleił robroy jest dokładnym odzwierciedleniem, obrazem tego czym i dla kogo bolszewickie ścierwa utworzyły tzw.III RP

JPII co  co prawda wybaczył swojemu oprawcy mówiąc jednak: " Wybaczam ale pamiętam" , my też powinniśmy jednak pamiętać  więc nie pitol mi tu jeden z drugim o chrześcijańskim miłosierdziu bo gdyby takiego nie było nie było by pokojowego przejęcia władzy ani tych ludzi.

(2012/12/27 05:52)
 To Ty Robroy udowodnij , że napisałeś czy raczej powielasz prawdę. Bo inaczej w myśl TWOJEJ LOGIKI to Ty powinieneś mi udowodnić, że Twój ojciec nie pije. Czy uznasz, że dostatecznym dowodem jest to , że "chodzi w internecie" Tutaj, podobnie jak i w prasie, zwłaszcza prawicowej można napisać wszystko i część ludzi uzna, że to fakty. Poza tym czy to , że jest się synem oficera LWP to ujma, czy dzieci obecnych (z wysoką rangą) oficerów już mają w.g.Ciebie jakieś piętno- pozytywne bądź negatywne. Czy nie było tak, że wszyscy wymienieni przez Ciebie dziennikarze sowją pozycję zawdzięczają talentowi i pracowitości. Dlaczego dezawuujesz ich kilkudziesięcioletnią pracę? Czysta zawiść?

(2012/12/27 08:01)

Witam

A poza tymi wymienionymi dziennikarzami są jacyś dziennikarze których rodzice byli w ruchu oporu?

Pytam tak  z ciekawości.

Pozdrawiam

Daniel

(2012/12/27 09:29)
Żyłem w socjaliźmie i wtedy nie pamiętam zbyt szerokiej opozycji w Sochaczewie. Teraz widzę, że bohaterów przybyło, bo można pleść wszystko co slina na język przyniesie. Im dalej od upadku komuny tm mniej popierało system, a więcej kontestowalo. Szkoda, że w rzeczywistości bylo inaczej....

(2012/12/27 10:26)
To prawda im dłużej po wojnie, tym kombatantów coraz więcej !!!

(2012/12/27 10:50)
do "dolicha",na mnie krzyczysz a poszłaś do wielebnego który wywiesił te listę przed kościołem i mu nawtykałaś? wypomniałaś mu "miłosierdzie" i "polskie piekiełko"? jak nie to siad na cztery litery i Klan oglądać albo M-jak miłość,pozdrawiam

(2012/12/27 16:29)
 Jak zwykle  są różne argumenty, prawda nie prawda , skąd to wzioł itd. Daniel a tu nie chodzi tylko o ludzi na tzw. świeczniku, co poniekąd potwierdza się te informacje z wielu źródeł  a nie  jakichś tam gównianych plotkarskich portali lecz  z informacji przekazanych przez historyków I DZIAŁACZY OPOZYCYJNYCH . Można dodatkowo też podać za fakt jeśli nie wierzysz jeden z drugim to popatrz i logicznie pomyśl kto przejął wszystkie państwowe firmy w Polsce i uwłaszczył się na majątku PRL owskim jak nie byli działacze PZPR,SB  lub ich dzieci.Dzisiaj komunistyczna-kapitalistyczna swołocz każe wam pracować za 44% średniej unijnej na umowach śmieciowych lub wyzyskując w inny niegodziwy sposób. Powiem tak :

Jeżeli przyłączycie się i zaczniecie z nami walczyć o to aby najniższa płaca w Polsce była adekwatna jak  w krajach UE 80% średniego przeciętnego wynagrodzenia w sektorze uspołecznionym  co wynosi w Polskich warunkach 2300zł to te gołodupce z przed 89r.,czerwona hołota pójdzie z torbami a pozostaną w biznesie tylko ludzie uzdolnieni w tym kierunku którzy ciężką pracą do tego doszli a nie na przekrętach.
My nie walczymy z kimś tylko o to aby tu można było godnie żyć i pracować.

(2012/12/27 16:51)
 Do Robroy- do kościoła nie chodzę od kilku lat i nic nie wiem o żadnej liście. Pretensje mam do Ciebie za powielanie. A z seriali - wolę " Na Wspólnej "  i " Przyjaciółki" 

(2012/12/27 20:07)

Witam

Ja też żyłem w socjalizmie, były to lata 80-te. I nie pamiętam żeby Miler, Kwaśniewski, i wielu innych było w opozycji, a teraz czołowi demokraci.

Dolicha napisała:

" Czy nie było tak, że wszyscy wymienieni przez Ciebie dziennikarze swoją pozycję zawdzięczają talentowi i pracowitości. Dlaczego dezawuujesz ich kilkudziesięcioletnią pracę?"

Ci ludzie w większości rozpoczynali kariery za "komuny" . Może i mają talent i są pracowici, ale bez "pleców" nie sądzę, żeby byli kim są. Niestety nie wiele się zmieniło. Teraz jest tak samo!

Pozdrawiam

Daniel

(2012/12/27 20:37)