Parafia Trojanów, a polityka

/ 53 odpowiedzi
Największą szkodę dla Polskiej młodej demokracji zrobił Tadeusz M. tzw. Grubą Kreską, gdyż uznano iż za pomocą tej  wszystkie przekręty, niegodziwości itd można przykryć i dalej kraść bo w razie czego przyjdzie nowe partyjne rozgrzeszanie. Zaniechano lustracji a nawet rozwalono rząd który chciał taką przeprowadzić.  Niestety to był błąd gdyż zamiast dokonać odcięcia od socjalizmu przy pomocy ustawy lustracyjnej mamy granie teczkami, rozmaite czarne listy itd.
    Ludzie głosują wybierają nową władzę a potem  każdy się wstydzi przyznać że głosował na ludzi którzy  mieli spore zasługi dla komsomołu i chodzili w pierwszym szeregu pochodów 1-Majowych z Orderami Budowniczych i zasłużonych dla Polski Ludowej.
 
Dlatego należy się szczególna uwaga dla ludzi których wybieramy a zwłaszcza  na taką pozorację gdy były komuch , esbek lub inna świnia pod płaszczykiem zapisania się do partii prawicowej kandyduje do parlamentu, nie głosujmy na partie tylko na ludzi!!!

(2012/12/28 10:11)
--dolicha--,ja też nie oglądam M-jak miłość odkąd Hanka przywaliła w zabójcze kartony i Klanu kiedy zginął Rysiu-tylko dlatego że pierwszy złapał rzucony wieniec na pogrzebie Hanki,amen

(2012/12/28 17:02)
Ja wogóle nie oglądam tego typu seriali , może kiedyś z żoną dla towarzystwa. Nie mniej pani aktorka M.Kożuchowska widocznie potrzebowała przemiany z skromnej kury domowej i matki Polki w jednym  w demoniczną pełną sexu kobietę sukcesu , w ostatnim filmie grała  bezwzględną wylansowaną kobietę robiąca karierę w firmie  marketingowej

(2012/12/28 23:16)