Park im Fryderyka Chopina

/ 1 odpowiedzi
Przedstawiam zdjęcie ze skrzyżowania ulic Warszawskiej i Traugutta. Od wielu miesięcy ogrodzenie parku im. Fryderyka Chopina zagraża bezpieczeństwu przechodniów, którzy muszą przeciskać się pomiędzy paskudnym płotem, a pojazdami skręcającymi z ulicy Warszawskiej w ulicę Traugutta. Jest już grudzień w każdej chwili może spaść śnieg, który drastycznie pogorszy patologiczną sytuację. Na placu Kościuszki tyle razy odbywały się uroczystości z udziałem władz miasta i nikt jakby nie zauważa poważnego problemu. Nadmieniam, że data oddania do użytkowania parku mijała już kilkakrotnie. Jak można tolerować niebezpieczeństwo zagrażające przechodniom, pomijając wielką tolerancję co do estetyki ohydnego ogrodzenia. Można dla bezpieczeństwa przechodniów oddać warunkowo część parku do użytkowania. Patrząc na postęp prac związanych z rewitalizacją tego terenu, mam wrażenie, że przeniosłem się do epoki PRL-u.
Tak na marginesie to ze zdjęć widać, że skrzyżowanie dwóch głównych ulic Sochaczewa, ul. Warszawskiej i Traugutta wymaga już kapitalnego remontu.

(2018/12/11 23:40)