parking-przy-pkp-boiska-pasaz-duplickiego

/ 4 odpowiedzi
Parking przy PKP, boiska, pasaż Duplickiego...
Jakież było moje zaskoczenie gdy zobaczyłem pod artykułem założonym przez urząd miasto opcje dodania komentarza.
Od razu kliknąłem tam aby dać wyraz uznania dla poszanowania wolności słowa.
Naiwny byłem.
Zanim kliknąłem publikuj to już możliwość komentowania została wyłączona.
Tutaj za to możesz komentować

(2014/05/05 14:02)

ja zdążyłem ale się chyba domyślili i usunęli mój komentarz

napisze jeszcze raz:

w artykule jest napisane:

"Burmistrz i Rada zaplanowali w tej dzielnicy budowę dwóch boisk przy szkole podstawowej"

jesli ktoś pisze w taki sposób to moze swiadczyć o tym iż BO to fikcja bo i tak Burmistrz decyduje który projekt wygra , mam nadzieje ze tak nie jest chyba ze to jakieś kolejne boiska spoza BO.

idąc dalej to nie jest zasługa ani Burmistrza ani radnych tylko i wyłacznie mieszkańców(głównie dzieci bo to one zbierały podpisy) Chodakowa który sam wywalczył to z BO.

głęboko wierzę w mieszkańców Chodakowa ze na jesieni beda potrafili trafnie ocenić co sami wywalczyli a co "dał/zrobił" dla nich pan Osiecki i radni(nie znam z nazwiska radnych z Chodakowa więc to chyba też świedczy o tym jak dbają o mieszkańców dzienicy z której kandydowali).

novjan

(2014/05/05 15:00)

Park & Ride przy PKP ?

czy ja dobrze rozumiem ze park & ride budowane jest - czizas! - z SBO???? w kazdym innym normalnym miescie wladze potrafily zbudowac P+R z pieniedzy przeznaczonych na rozwoj miasta! jak mozna robic taka inwestycje za pieniadze z budzetu SBO??? czy aby na pewno po to powstalo SBO? moze za ta kase zaczniemy remontowac drogi w sochaczewie? przeciez te pieniadze mozna bylo przeznaczyc na cos innego.

a moze tak ludzie by sie zebrali z jednego osiedla i z SBO wybudowac kotlownie? a po co wydawac  pieniadze wspolnoty? a moze zbiora sie kibice i za pieniadze SBO zafundujemy sobie wyjazd na mistrzostwa swiata, przeciez polska idzie na mistrza :)

(2014/10/21 12:16)