Parkowanie pod starostwem: no tego, to jeszcze nie było

/ 12 odpowiedzi / 2 zdjęć

Otrzymaliśmy od Czytelniczki zdjęcie, które publikujemy, i list takiej treści: "Pojemnik na śmieci na miejscu dla niepełnosprawnych! Jak ma się ten niepełnosprawny poczuć? Gorzej niż śmieć? Jaki przykład daje Starostwo? Wstyd i żenada".

No może tak poważnie byśmy do tematu nie podchodzili, ale zupełnie poważnie apelujemy do władz powiatowych o udstępnienie miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych osobom niepełnosprawnym.

Szmatławy tekścik obok bardzo poważnych informacji o zacnych ludziach. Redakcjo, ktoś kazał, czy też sami ordynarnie manipulujecie? Po co to? Gdzie podstawy rzetelności? Gdzie można szukać uczciwej informacji, jeśli nawet lokalne portale posuwają się do takich przekłamań? W jakim celu? Szpileczkę wbić Starostwu? Żałosne.

Wystarczyło zrobić zdjęcie w szerszej perspektywie i okaże się, że miejsc dla inwalidów jest więcej. Wystarczyło zapytac na budowie i okazuje sie, że to kontener na odpady budowlane, postawiony na krótko. Tylko po to żeby robotnicy nie musieli okrążać budynku z każdym odpadem.

I co? Starostwo jednak nie szykanuje niepełnosprawnych. Znowu się nie udało dowalić...

(2016/12/29 23:51)
Piękne zdjęcie. :)

(2016/12/30 10:06)
@bandar to co napisałeś jest super. To właśnie charakteryzuje dzisiejszą władzę - ma obywatela w dupie.

(2016/12/30 10:22)
Witam. Proszę się przyjżeć i ocenić sytuację zaparkowanych samochodów w najbliższej okolicy stacji PKP . Kto się przyzna że parkuje na zakazie lub jak fioletowa krowa no ba pod monitoringiem miejskim. Komentarze.

(2016/12/30 21:20)
@Behemot ,bandar nie napastuje i nie krytykuje władzy,on gani autora tego artykułu i redakcję która zamieścila tego gniota,jutro ktoś przepchnie takie śmietnisko na pasy dla pieszych albo powywraca kosze uliczne zrobi zdjęcie i burmistrz też oberwie,swoją drogą prawdopodobnie jest to urywek zdjęcia,na oryginale byłoby widać więcej,że są wolne miejsca

(2016/12/31 16:45)
@robroy nie do końca jestem przekonany że złapałeś ironię :-) BTW Stań gdzieś swoim samochodem na miejscu dla niepełnosprawnych i tłumacz się że obok są inne wolne dla niepełnosprawnych - zaraz dostaniesz 500zł do uiszczenia. Może trzeba było postawić ten kontener na miejscu zarezerwowanym dla władz powiatu?

(2017/01/01 10:29)
bandar co ty pier... w jakiej szerszej prespektywie?? co mnie obchodzi szersza prespektywa. miejsce dla inwalidy to miejsce dla inwalidy.. co ty sugerujesz ze moge zostawic sobie bezkarnie samochod na takim miejscu "bo ja tylko na chwile a jak pan policjant zobaczy szersza perspektywe to zobaczy pan carefura i szedlem na szybkie zakupy" ? no i oczywiscie buta i arogancja urzedu jest tu ladnie pokazana.. lepiej zrzucic kontener na miejsce dla inwalidy niz na koperte zarezerwowana na prywatne samochody urzedasów? w dupach sie poprzewracalo.

(2017/01/02 10:49)
Szersza perspektywa? Pokazałaby, że obok wyznaczonych miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych jest wystarczająco dużo miejsca na usytuowanie tego pojemnika, bez potrzeby lekceważenia przepisów już od dwóch tygodni. Trzeba mieć tupet i być wyjątkowym arogantem, żeby przed Wydziałem Komunikacji Starostwa demonstrować tak ostentacyjnie, gdzie się ma prawo. Wstyd powiatowi decydenci. Na szczęście są wrażliwi mieszkańcy, którzy słusznie zwrócili uwagę na problem.

(2017/01/02 23:14)
Chyba apel redakcji potraktowano poważnie, bo dzisiaj po południu już pojemnika na miejscu dla niepełnosprawnych nie było. Miejmy nadzieję, że odjechał bezpowrotnie.

(2017/01/03 23:17)

Wrażliwość społeczna oraz wsparcie redakcji e-Sochaczew.pl przyniosły oczekiwany skutek. Znaleziono nowe, nie kolidujące z parkingiem dla niepełnosprawnych, miejsce dla pojemnika na gruz budowlany. Można? Myślenie urzędnicze nie boli.

(2017/01/05 09:52)
"Dzięki skutecznemu działaniu wybitnego byłego nadburmistrza udało sie przesunąć śmietnik" Do niego powinny być jednak wsypane wszystkie byłe sochaczewskie wybitne śmieci i wywiezione do Płońska do tzw przechowalni śmieci.....Ale byłby spoko w socho....

(2017/01/05 17:32)
Skuteczne okazały się Panie: Kati Dudi i redaktor naczelna e-Sochaczew.pl, wrażliwe na karygodną ignorancję przepisów prawa i lekceważenie praw osób niepełnosprawnych. To im gołębiu pokłoń się nisko, a swój pomiot zostaw w dobrze usytuowanym teraz pojemniku.

(2017/01/06 11:43)