parkowanie przy PKP

/ 4 odpowiedzi
wypowiem się teraz jako zwykły mieszkaniec Sochaczewa - otóż kiedy spaceruję w okolicach PKP , ulicą Towarową , Ks. Janusza wnerwiają mnie wszyscy , którzy parkują ciasno , jeden obok drugiego  na chodnikach i wtedy aż się prosi aby " ściągnąć " te auta i ułatwić pieszym poruszanie się , myślę ,że gdybym był właścicielem posesji przed , którą  w bramach i na wysokości płotów  parkują zmotoryzowani  , bystro wystawiłbym kwietniki lub taśmy aby mi nikt nie parkował na długie godziny przed oknami , bramą   .....współczuję zmotoryzowanym ... a teren w pobliżu " dworca PKS" nadal STRASZY - niewykorzystany !!!!!!!
Problem ten jest od wielu lat. Niestety został przypomniany i wzczegolnie naglosniony w ciągu ostatnich wyborów :)Tak samo zamknięte "kable" w centrum Sochaczewa:) 
Wcześniej nikt nie pisał, nikt nie myślał że coś jest nie tak:)
 Czemu?
A temu, że w władzach miasta zasiadali inni ludzie:)
Owszem,  zgadzam się ze są to problemy które należy rozwiązać, ale Czemu całą winę zwala się na władzę,  która miała 4 lata na naprawienie błędów z 25 lat?  

Są tu specjaliści od wszystkiego, którzy jak mieli pałeczkę nic nie zrobili np. Jerzyk :)Teraz się mądrzy, ale jak miał wpływ na rozwój naszego miasta nie zrobił tego o Czym sam pisze:) 
Sama redakcja tego portalu również jest przychylne jednej stronie:)Przed wyborami skasował blogi Osieckiego i małolepszego :) tylko te 2 blogi :) Reszta była promowana :) 
Wiem., że zaraz konta do zadań specjalnych mnie tu zjadą :) 

(2015/02/28 20:47)
Zgadza się jarl.  Niema winnych wszyscy święci, a ci co najbardziej krytykują to jak dobrze pokombinować krytykują swoje zaniedbania!

(2015/02/28 22:49)
najlepszym rozwiazaniem remont chodnika i postawienie słupków bo to masakra co tam sie dzieje, zeby wózkiem przejechac trzeba isc ulica... Kiedys osobiscie widziałem akcje z 3 lawetami zabierajacymi samochody z chodnika ale to chyba było kilka razy, widziałem takze policjantów czatujacych na wyjazd samochodow zaparkowanych przy peronie tylko, ze akurat tam nikomu one nie przeszkadzaja. Sam jestem kierowcą ale akurat parkowanie na tym chodniku to lekka przesada kawałek dalej jest monitorowany parking do tego bezpłatny...

(2015/03/04 03:21)
Endrju, kiedy i gdzie widziałeś policjantów w okolicach dworca PKP?

Bo jak od niemal 20-lat dojeżdżam do Warszawy, raz tylko mi się taka "przyjemność" zdarzyła.
A do stacji normalnie przejść nie można, bo na chodnikach i przejściu dla pieszych stoją samochody.

(2015/03/04 16:20)