Parkowanie PKP wiadukt

/ 3 odpowiedzi


wiecie moze co to za zorganizowana akcja MZDW pod wiaduktem? co ona ma na celu bo na pewno nie ochrone przed spadajacym tynkiem z wiaduktu, ktory jest prawie nowka sztuka - to po pierwsze a po drugie skoro istnieje niebezpieczenstwo spadajacego tynku dlaczego ulica pod wiaduktem nie zostala zamknieta i jestesm narazeni na uszkodzenie mienia lub zdrowia a nawet utrate zycia??? dlaczego MZDW marwi sie o nasze zdrowie w miescu gdzie parkujemy a nie martwi sie 3 metry dalej...

dziwne..

Wiesz co? Trzeba by się dowiedzieć kto zarzadza akurat tym terenem i tam zapytać bo tak w ogóle to dobre pytanie. Co do miejsc parkingowych to na dzień dzisiejszy pod wiaduktem i w jego okolicach jedynie są jakieś wolne miejsca do parkowania w tej okolicy.

(2012/10/04 23:19)
Ciągle tylko zakazy, jeżeli chodzi o parkowanie w okolicach stacji PKP. A o wyczekiwanym parkingu Park & Ride cisza....

(2012/10/05 11:08)
Jesteśmy w tej niezręcznej sytuacji że musimy zmieniać  zagospodarowanie architektoniczne miast i dostosowywać je do standardów UE podczas gdy zastaliśmy po poprzedniej epoce PRL totalny chaos architektoniczny i nie da się ukryć że są inwestycje ważne i ważniejsze,w takim przypadku trudno wszystkim dogodzić. Komuniści nie budowali autostrad , parkingów itd bo nie przewidywali takiej ilości samochodów prywatnych a jak wiadomo działacze PZPR w tamtym czasie byli nietykalni i mogli parkować dowolnie. I tylko taka moja prywatna aluzja: nikt was nie uczył cierpliwości i pokory?

(2012/10/06 19:42)