Pediatra z dojazdem

/ 2 odpowiedzi
Czy w Sochaczewie, jest pediatra, który przyjezdża na wizyty domowe? jesli tak poporsze o namiar
Niestety nierealna rzecz w Socho. Natomiast jeśli zdecydujesz się dojechać, polecam dr Przybyłowskiego (mieszka niedaleko szpitala i w domu ma gabinet). W trudnych sytuacjach przyjmie Cię nawet w sobotę wieczorem :)

(2012/11/26 22:50)
a Ja polecam dr Roberta Przybylskiego. Też mieszka w okolicach szpitala i też ma gabinet w domu. Jeśli chodzi o leczenie i podejście do dzieci mogę napisać same superlatywy. A do tego zawsze można na niego liczyć. Odbiera telefony o każdej porze. Jak nie może odebrać, oddzwania. Odpisuje na sms. generalnie od paru lat już jak potrzebuję od niego pomocy, to wiem, że ją dostanę,
Dzięki Panie Doktorze!
(ale żeby dojeżdżał..no cóż nie wiem, nie pytałam)

W przeciwieństwie do dr Chajkaluk, która owszem na wizycie słodzi bardzo, genialne podejście do dzieci i przesympatyczna, można z nią gadać i gadać.. przez co tworzą się pod gabinetem straszne kolejki...ale żeby odebrała telefon..no cóż, może miałam pecha ale wiele razy do niej wydzwaniałam i ona ani nie odbierała, ani nie oddzwaniała, nie odpisywała też na sms

(2012/11/27 09:21)