Pediatra

/ 3 odpowiedzi
Niedawno przeprowadziłam się z rodziną do Sochaczewa, czy możecie polecić mi jaką przychodnię z lekarzem pierwszego kontaktu? Głównie chodzi o opiekę medyczną synka wraz ze szczepieniami. Co nieco czytałam o przychodni w szpitalu i przychodni ALMED, może ktoś ma jakieś doświadczenia i zechce się podzielić opinią.
witam, ja osobiście polecam przychodnię tą w szpitalu ze względu na to ,że nie ma dużych kolejek i bez problemu można dostać się do pediatry czy internisty nawet bez zapisu. A lekarze myślę wszędzie są tacy sami ;-) Wybór oczywiście należy do ciebie.

(2014/04/06 17:19)
Jeżeli nie masz problemu z dojazdem to ja polecam przychodnię "Mój Lekarz" przy ul. Żeromskiego, filia przy ul. Dywizjonu. Szczepienia są na Żeromskiego, fajne położne :) Ja chodzę do dr Kościuczyk, byłam też raz u dr Kisiel i tez była w porządku.

W nagłym przypadku jeżdżę prv do dr Chajkaluk, jest super :) pracuje też w szpitalu.

Ogólnie polecam lekarzy z oddziału pediatrycznego: panią ordynator dr Matuszewską – Woźnicę, dr Gałecką, dr Chalkaluk i dr. Przybylskiego :)

Pozdrawiam

(2014/04/28 23:03)
Niedawno przeprowadziłam się z rodziną do Sochaczewa, czy możecie polecić mi jaką przychodnię z lekarzem pierwszego kontaktu? Głównie chodzi o opiekę medyczną synka wraz ze szczepieniami. Co nieco czytałam o przychodni w szpitalu i przychodni ALMED, może ktoś ma jakieś doświadczenia i zechce się podzielić opinią.

ps. A w ALMEDzie to jest pediatra?

(2014/04/28 23:06)