Pediatrzy z Przychodni Rodzinnej dr Nowaka

/ 7 odpowiedzi

Witam,

poszukuję opinii o pediatrach z Przychodni Rodzinnej dr Nowaka. Są to Pani dr Renta Kowalska i dr Ewa Mańkowska. Polecacie Państwo zapisać niemowlę czy może lepiej poszukać innego lekarza ? Tak się złożyło, że akurat na temat tych Pań na forach/portalach medycznych i innych cisza ... Jak ktoś może napisać co nieco o podejściu do chorego dziecka i jego leczeniu to będę wdzięczna :) Pozdrawiam ! 

Ja 5 lat temu kiedy miał rodzić się mój syn zawsze słyszałem tylko o trzech pediatrach, do których warto chodzic z dzieckiem:
Pan Przybylski, Pani Chajkaluk i Pani Matuszewska -Woźnica.
Z usług tej trzeciej nigdy nie korzystałem. Kilka razy z pani Chajkaluk. Zawsze korzystamy z uslug dr. Przybylskiego. Nawet jesli udamy sie do jakiegos innego lekarza (spoza tej trójki) to na koniec i tak lądujemy u Przybylskiego (chyba że jest na urlopie, wtedy pewnie wylądowalibyśmy u pani Chajkaluk). Nasz poziom zaufania do tego człowieka jest duży. Zresztą jak ma nie być duzy skoro jeden lekarz wypisał synowi skierowanie do szpitala na jakąś dziwną chorobę leczoną już przez niego dwa tygodnie a po drodze wstapilismy do dr. Przybylskiego i ten stwierdził anginę. Przypisał co trzeba i syn trzy dni później czuł się juz normalnie. Inna zapisała na wirusa antybiotyk, który rzecz jasna nie pomógł. Wizyta u Przybylskiego rozwiązała sprawę.
O opisywanych nie słyszałem nigdy, ale może dlatego, że inni mnie po porstu nie interesują :)

(2016/02/22 16:05)

dr Mańkowska-absolutnie nie polecam, to nie lekarz. 

dr Kowalska-stawia trafne diagnozy, przepisuje trafione leki, natomiast trzeba się przyzwyczaić do jej "nastrojów". Bywa bardzo niemiła.

(2016/02/22 16:27)

Ano właśnie i ja o tych trzech pediatrach słyszę najwięcej i najczęściej trafiam w Internecie :) zapewne nie bez powodu. Jeżeli chodzi o dr Chajkaluk to słyszałam, że przyjmuję raz czy dwa razy w tygodniu i to bardzo krótko w ciągu dnia, czy to prawda ?

(2016/02/22 17:11)

dr Mańkowska-absolutnie nie polecam, to nie lekarz. 

dr Kowalska-stawia trafne diagnozy, przepisuje trafione leki, natomiast trzeba się przyzwyczaić do jej "nastrojów". Bywa bardzo niemiła.

Dokładnie taką samą opinię o dr Kowalskiej słyszałam wcześniej ... taką samą i jedyną. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam 

(2016/02/22 17:16)

Można prosić o kontakt do Dr Przybylskiego? W jakie dni przyjmuje?

(2016/02/22 18:47)

wydaje mi się, że codziennie, ale ręki nie dam sobie uciąc :)

601342700 taki mam zapisany

czasem ciezko sie dodzwonić, ale raz udało mi sie umówic SMSem :D

(2016/02/22 19:25)

Dziękuję :)

(2016/02/23 11:10)