Perła Teresińskich Lasów

/ 9 odpowiedzi / 3 zdjęć
Po przerwie zimowej znów wyruszyliśmy na poszukiwanie trofeów w niezdobyte leśne ostępy.
Tym razem naszym łupem padł prawdziwy skarb: Perły!

Już po pół godzinie mieliśmy ich pełne plecaki!

(2015/04/28 13:34)
Nie bylibyśmy pewni, że już jest wiosna, gdyby nie to, że najwidoczniej zimówki już są niepotrzebne.

(2015/04/28 13:35)
I na koniec specjalna dedykacja dla Pana/Pani, który zapomniał/zapomniała, że odpady zielone były odbierane 23-go kwietnia.
Pan/Pani mógł przecież wurzucić te worki z igliwiem byle gdzie, ale kultura mieszkańców naszej gminy jest wręcz przysłowiowa: worki z odpadami zielonymi wyrzucamy do lasu!

Teresin rulez!

(2015/04/28 13:38)
PS. Butelki po Perle zabierze ode mnie firma wraz z odpadami segregowanymi.
Oponę oddam w warsztacie, w którym będę zmieniał opony na letnie. Ma się te znajomości!
Igliwie zostało w lesie w workach - może właściciel tylko na chwilkę je tam zostawił? Sprawdzę w następny weekend.

(2015/04/28 13:53)
Ciekawy ludek w tamtej okolicy mieszka. Wory z eko-zieleniną do lasu autkiem zawiozą, przy tej okazji piwka się ożłopią z eko-zielonych butelek, a potem ruszają z takim impetem, że nie zauważają nawet, że gumy im pospadały (pewna niekonsekwencja bo gumy czarne) :))))))
A eko-zieloneludki leśne chodzą i sprzątają ;) I chwała im za to.
A tym pierwszym kij w ...... rurę wydechową.

(2015/04/28 16:32)
galerię fotek przekaż w gminie, i niech się zajmą tym o co powinni sami zadbać.

(2015/04/30 11:54)
Wiesz co Router, a może ja od razu z tymi fotkami uderzę do Prezydenta RP? Jak sądzisz?

A może lepiej do ONZ? Tak! Rada Bezpieczeństwa musi podjąć w tej sprawie zdecydowane kroki!

A może by tak po prostu ludzie przestali śmiecić?

(2015/04/30 12:56)
Żeby tylko wyjaśnić sprawę mojej odpowiedzi dla "Routera": 40 lat mi zajęło zrozumienie, że właśnie taka postawa jak jego jest najbardziej szkodliwa. To jest postawa mówiąca: to nie jest moja sprawa, NIECH ONI to zrobią! NIECH KTOŚ się tym zajmie.
Wiem, bo sam tak kiedyś myślałem. A to jest tylko rozgrzeszanie samego siebie: to nie ja!
A tak naprawdę, Router, to właśnie jest nasza sprawa. To Ja i Ty powinniśmy to sprzątać. To Ja i Ty powinniśmy porządku pilnować. To jest nasz sprawa.

Lubię blockquotey, więc zacytuję Michaela Jacksona z "Człowieka w lustrze":
"Jeśli chcesz uczynić ten świat lepszym
to spójrz na siebie i siebie zmień."

(2015/05/03 14:13)
zmalinowski,ja to napisalem całkiem serio a ty jak chcesz to sprzątaj ten las,a nawet jak chcesz to i cały Sochaczew,jest ustawa smieciowa nie wszyscy to rozumią   i wywalają  do lasu ,ale to gminna  sprawa by pilnować porządku a nie obywateli.

(2015/05/03 14:46)