Piekarnie chleba w rejonie Sochaczewa

/ 3 odpowiedzi
Witam.         Chcę poruszyć temat smaku i wagi chleba dostarczanego przez nie które piekarnie z rejonu Sochaczewa.Firmy te zajmują się dostarczaniem pieczywa i produktów cukierniczych bezpośrednio do domów mieszkańców powiatu sochaczewskiego.         Piekarnia Kaczmarek-firma z prawie 100-letnią tradycją dostarcza ludziom chleb do domów bardzo drogo i podobno tak jak pisze na folii ma on wagę 500 gram.No niestety tak nie jest bo ten mały bocheneczek chleba waży wiele razy mniej niż 450 gram i po wyjęciu go z folii trudno jest go posmarować masłem ponieważ jest w całości "dziurawy" i pokrojony w tak małe kromeczki że najlepiej jest złączyć trzy kromki wtedy jest co jeść.Osoby które jadą do Sochaczewa wiadomo że kupują chleb w sprawdzonych piekarniach np.u Gzika lub u Zatorskiego ale jest duża grupa ludzi starszych i oni nie są w stanie jeżdzić po chleb do Sochaczewa.Piekarnie dostarczające chleb do domów powinny poprawić jakość pieczywa oraz obniżyć cenę bo to jest żerowanie na dużej grupie ludzi.
No tak, bez kitu wielki problem. Myślę, że starsi ludzie mają na głowie większe problemy niż chleb, czytaj niskie emerytury, drogie leki, kolejki do lekarza, słabo rozwinięta komunikacja miejska. Skoro nie odpowiada im dostarczany chleb, zawsze mogą poprosić sąsiada lub rodzinę żeby im kupili, nawet raz w tygodniu kilka bochenków, to sobie zamrożą, i będą mieli świeży i z takiej piekarni z jakiej im najbardziej smakuje.

(2014/07/22 09:56)

No tak, bez kitu wielki problem. Myślę, że starsi ludzie mają na głowie większe problemy niż chleb, czytaj niskie emerytury, drogie leki, kolejki do lekarza, słabo rozwinięta komunikacja miejska. Skoro nie odpowiada im dostarczany chleb, zawsze mogą poprosić sąsiada lub rodzinę żeby im kupili, nawet raz w tygodniu kilka bochenków, to sobie zamrożą, i będą mieli świeży i z takiej piekarni z jakiej im najbardziej smakuje.

no to spróbuj  w perspektywie 5 -ciu lat  w odniesieniu do sytuacji  emeryta zdać się na łaskę  sąsiada żeby Ci chleb kupował... i żyj w obawie że kiedyś jak sąsiad wyjedzie albo umrze ...umielsz liczyć , licz na siebie.

(2014/07/23 16:41)
A nie można tego chleba samemu upiec?

(2014/07/23 21:10)