Piękna Akcja ORANGE

/ 8 odpowiedzi
Witam.         Sieć ORANGE zorganizowała piękną akcję ze św.Mikołajami w sochaczewskim szpitalu na oddziale pediatrycznym.W prezencie od św.Mikołaja każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami oraz drobnymi upominkami.Dzieci były zachwycone i chociaż na chwilę zapomniały że znajdują się w szpitalu.Brawo dla ORANGE za takie rzeczy.

Szkoda że do obsługi klienta tak się nie przykładają...

(2013/12/22 15:54)
piękna i szkoda że tak tylko raz w roku

(2013/12/23 14:53)
usunęli mi post o reklamie Orange,gdzie napiętnowałem wygląd jadącego saniami rogacza z reklamy który miał gibający się nos jak zdeformowany penis z obciętym napletkiem,zauważcie sami w TV,jakiś homoś to realizował!

(2013/12/23 18:17)
                                                    robroy!!!!!!!!!Użycie wobec Ciebie określenia ograniczony umysłowo,niepoczytalny,było by obrazą ludzi którzy naprawdę na takie choroby cierpią.Twoja inteligencja jest zjawiskiem pananormalnym i niestety taki przypadek nie jest do wyleczenia.

(2013/12/23 21:50)
złą passę mam dzisiaj-ale przyznasz że ten rogacz w reklamie ma wyostrzonego fiuta obrzezanego-i miękki jakiś taki:-)))

(2013/12/23 22:00)
a tak na marginesie- mwjs- jesteś waginosceptykiem?

(2013/12/23 22:10)
Porównywanie osób przedstawionych w reklamach lub części ich ciała do zdeformowanego penisa z obciętym napletkiem to częsty przypadek u ludzi których orientacja jest odmienna od normalności.Czytałem nie tak dawno artykuł o takich przypadkach i wypisz wymaluj robroy jest tego przykładem.Bardzo często waginosceptyk kryje swoje zainteresowania i próbuje udawać prawdziwego twardego faceta.W twoim przypadku robroy to nie wypali,bo masz za dużo cech-czytając twoje wpisy,które sugerują twoją odmienność.Problemem dla Ciebie będzie też założenie rodziny,a głównie posiadanie dzieci,bo w przeciwieństwie do Anglików polska Konstytucja nie zezwala na razie na to aby dzieci wychowywali rodzice tej samej płci.

(2013/12/23 22:53)