Pierogarnia albo bar mleczny ;)

/ 12 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam, zastanawiam sie nad tym czy byłoby zapotrzebowanie w Sochaczewie na domowej roboty pierogi i inne przetwory mączne lub typowy bar mleczny z domowymi obiadkami dla całych rodzin a może dla osób zapracowanych gotowe obiady do zabrania do domku? będę wdzieczna za sugestie
Ja kojarze że pierogi to można kupić , czasami stoi taka budka naprzeciwko biedronki (teraz zdaje się juz nie biedronki) na pokoju. Kiedyś brałem i całkiem smaczne :)

(2015/08/02 21:30)
barów w mieście od metra,Chińczyk co to kota i psa podaje,pierogi kiedyś były na Dywizjonu i upadły,chyba to nie zbyt dobry pomysł.

(2015/08/02 21:45)

świetny tego typu bar jest przy Pl.Kościuszki, polecam

(2015/08/13 10:59)
nie jestem przekonany ze bar mleczny sie utrzyma. nie w tym miescie. sama koncepcja bardzo dobra ale np w warszawie gdzie jest mnostwo firm, pracownikow, singli gdzie wyskok do takiego baru na obiadek to norma. podobnie w miejscowosciach turystycznych, znam fajny bar na wybrzerzu, za 22 zlote najedza sie dwie osoby spokojnie - turystow kiedy nie jestem to pelno.
duzo zalezy od lokalizacji. w wawie np w mordorze masz dziesiatki firm w jednym miejscu lub mega osiedla z tysiacami ludzi... u nas? boryszew na jednym koncu miasta a mars na drugim a i tak maja swoje stolowki. turystow u nas jak na lekarstwo, same dziady i małżeństwa z dziecmi :) ale z drugiej strony kto nie próbuje ten nic nie ugra :)

(2015/08/13 12:19)

(2015/08/14 07:24)
na pierogi do restauracji sejmowej

(2015/08/14 07:24)
@kacperskyy--mówisz że w Socho ""same dziady i małżeństwa z dziećmi"? no,no....

(2015/08/14 08:14)
i gimbaza :) reszta w warszawie albo w anglii

(2015/08/14 08:22)
Bar mleczny to super pomysł.

Zobaczcie ceny z Wrocławia:

http://www.wroclaw.pl/bary-mleczne-wroclaw-gdzie-zjesc-tanio-i-dobrze

(2015/08/19 22:33)
reszta w warszawie albo w anglii

reszta czyli kto?
Ty
kacperskyy ani gimbaza, ani dziad ani też małżonek z dzieckiem więc...?

(2015/08/19 23:50)
''Szczawiu'' ''kacperskyy'' ma na myśli to że po mieście kręcą się wieczorem ''fistusie''''małolaty'' i wieje pustką jak cholera... żenua a mieszkańcy którzy są pozostawieni sami sobie zamykają się jak w latach 80tych podczas godziny policyjnej siedzą w domach niekoniecznie w swoich... kultura spędzania czasu w Sochaczewie polega na wypadach do znajomych a nie na wypadach do knajpy ze znajomymi... i tu... cały szkopuł letargu sochaczewskiego życia wieczornego... 

(2015/08/20 00:23)
swoją drogą miasto tętni ludźmi podczas obchodów swoich dni ale w tedy ilość chamstwa po 22:30 uniemożliwia spędzanie w nim czasu w sposób kulturalny i bezpieczny...

(2015/08/20 00:34)