Pierwsza rocznica remontu Staszica

/ 17 odpowiedzi
Sporo mówicie ostatnio o obietnicach obecnego burmistrza bez pokrycia, więc załączam taką wisienkę, którą znalazłem na blogu Piotra Osieckiego na e-Sochaczew. 

Staszica jest ulicą POWIATOWĄ.Dziękujemy Tadeuszowi, Januszowi i całemu zarządowi powiatu za wyremontowanie tejże arterii:)

(2014/05/21 17:34)
Szanowny Panie przypominam, że ul. Staszica jest ulicą powiatową. Miasto chciało pomóc, wyasygnowało środki. Pomoc została odrzucona. W tym roku w budżecie miasta był zapisany milion złotych na ten cel. W budżecie właściciela drogi, starostwa powiatowego ani złotówki. Chyba nie trzeba już przekonywać kto chciał remontu, a kto go nie chciał. To oczywiste. Wszystkie inne insynuacje, opowieści, teorie spiskowe i mniej spiskowe są nieprawdziwe. 
Cyfry mówią same za siebie. 
Milion po stronie miasta, zero po stronie powiatu. z wyrazami szacunku 
Robert Małolepszy 
rzecznik prasowy UM

(2014/05/21 19:31)

Szanowny
Panie Robercie

Ten
1 milion o którym pan mówi to proponowany był w
obligacjach, czekach podróżnych, czy kuponach rabatowych na
darmowe parkowanie w centrum miasta po wyborach?

kiedy staną ''Parkomaty'' w mieście?

Jak
do tej pory widzimy wyłącznie wycinanie drzew smutny obraz,
wystarczy przetrzeć oczy, może urzędnicy magistratu powinni zdjąć
okulary różowe zapraszam do Chodakowa !!! Chodaków pomoże !!!

(2014/05/21 20:25)

panie rzeczniku chcialbym zeby pan ustosunkowal sie do, wlsnie, tej wycinki drzew. przezucacie sie odpowiedzialnoscia kto ma placic za remont, kogo to droga itd.. prosze o info kto odpowiada za wyciecie tych wszystkich drzew na ul staszica?

nie ma pan w zanadrzu jakies instytucji na ktora to bylo by mozna zrzucic?

ta wycinka to jest jedyny wynik waszych dzialan w zwiazku z ta inicjatywa. nawierzchnia zrujnowana doszczetnie a wycinka tylko dopieczetowala wyglad ulicy jak po wojnie.

totalna porazka

(2014/05/22 07:56)
a po jaka cholerę było wycinać te drzewa,jak od tamtej pory nic się nie dzieje ,to tak jak bym odnawiał mieszkanie w maju a meble wyniósł w lutym.W obecnej chwili to te mało jak dotąd przeszkadzające drzewa wycięto by w dzień czasu mam na myśli obecne techniki przeprowadzanych remontów.

(2014/05/22 08:22)

Burmistrz zajmuje się wyłącznie tym co widzi ze swojego okna w Magistracie czyli mamy trzy ulice na krzyż ścisłego centrum oraz wzgórze potocznie zwane przez mieszkańców ''KopiecOsieckiego z racji ogromnej 5cio milionowej inwestycji'' czyli jest to jakieś 2% realnego terenu miasta w którym widać zmiany.

Jeśli porównamy ten obszar którym zajmuje się burmistrz do całego obszaru miasta przynajmniej od Boryszewa do Chodakowa to bardzo marnie to miasto wygląda wszyscy to widzimy wychodząc na spacer w tak piękny dzień jak dziś

trzy lata panowanie burmistrza Osieckiego jeśli przymkniemy oko na obietnice a trzeźwo spojrzymy na jego pracę to wygląda to jeszcze gorzej.

Jak by swoim ciałem zajmował się burmistrz tak jak do tej pory naszym całym miastem to przez trzy lata troszczył by się o higienę tylko i wyłącznie lewego sutka a przez trzy lata nie mył by reszty ciała . Fetor był by i brud poza sutkiem czyli kilkoma małymi ulicami centrum i wzgórzem zamkowym jako ukoronowaniem higieny wspomnianego prze ze mnie sutka

Tak i jest z Sochaczewem i inwestycjami zrealizowanymi i proponowanymi przez burmistrza.

Sprawę Staszica patrząc w taki sposób można opisać również dosadnie...

Staszica jest drogą powiatową ale pod nią cała reszta czyli kanalizacja to sprawa burmistrza.

Czyli propozycja dla starostwa jak to opisał rzecznik była ale nie było porozumienia...

Bo niby jak starostwo miało założyć nowy asfalt na stare zużyte rury.... To jak by założyć czyste majtki na brudny tyłek który najpierw został wysłany przez burmistrza do fryzjera czyli zrobiono wycinkę drzew i w pełni  zgadzam się ze Starostą że się na to nie zgodził!!!!!!! popieram 100%!!!!

Jak mniemam w tym zatargu poszło o tak zwany medal. Jak Burmistrz zrobi to co powinien czyli najpierw wymieni rury to nikt tego nie zauważy i bo przyjdzie Starosta i na te rury położy gładki równy asfalt zrobi co do niego należy jak Ojciec Wszechmogący nakazał i przetnie wstęgę, bo każdy z nich ma swoją działkę do zrobienia lecz burmistrzowi nastawionemu na ciągłe popisy przed publicznością nie w smak takie działanie społeczne .

(2014/05/25 08:41)
robertm napisał :
Szanowny Panie przypominam, że ul. Staszica jest ulicą powiatową. Miasto chciało pomóc, wyasygnowało środki. Pomoc została odrzucona. W tym roku w budżecie miasta był zapisany milion złotych na ten cel. W budżecie właściciela drogi, starostwa powiatowego ani złotówki. Chyba nie trzeba już przekonywać kto chciał remontu, a kto go nie chciał. To oczywiste. Wszystkie inne insynuacje, opowieści, teorie spiskowe i mniej spiskowe są nieprawdziwe. 
Cyfry mówią same za siebie. 
Milion po stronie miasta, zero po stronie powiatu. z wyrazami szacunku 
Robert Małolepszy 
rzecznik prasowy UM

W ostatnich wyborach na stołek burmistrza posadziliśmy zawodnika który wykazywał się cechami które pozwalały mu wygrywać na boisku mecze. Te same cechy są zbędne na fotelu burmistrza.

Wszyscy doskonale wiemy że na boisku podczas meczu Rugby kopie się zawodnika z przeciwnej drużyny oczywiście tak umiejętnie aby sędzia tego nie zauważył.

Dla Osieckiego w tej chwili sędzią są wszyscy mieszkańcy a ten z kolegą z drużyny Robert-em nie bez powodu rzecznikiem prasowym dziennikarzem doskonałym specjalistą od promocji umiejętnie kopie swoich przeciwników politycznych dokładnie tak samo jak na boisku wykorzystując propagandę aby mieszkańcom mieszać w głowach

Zrobił to z ulicą Staszica wszyscy zastanawiamy się o co im chodzi w tej wojnie między Osieckim a Starostą po co ta wojna? Jest na to wytłumaczenie !!!

Jak zwykle chodzi o autopromocję i reklamę polityczną czyli jak na boisku... drugi się nie liczy a liczy się ten który weźmie medal!!!

Remontując Staszica burmistrz musiał by wyremontować to co jest pod ziemią !!! Była by to normalna robota dla burmistrza który dba o swoich mieszkańców jednakże nasz karierowicz sportowiec samiec ALFA musiał by pozostać w cieniu gdyż po wyremontowaniu tych wszystkich instalacji znajdujących się pod ziemią co i tak powinien burmistrz zrobić bo ''jest od tego jak du#^a od sr#ania'' na tym jego rola się kończy jak mniemam to jest przyczyną tej burmistrzowskiej walki którą burmistrz Osiecki prowadzi z mieszkańcami...

Osiecki nigdy dopóki będzie burmistrzem nie zgodzi na to aby Starosta mógł swobodnie wejść na teren ul. Staszica celem wymiany nawierzchni i chodników bo prowadzi manipulację polityczną która nawiasem nie tylko dyskwalifikuje go jako społeczniowca ale również dyskwalifikuje jako człowieka jako mieszkańca miasta ''Sochaczew''

Panie Osiecki Sochaczew To nie Boisko

Panie Osiecki Starosta To nie rywal lecz przyjaciel który tak jak mieszkańcy miasta kocha Sochaczew nie powinien pan zachowywać się jak na boisku pora dorosnąć i spoważnieć.

(2014/05/25 13:02)
Rugby to honorowy sport, nie wiem skąd masz takie informację że kopie się zawodnika leżącego na ziemi. Takim głupim stwierdzeniem obrażasz bardzo wielu ludzi którzy grali w rugby w tym mieście.

(2014/05/25 18:21)
bartosz
Oczywiście ,że się kopie i to mocno , grałeś kiedyś ? Widać z tego ,że nie , więc nie zabieraj głosu . A w ogóle to o co Ci chodzi człowieku Osieckiego.

(2014/05/25 19:59)
Grałem przez jakieś 10lat i nikt mnie w głowę nie kopał, ale widać że Ciebie chyba ktoś mocno kopnął, bo masz duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem, skoro nazywasz mnie człowiekiem Osieckiego.

(2014/05/25 22:40)
,,Ukarać Marc’a Torres’a zawodnika Frogs & CO Warszawa karą dyskwalifikacji na okres 6 miesięcy, tj. do dnia 27 kwietnia 2013 roku, za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu I ligi rugby z Juvenią Kraków rozegranym w dniu 27 października 2012 roku. Marc Torres kopnął w głowę zawodnika Juvenii Kraków. Zgodnie z karomierzem kara za kopnięcie przeciwnika w głowę wynosi 6 miesięcy.,,

(2014/05/26 08:49)
bartosz9 kocham Twoje odpowiedzi. :D

Tadeusz napisał:

..."kopie się zawodnika z przeciwnej drużyny oczywiście tak umiejętnie aby sędzia tego nie zauważył."...

No to odpisałeś mu że w rugby nikt nie kopie leżącego.
Hmm Tadeusz nic nie pisał o kopaniu leżących.

Potem jeszcze dorzuciłeś coś o kopaniu w głowę.
To już nie wiem skąd sobie wymyśliłeś :)
No chyba że z doświadczenia w rugby. ;)

(2014/05/26 09:46)
Ok, osobą które nie grały nigdy w rugby ciężko  to wytłumaczyć, dałem tu przykład że kopanie jest zabronione i surowo karane. A gdybyś kiedyś był na meczu to byś wiedział, że stojącego zawodnika raczej ciężko jest kopnąć, jeżeli już taka sytuacja występuje to wobec zawodnika leżącego na murawie. Czy już przybliżyłem Ci wystarczająco mój tok myślenia, abyś zrozumiał o co mi chodziło. i po raz chyba piaty powtarzam, że nie sympatyzuję z Osieckim, uważam że to miasto zasługuje na lepszego burmistrza, dużo obiecywał, niewiele zrobił. i jeżeli już ma co do niego poważne zarzuty to niech wyrazi swój sprzeciw głosując na innego kandydata, a nie wylewa gorzkie żale na forum, bo chyba każda osoba o inteligencji choć trochę większej od 5 latka widzi co się dzieje w Sochaczewie, a właściwie co się nie dzieje, i teraz trochę żałuje swojego głosu oddanego na Osieckiego.

(2014/05/26 10:33)
 No tak Powiat nie wystarcza aby obsadzić na stołeczkach wszystkich znajomków, i chyba dlatego walka o przejęcie władzy w kolejnym Urzędzie.
 W mieście dzieje się tyle ile trzeba, a czy kiedykolwiek wcześniej więcej się działo?

(2014/05/26 12:12)

bartosz9 zacytowal tylko przyklad ukarania kogos za kopanie.. a w przykladzie bylo ze ktos kogos kopnal w lepetyne i tyle.

gra jest ostra i czasem nadepnie sie na kogos :) ale zeby wymierzyc specjalnie kopala z rozpedu to tego w zyciu nie widzialem. no chyba ze ktos wpadl na wykopujacego ale nie o tym mowimy.

(2014/05/26 13:47)

Martwi mnie że niewątpliwie inteligentny ''osiecki'' razem z ''małogorszym'' dysponując tak silnym orężem nakręcą makaron mieszkańcom innych części miasta które do kampanii czyli do teraz były im obce...

(2014/05/26 23:39)

Rugbyści to twarde chłopy teraz też jak również i kiedyś czasem gra się nieczysto jak sędzia nie widzi, szczególnie jak przeciwnik zajdzie za skórę drużynie... Panie Osiecki Magistrat to nie jest boisko ! ! ! 

Mieszkańcy zasługują na remont ul. Staszica niech Pan wymieni rury i kanalizację pod ulicą a Starosta wtedy wejdzie i zrobi co do niego należy ...

Rury miejskie robota miejska...

Asfalt Powiatowy robota powiatowa...

Ale wstęga będzie nieosiecka ...     

(2014/05/27 00:28)