Pierwszy dzień bez mostu...

/ 16 odpowiedzi / 5 zdjęć

Miałem dziś nieprzyjemność stania w pół godzinnym korku z okazji pierwszego dnia zamknięcia pasa ruchu na moście. Jak się tak stoi to jest czas na przemyślenia... a jak się ma ze sobą aparat to i fotki można cyknąć - wyjść spokojnie z auta i focić. Ludzie i tak już są wkurzeni  maksymalnie a i trąbić nie ma na co, bo do urzędu miasta daleko więc odpowiedzialni za taki stan rzeczy i tak nie usłyszą... Zdjęcia robiłem ok godz 14, natomiast nie wyobrażam sobie jak to będzie o 16-18 jadąc z miasta albo przed 8:00 rano w kierunku przeciwnym... :) może ktoś coś wrzuci jutro? Pozdrawiam cierpliwych.

(2016/05/31 16:08)

(2016/05/31 16:08)

(2016/05/31 16:09)

Już odezwała się grupa narzekaczy, jakże by inaczej. Pomyślmy raczej  o tym, że po skończeniu będzie lepiej, bezpieczniej i ładniej. Cieszmy się. Przecież wiemy, że remontów drogowych nie da się przeprowadzic bez utrudnień. Będzie nam łatwiej jeśli zaczniemy myśleć kategoriami mówiącymi, że to MY, SOCHACZEWIANIE, budujemy, remontujemy, działamy a nie jacyś ONI co to najechali na nasz most, żeby nam utrudnić życie. Korkitrzeba po prostu wkalkulować w nasz czas, przeorganizować się i tyle. Ja osobiście cieszę się na każdą zapowiedź zmian na lepsze mimo, że będę stała w tych korkach codziennie.

(2016/05/31 17:33)

I odezwał się urzędas, bez liźnięcia choćby tematu. Co mu kazano to napisał bezmyślnie i bezkrytycznie. Człowieku, tu nikt nie narzeka, że są remonty. Krytykujemy twoich pracodawców za brak mózgu i tępotę, która doprowadziła do zablokowania kluczowych pkt komunikacyjnytch w tym samym czasie.

(2016/05/31 18:47)

Będąc na wysokości ul. Poprzecznej na warszawskiej przez 30 minut dojechałem do skrzyżowania z traugutta. No kuzwa, co to ma być !? W Chodakowie nieskończone, przy wiadukcie nieskończone i jeszcze kuzwa most. Na obwodnicy przez to wszystko korki, że hej. Bez pomyślenia to wszystko.

(2016/05/31 18:57)

To takie proste, żeby nie powiedzieć prostackie, posądzić autora pozytywnej odpowiedzi o związki z urzędem. Zapewniam, że jestem bardzo daleko od jakiegikolwiek od urzędu. Prowadzę firmę i wiem co to inwestycje i związane z nimi problemy. Utrudnienia dotkną mnie jak każdego mieszkańca Sochaczewa, ale jestem za rozwojem tego miasta.

(2016/06/01 08:30)

Problem polega na tym iż korek na moscie blokuje Warszawska a wiec blokuje tez tych chcacych jechac Traugutta (bo Piłsudskiego jest slepa przez rondo zamkniete).  

Moim zdaniem byc moze warto byloby rozwazyc wsztrsymanie ruchu samochodowego  i puszczenie lini autobusowych bezpłatnych  kursujace wahadłowo co 10minut  na trasie PKP - Gawłów i   Trojanowska - Katy.   Co daloby autobus  miedzy PL. Kosciuszki - Gawłowska co 5 minut w kazda strone.   

Wtedy nawet byloby sensowne dla jadacych do centrum porzucenie auta lub podejchanie nim w okolice  linii autobusowej.

Ci jadacy gdzies poza Sochaczew zyskaliby na latwiejszym dojezdzie Gawłowska czy traugutta i jazda obwodnica (10minut 7km - trwa jazda "Gawłowska - Pl Kosciuszki" przez obwodnice).

(2016/06/01 09:03)

Wyobrazcie sobie, że musicie z dzieckiem czy z kimś nagle jechać do szpitala - szybko dojechać. Da się ? Wszystkie możliwe dojazdy do szpitala sa zakorkowane ! (od strony Płocka podejrzewam, ze jest dobrze) Gdzie stoi się po kilkadziesiąt minut nawet.

(2016/06/01 10:34)

Żeby było iepiej, to musi być gorzej, ale nie tragicznie. Jadąc np od Żukowa, od szpita itd do centrum lub co gorsza do dworca, trzeba przejechac przez budowane rono w Chodakowie, dojechać do korków w centrum i objechać budowane rondo przy stacji. Jeśli ktoś jeździ tak dwa razy dziennie, to ma prawo nie tylko narzekać. Ludzie tu pracują, jeżdzą do szkoły, mieszkają. Nie narzeka ten, kto jest przejazdem -  postoi i pojedzie, tylko ten, któremu przyszło tu żyć na co dzień. Niezależnie od tego, jaki luksus (i kiedy) tu będzie, ktoś ma nas w dupie

(2016/06/01 11:35)

To takie proste, żeby nie powiedzieć prostackie, posądzić autora pozytywnej odpowiedzi o związki z urzędem. Zapewniam, że jestem bardzo daleko od jakiegikolwiek od urzędu. Prowadzę firmę i wiem co to inwestycje i związane z nimi problemy. Utrudnienia dotkną mnie jak każdego mieszkańca Sochaczewa, ale jestem za rozwojem tego miasta.

To, że Ty wiesz, to super. Jest jednak mnóstwo ludzi pracujących u mniej wyrozumiałych szefów, których nie odchodzi ich jakiś Sochaczew, most, nieprzewidywalny czas dojazdu, czy to, że właśnie nie zdążyłeś na pociąg. Sochaczew pomino tego "ogromnego rozwoju" jest coraz mniej przyjaznym miastem, ponieważ mieszkaniec w ogóle sie nie liczy. Nie zadbano o to, żebyśmy mogli jakoś funkcjonować proponując odjazd mostu przez plac budowy w Chodakowie. Tak nam teraz dobrze, że dobrze nam tak!

(2016/06/01 11:45)

Napisała urzytkowniczka ''bolechowskich'' :   Już odezwała się grupa narzekaczy, jakże by inaczej. Pomyślmy raczej  o tym, że po skończeniu będzie lepiej, bezpieczniej i ładniej. Cieszmy się. Przecież wiemy, że remontów drogowych nie da się przeprowadzic bez utrudnień. Będzie nam łatwiej jeśli zaczniemy myśleć kategoriami mówiącymi, że to MY, SOCHACZEWIANIE, budujemy, remontujemy, działamy a nie jacyś ONI co to najechali na nasz most, żeby nam utrudnić życie. Korkitrzeba po prostu wkalkulować w nasz czas, przeorganizować się i tyle. Ja osobiście cieszę się na każdą zapowiedź zmian na lepsze mimo, że będę stała w tych korkach codziennie. 

Szanowna użytkowniczko ''bolechowskich'' na czerwono wypunktowałem utrudnienia które zafundowały władze miejskie i powiatowe w najbliższym czasie...

To... właśnie nie my... tylko ''ONI'' urzędnicy bez wyobraźni fundują w najbliższym czasie po przez swoją niekompetencję i brak wyobraźni paraliż w ruchu drogowym. My wszyscy mieszkańcy niecierpliwie czekamy na każdą inwestycję lecz te które zostały wykonane i te które są zaplanowane... i jednocześnie planowane podczas realizacji wygląda jak by zarządzały tymi inwestycjami pocieszne przedszkolaki a nie odpowiedzialni samorządowcy... Przyjrzyj się mapce proszę mapce i sama oceń skalę bezmyślności urzędniczej...

Pozdrawiam serdecznie

''tadeusz''  

(2016/06/01 12:48)

Ktoś napisał że po remoncie będzie ładniej !!!

Czy tak ładnie jak po budowie sygnalizacji świetlnej Płocka / Gawłowska, miejsce ktore wygląda jak gdyby wczoraj skończyła się wojna, czy jak po remocie ul. Płockiej ???

(2016/06/01 23:08)

Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć dlaczego skręt na Kuznocin jest zamknięty?

(2016/06/06 12:42)

i co i dupa .

(2016/06/10 09:16)

to z 2010 roku? :)

(2016/06/10 11:47)