Piesek do oddania w dobre ręcwe.

/ 6 odpowiedzi

Może ktoś z Państwa przygarnąłbyu  niedużego, młodego, chętnego do zabawy pieska. Piesek jest wielkości do połowy łydki, z urody podobny do teriera, masci beżowo-rudej.  Obecnie przebywa na  działce  w chodakowskich ogródkach działkowych. Przebywa tam w malutkim ogrodzeniu, nie chodzi na spacery ani nie biega po idealnie utrzymanej dziełce. Właściciel oddał by pieska, jesli ktoś byłby chętny. Serce się ściska jak on skamle za tym ogrodzeniem o zabwę z nim.

JESLI PIESEK PRZEBYWA W TAKICH WARUNKACH PROSZE O POWIADOMIENIE FUNDACJI KTÓRA JEST NA TERENIE MIASTA.....ONI BEDA SZUKAC MU ODPOWIEDZIALNEGO OPIEKUNA

(2017/05/04 09:29)

Do tego by psiak znalazł nowy dom potrzebne są zdjęcia.

(2017/05/04 12:56)

Rozmawiałam z Fundacją. Właściwie tak bardzo nie ma się czego przyczepić. Piesek dostaje jedzenie, jest zamkniety na działce w  małym kojcu ogrodzonym siatką. Tyle, że właściciel, skąd inądinąd dobry człowiek, nie rozumie, że piesek w tym kojcu zwariuje gdy nie będzie miał szansy  chociaż raz na dzień skubnąć trawki. Tak zresztą stało się z jego poprzedniczką. W pewnym momencie suka nie wytrzymała nierwowo i sforsowała to wysokie ogrodzenie. Musiała być bardzo  zdesperowana, bo ona nie miała jak zrobić rozpędu do skoku. Chyba wdrapała się po tej siatce. Właściciel jest bardzo pedantyczny,przychodzi na działkę i pieska nie wypuszcza, żeby nie zakłócił porządku na niej. Zaproponowałam, że może go wpuszczać na moją dziełkę, ale powiedział, że taki pies, który ma kontakt z innymi ludźmi to łajza nie pies. 

Chce tego pieska wydać, bo nie spełnia jego oczekiwań, czyli nie szczeka bez przerwy.A on szczeka i skamle cały dzień, a mnie się serce kraje.

Mam z tym problem, bo to jest dobry, sympatyczny, uczynny sąsiad na działce. On ma takie poglądy na rolę psa. Chciałabym mu pomóc w znalezieniu domu dla tego sympatycznego pieska.

Co do zdjęcia. Postaram się go sfotografować i przesłać  fotkę do NERO, bo sama nie umiem umieszczać na forum. Jest młody, wysoki do połowy łydki, bardzo podobny do teriera, choć zapewnie nie czysta rasa, beżowo-rudy, przyjazny, chętny do zabawy. Pobiegałby z dzieciakami.

(2017/05/04 19:51)

Bardzo dziękuję. Jak będą zdjęcia poszukamy nowego odpowiedniego domu. 

(2017/05/04 21:33)

Dziękuję za zainteresowanie sprawą. Muszę złapc kontakt z sąsiadem, żeby sie dostać na działkei zrobić mu zdjęcie. Teraz chyba jest on w pracy.

(2017/05/05 09:29)

Kiedy chciałam zrobić fotkę pieskowi,właściciel powiedziął, że jest  nim zaintereswana pewna pani. Miał ją spytać konkretnie czy go weźmie. Dzisiaj już go nie było na działce. Pewnie go wzięła. Prosiłam sąsiada, żeby już nie brał żadnego psa do tego boksu. Zobaczymy.

(2017/05/07 20:21)