Pietrzyk Połubińska przegrała w sądzie

/ 6 odpowiedzi

Jak donosi na swojej stronie FB „Rzetelnie dla Młodzieszyna” Łukasz Kojara wygrał on proces w trybie przedwyborczym z kandydatką na wójta gminy Młodzieszyn Moniką Pietrzyk-Połubińską. Dokonał on wpisu W dniu dzisiejszym Sąd Okręgowy w Płocku rozstrzygnął sprawę z wniosku Pani Moniki Pietrzyk - Połubińskiej przeciwko mojej osobie.Wniosek Pani Moniki został ODDALONY (Sąd przyznał mi rację), a Sąd uznał że twierdzenie, iż jest związana z ugrupowaniem - osobą Pana Przemysława Gaika, któremu prokuratura postawiła zarzuty korupcyjne, jest prawdziwe. Sąd ocenił to na podstawie zeznań samej Pani Moniki, Pana Przemysława Gaika, jak również mojej odpowiedzi na wniosek i załączonych dokumentów..."

Panie Łukaszu Kojara słowo "donosi" idealnie pasuje do pana profilu na FB:)Duży chłopak a nie nauczył się przegrywać z godnością. No chyba że wchodzi tu w grę szowinizm i przegrana z dwiema kobietami:) 

(2014/11/29 16:27)
Jes to facet konsekwentny do końca. 

(2014/11/29 18:11)

Brawo Panie Łukaszu! Gratulujemy wygranej! 

Trzeba być prawdziwym mężczyzną, żeby mieć odwagę i ujawnić prawdę.

Pełen szacunek i podziw! Życzenia dalszych sukcesów!

(2014/11/29 20:27)
Sprawa z powództwa p. Moniki została oddalona. Kiedy na sprawie p Kojara i sędzia mówią do siebie "cześć" i przybijają "pionę" to ktoś spodziewałby się innego wyniku?

(2014/12/04 08:37)
Człowieku, trochę opamiętania w plotach. W sądzie "piona"? Z Sędzią? Nie do pomyślenia, nawet gdyby byli po rodzinie. "Cześć" do Sędziego? W sądzie? Nie wierzę.Obaj są ludźmi wykształconymi i z kindersztubą (zapewne, bo nie znam ich). Nawet jeśli matka jest nauczycielką i uczy swoje dziecko, to przy innych dzieciach nie mówi ono do niej "mamo".Rolą sędziego jest stosowanie prawa. Nawet, gdyby chciał je nagiąć na korzyść znajomego, to nie zrobi tego, bo istnieje coś takiego jak odwołanie do wyższej instancji. Uchylenie wyroku w II instancji uderza też w wydającego ów wyrok sędziego. Nikt więc się ewidentnie nie podłoży.Ergo: bzdury piszesz.

(2014/12/04 17:38)
No i co mam ci napisać?
Przytaczasz regułki i tyle twojego.
Możesz trwać w przekonaniu o idealności świata, ale ja naiwny już od dawna nie jestem, bo za dużo widziałem i słyszałem. A przed tobą długa droga poznania realiów które zweryfikują wiedzę teoretyczną
Ja piszę o tym co widziałem. W plotki nie bawię się, więc odpuść sobie.

(2014/12/05 09:38)