pijana za kierownicą

/ 58 odpowiedzi
Wiadomo że na podstawie zdawkowych informacji nie da się ustalić sprawcy tego incydentu ani żadnego innego zdarzenia, ale co jeśli ktoś nie miał na czym zapisać numeru i nie zapamiętał?. Tutaj mój Apel np. o lepszą prewencję drogówki, szczególnie wobec piratów drogowych!!!

(2013/02/21 15:20)

Koral, napisz mi proszę, w jakim rejonie Sochaczewa i może o jakiej porze dnia widziałeś policjantów z tzw. drogówki, patrolujących ulice?

To, co się dzieje w okolicach dworca PKP woła o pomstę do nieba - reakcji zero. Policyjny samochód widziałam tam JEDEN raz, ok.19.00. Przejechał sobie, nie zatrzymując się i nie reagując na - wspominane przeze mnie wielokroć - zatarasowane przejście dla pieszych.

Za każdym razem, jak idę w stronę tzw.centrum, muszę się dobrze pilnować, zeby mi jeden z drugim durny rowerzysta w cztery litery nie wjechał - i nie mówię to u najbardziej ruchliwych rejonach miasta (Warszawska, Żeromskiego) gdzie faktycznie, może się i taki rowerzyysta obawia jechać poboczem, ale np. o ulicy Wojska Polskiego.

Druga sprawa: temat oświetlenia w mieście był poruszany juz parę razy - a zeby tak choć jeden patrol przespacerował się po mieście wieczorem, kiedy wcześnie robi się ciemno! Po co? Jeszcze by taki jeden z drugim zmarznął....

Nie chodzi mi o "wrzucanie wszystkich do jednego worka", chciałabym po prostu choć raz zobaczyć, ze policja robi cokolwiek, na co mieszkańcy zwracają jej uwagę!

(2013/02/21 16:38)

i to potwierdza tylko moja opinie o zwiekszeniu swobody w mozliwosciach wlasnej obrony. policji nie ma nigdzie! to prawda. a nawet jak jest to gowno robi. najprezniej funkcjionujacym wydzialem polskiej policji jest drogkowka - bo przynosi najwiecej zysku a jak w kazdej firmie - liczy sie zysk.. a jaki zysk generuje pomoc dla mieszkanca?? zaden. tylko strata bo trzeba wydac na paliwo, papierkowa robota a i w ryj mozna dostac.. wiec po co?

poza tym coraz wiecej policjantow to niemyslace roboty polmozgi... ale nie winie ich za to.. bo to prawo do tego doprowadza.. po ch...j taki funkcjonariusz ma sie wysilac jak i tak zostanie udupiony wyzej przez paragrafy!

tak jak wspomnialem w innym poscie: prawo w tym kraju jest tylko dla dwoch grup spolecznych:

A) bandytow

B) bogoli

aaa i dla miksu dwoch powyzszych :)

(2013/02/22 08:54)
 No niestety tak to jest, a kiedy już zapytasz policjantów bezpośrednio dlaczego tak wygląda obraz o ich pracy to odpowiadają że nie mają środków, sprzętu,szkoleń, są słabo opłacani itd. Jeśli by przyjąć za prawdę to co mówią to chyba  to państwo całe źle funkcjonuje więc nie chodzi tu o bezpośrednie jakieś zarzuty do Policji ale raczej do  całego systemu. Niech ktoś mi poda jeden przykład poza propagandą medialną że coś w tym państwie funkcjonuje prawidłowo; proszę , może piłka nożna , może aktorstwo , piosenkarze artyści mają się dobrze, jest praca dla ludzi, jest w ogóle coś takiego choćby jeden resort do którego nie można by się przyczepić?

(2013/02/22 09:30)
Może Służba Zdrowia, może okradzeni koleiny raz emeryci  którzy przelewali swoją krew i odbudowali ten kraj po wojnie są zadowoleni z rewaloryzacji kwotowej 71 PLN są zadowoleni?

Pewnie są, tacy którzy piją tanie wino pod sklepem i tylko tyle do szczęścia im potrzeba

(2013/02/22 09:41)
Koral,funkcjonariusze Kościoła Katolickiego nie narzekają,dostali przez 22 lata dwa razy tyle ile kiedyś stracili,przywileje,immunitety,pensje nauczycieli,teraz przyznano im 0.5 % od podatku,a to spore kwoty ,księżom będzie żyło się lepiej,niestety,tylko im

(2013/02/22 09:56)
Nauczycieli to się wcale nie żałuje nie mają wcale tak źle tylko narzekają. Kościół pomimo potężnej kampanii antykościelnej od kilkudziesięciu lat bezustannej walki z kościołem jakoś daje radę. Firmy pogrzebowe w ostatnich latach zbijają kokosy, jakoś to mnie nie cieszy

(2013/02/22 10:35)
zakład pogrzebowy dla kotów,psów,myszek i kanarków,myślę że niejeden przyjaciel zwierzaka dałby pare zł. na skremowanie pupila

(2013/02/22 10:52)
robroy twoje stwierdzenie jest zbyt ogólnikowe. Podróżuję po kraju i widzę że jest różnie. Są parafie w biedniejszych regionach Polski gdzie cały datek z tacki niedzielnej to 600/800 zł, gdzie komornik puka do drzwi , gdzie zakład energetyczny  wysyła pisma ponaglające i grozi odcięciem energii elektrycznej itd, gdzie niema na opał, remont dachu.
 Potrzebne są dobre rozwiązania systemowe żeby nie było tak że ten kto ma bogatą parafię i parafian dostaje jeszcze więcej od państwa a ten kto    ma biednych parafian nie dostaje prawie nic. I to mnie razi jako Katolika że jedne parafie biedują a  w innych księża kupują sobie auta po 100 tys lub droższe.
 Ciekawi mnie stanowisko PISu jako tej partii która powinna najlepiej znać problemy i sprawy Kościoła w Polsce oraz posła Małeckiego , czy myślał nad jakimiś sensownymi rozwiązaniami dla tej kwestii.

(2013/02/22 10:54)

ja bym zrozumial wszystko na prawde! nawet nie twierdzil bym ksieza do roboty bo wiadomo swiadcza posluge kaplanska i nie ma czasu na robote i z tacy czy datkow sie zyje ale ludzie !!! biznesmeni maja mniejsze domy niz te czarne batmany! koscioly wywalone na 5 pieter!!! place po 50 ha ,,,, kur...a nie macie pieniazkow????? zacznicie oszczedzac w dupe jeza a nie wyciagac coraz wiecej kasy!!! nam obywatelom kazecie oszczedzac??? ludzie sprzedaja M-4 aby kupic mniejsze bo nie stac na oplaty, ludzie kupuja uzywane samochody 10 letnie bo jest tajnie a wy wkurwu wozicie sie nowkami sztukami?????

w morde jeza co to ma byc do cholery??? sprzedajcie te pałace i fury to wam bedzie starczac na naprawe dachu!!!

przejedzcie sie do lowicza i zerknijcie na posiadlosci... aaa jeszcze rozglosnie religinje.. za to tez trzeba placic... tym co tam pracuja tez trzeba placic./... wiecie co robia firmy jak nie maja pieniedzy... kur...a???? zwlaniaja ludzi a wy ???? co??? wyciagacie od panstwa?? mojej firmie panstwo nie da jak nie bedzie miala kasy zebym mogl dluzej rpacowac... wywala mnie na zbity pysk a wy kiecoki dalej bedziecie obrastac w tluszcz.

(2013/02/22 13:37)
Kacpersky może bym się nawet z tobą zgodził w niektórych kwestiach ale wyjdź z swojego grałdołka gdzie pracujesz i przy jakiejś stosownej okazji przejedź się przez Polskę i zobacz jak jest np na mazurach zresztą wystarczy jak spytasz swojej siostry. Patrzysz przez pryzmat woj. mazowieckiego i naszego tutaj Sochaczewa  oraz innych lepiej rozwiniętych stron. Jak się czegoś nie chce widzieć to się tego nie widzi.

(2013/02/22 22:49)
Napisz proszę gdzie widziałeś plebanię o 5 kondygnacjach

(2013/02/22 22:52)
Plebania to nie kościół Koral.

(2013/02/22 23:59)
Ty normalny jesteś? każdy wie że nie Kacpersky pisze że mają 5 piętrowe domy, z tego co ja wiem mieszkają na plebaniach.

(2013/02/23 00:10)
Koral,czym ty się martwisz? że te darmozjady w sukienkach nie mają wszędzie tak samo dobrze?

Są parafie w biedniejszych regionach Polski gdzie cały datek z tacki niedzielnej to 600/800 zł, gdzie komornik puka do drzwi , gdzie zakład energetyczny  wysyła pisma ponaglające i grozi odcięciem energii elektrycznej itd, gdzie niema na opał, remont dachu.
 Potrzebne są dobre rozwiązania systemowe żeby nie było tak że ten kto ma bogatą parafię i parafian dostaje jeszcze więcej od państwa a ten kto    ma biednych parafian nie dostaje prawie nic. I to mnie razi jako Katolika że jedne parafie biedują a  w innych księża kupują sobie auta po 100 tys lub droższe.

a płaczesz kiedy zamykali i zamykają zakłady,fabryki,huty?gdzie pozbawiono zarobku ludzi mających na utrzymaniu rodziny?,dla biedujących parafii ratunek może przynieść pomoc Kurii a pomogą?  ooo!!!! taki wał!!!,żaden biskup ani inny truteń nie odda kawałka ze swojego torta bo wie że komornik kościoła nie zlicytuje,a jak odetną prąd,mszę się odprawi w dzień i jeszcze ta największa kasta oszustów domaga się 0.5 procent odpisu z podatku,a takie bydle jak donosiciel SB,tajny kapuś i ogólnie takie nic jak Boni ,minister cyfryzacji im przyznaje rację i obiecuje

(2013/02/23 07:08)
Nie nie martwię się tym ale uważam że wszędzie parafie powinny mieć mniej więcej podobny standard, więc niech te bardzo bogate wspierają i podzielą się z tymi biednymi parafiami, przydało by się rozwiązanie systemowe bo wiadomo sami się nie podzielą.

Was to tak bardzo razi bo skoro sami jesteście nieudacznikami życiowymi a taki ksiądz jeździ luksusowym autem to niejako sam popełnia grzech i wzbudza w was uczucie zazdrości. Ja tam mam i nie przeszkadza mi to że ktoś inny też ma.

(2013/02/23 10:26)
Koral/Olaf/Dobry

Pytasz czy normalny jestem? A ja się pytam czy umiesz czytać ze zrozumieniem.
Było napisane:
..."biznesmeni maja mniejsze domy niz te czarne batmany! koscioly wywalone na 5 pieter!!!"...

A Ty zrozumiałeś to jako że ktoś zarzucił księżom że maja 5 kondygnacyjne plebanie. Powyżej są dwa zdania rozdzielne.

Co do problemów z niezrównoważeniem wpływów na parafiach to nie jest sprawa państwa świeckiego. Niech kościół sam się tym zajmie. Jeżeli na jakimś terenie jest za dużo sklepów to część z nich upada. Może to samo powinien zrobić kościół.

(2013/02/23 11:06)
 Co ty mi tu imputujesz jaki olaf , jaki dobry?  A gdzie te domy 5 piętrowe, który ksiądz mieszka w prywatnym domu a nie na plebani?, pisz konkretami a nie takim wiejskim  pitoleniem jak to stare baby usiądą i jak im się temat plotek wyczerpie przechodzą na temat księży. Pokaż mi przykład to uwierzę, wiem że  wielu jest nie w porządku bo widzę ale jak już obmawiacie to piszcie fakty zgodne z prawdą.

(2013/02/23 18:40)
Jak uraziłem to przepraszam ale tak jakoś poniższe dane pozwoliły mi założyć że jesteś reinkarnacją wpomnianych użytkowników.
- styl wypowiedzi
- częstotliwość
- brak czytania ze zrozumieniem
- założenie konta w czasie zbliżonym do blokady konta olafa
- olaf też zaprzeczał że jest reinkarnacją dobrego ;)

(2013/02/23 22:29)
 Możesz sobie myśleć co chcesz i brać mnie za kogo chcesz nie obrażam się tak łatwo tylko prośba aby zwracać się do mnie pod takim loginem jaki tu widać, bo nie mam zamiaru odpowiadać za czyjeś wcześniejsze wpisy , zwłaszcza że nie bardzo wiem o co chodzi. Proszę tylko aby każdy pisał konkretami. Pisząc ogólnikami o jakiejś grupie czy to będą księża czy politycy, policjanci, prokuratorzy, sędziowie czy inni obrażacie i pomawiacie tych którzy postępują poprawnie wg. ogólnie przyjętych norm i zasad etycznych i moralnych A ja osobiście nie widziałem jeszcze prywatnego domu czy plebani o 5 kondygnacjach coć już trochę żyję i przemieszczam się po kraju dosyć często. Myślę że Kacpersky wydumał to sam na podstawie reportaży w TVN o imperium Ojca Rydzyka i takim ogólnym mniemaniu że księżom powodzi się bardzo dobrze i żyją ponad stan.
 No dobra ale jeśli twierdzi też ży obecna władza rządzi tak dobrze to żyjemy w bogatym kraju i również księżom się powodzi , co w tym złego że ktoś ma dobrze? Czy to typowe Polskie zazdrość i zawiść ma być naszą główną cechą narodową?

(2013/02/23 23:15)

grzech

mam takie same podejrzenia :)

(2013/02/26 09:49)
Niestety zonk, to tylko wasze skojarzenie zresztą błędne

(2013/02/26 10:20)
Podobnie offtopic też wrzuca i potem krzyczy że schodzimy z tematu.
Też odniesienia do Holandii :)
Coś o lemingach w podpisie i lubi wrzucać linki do "ciekawych" informacji :)
No ale niech mu będzie ;)

(2013/02/26 10:45)
 Odniesienia będą stosowne do tematu a nie do ludzi którzy piszą a swoją drogą to temat dotyczył Policji  i piratów drogowych a ni z tąd ni z owąd przeszliście na typowe dla biedaków intelektualnych obgadywanie księży

(2013/02/26 11:11)
Teraz obgadujemy Ciebie :)

(2013/02/26 11:18)