PILNIE - Remont mieszkania!

/ 6 odpowiedzi
Witam serdecznie,
potrzebuję kontakt (kontaktów) na firmy remontowe / osoby prv wykonujące remonty mieszkań.
Najlepiej gdyby był to ktoś sprawdzony!

Jest spory problem ze znalezieniem "fachowców" na okres wakacyjny! Remont planuję od 01-08-2007.

Czekam na informacje (można pisać maile kasienka55@o2.pl)
Pozdrawiam, Kasia
Widzę że faktycznie jest problem z firmami remontowymy ... brak jakich kolwiek danych, postów namiarów :(

(2007/06/19 18:15)
Witaj Kasiu!! Napisz konkretnie co masz na mysli piszac "Remont" Konkretnie co chcesz zrobic i jakie masz plany! Z checia sie podejme ale musze wiedziec troszke wiecej niz tylko remont. Dzis burzy sie caly budynek pozostawiajac tylko fragment jednej sciany i budujac od nowa, tez nazywa sie remontem!!Pozdrawiam!!

(2007/06/28 08:51)
witam!
Jeśli podałabyś zakres prac to może mógłbym pomóc - z teściem potrafimy zrobić mały remont(malowanie, gładź szpachlowa itd). Do tego jakieś małe wymiany instalacji elektrycznych i jeśli ktoś chce to montaż systemu alarmowego.

Pozdrawiam
Trollu

(2007/06/28 14:41)
napisałam @ :)

(2007/06/29 09:40)
napisałam @ :)

(2007/06/29 09:40)

pm
Też miałem problem ze znalezieniem dobrych fachowców. Sporo telefonów i namiarów (np. na Zumi.pl) było nieaktualnych. Dlatego też mogę polecić tutaj firmę "Art Rem": http://artrem.6te.net/ Wyremontowali mi poddasze, odwalając kawał dobrej roboty, a przy tym doradzili sporo ciekawych rozwiązań. Miałem sporo obaw odnośnie "ekipy", która może mi wejść do domu, a tu miłe zaskoczenie pełnym profesjonalizmem. Polecam i sam jeszcze zamierzam skorzystać. Pozdro, PM

(2009/11/25 13:47)