PISSSSslamssss, czyli defekt mózgów.

/ 51 odpowiedzi / 13 zdjęć
Koniecznie do obejrzenia, daje przedsmak tego co pewnie niebawem nastąpi. Wyraźny proces zidiocenia wyznawców postępuje i przeraża, nie skażone refleksją umysły bez cienia współczucia i rozsądku dla 14 letniej ofiary gwałtu. Słowem nawet nie pislam, raczej Pissslamss .
http://uwaga.tvn.pl/uwaga-po-uwadze,2680,n/uwaga-po-uwadze-05-x-2015,181660.html
I nikt im nie "wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne". Taki polsko-katolicki kołtun hipokryzji. A i oczywiście przecież zawsze TVN kłamie.

(2015/10/09 13:11)

(2015/10/09 17:07)

(2015/10/09 17:08)
Wyłącz telewizję-włącz myślenie.

(2015/10/09 19:12)
niestety obawiam się, że polska będzie niedługo rządzona przez ciemnotę, religijnych ekstremistów i starać się ten religijny obłęd wprowadzać w życie.

(2015/10/09 20:18)
Dziwię się, że młode kobiety odpuszczają i głosują na partie ograniczające ich prawa.Już bardzo dawno, w trudnych warunkach, kobiety wywalczyły sobie pewne prawa,a teraz głosują na Korwina, który mówi im w oczy, że nie powinny mieć praw wyborczych, bo są głupsze od mężczyzn. Podobnie  z ustawa antyaborcyjną. Jeszcze chwila nieuwagi i będziecie rodzić dzieci gwałciciela. Tu nie chodzi o zarodek, o życie poczęte, tu chodzi o dominację mężczyzn nad Wami.Już w   czasach Gomułki osoby transseksualne nie miały problemów  takich jak obecnie.` Nie były tak poniżane przez różne procedury. A teraz prezydent dla zasady wetuje ustawę.Zaściankowość, fundamentalizm a nie tylko względy ekonomiczne są powodem emigracji Polaków.Nie chcą wracać, bo zobaczyli jak wygląda wolność.Jest w czym wybierać. Powstały nowe partie. Zastanówcie się.

(2015/10/09 21:36)
"Zaściankowość, fundamentalizm a nie tylko względy ekonomiczne są powodem emigracji Polaków."
Pani tak na poważnie??????

(2015/10/09 23:32)
Jak najbardziej.

(2015/10/10 15:20)
Nie chcą wracać, bo zobaczyli jak wygląda wolność.-meta ,wolność to jak słyszymy to od 25 lat mamy ,tu chyba raczej chodzi o to że u nas się żyje jak żebrak ,a tam jak panicz. Ogólnie życie łatwiejsze. A i zarobki bez porównania.Wiem co pisze .

(2015/10/10 15:33)
Głosujcie dalej na PO bo przecież wam mało........ahaa nie zapomnijcie przyjąć pod własnych dach kilku imigrantów w geście solidarności.
Co niektórym brakuje jeszcze kolorowej tęczy w avatarze do dopełnienia całości......

(2015/10/10 15:37)
Gdyby Kopernik nie była kobietą to wszystko wynależli i odkryli by faceci......a Curie-Skłodowska.

(2015/10/10 22:05)
Nadchodzą rządy bezwzględnych cwaniaków nad baranami .

(2015/10/11 11:55)
Obywatel85 - nie brakuje mi tęczowego awatara, bo jestem tęczowy na co dzień. tak, jestem gejem i oczywiście, że nie zagłosuję na partię, która jest nie tylko zaściankiem, durnotą  do sześcianu, ale przy tym homofobiczna w skali nieporównywalnej z żadną siłą polityczną w cywilizowanej części Europy. musiałbym na głowę upaść, żeby oddać głos na ludzi pokroju Pawłowicz.

(2015/10/11 12:18)
@Obywatel85, tak mało mi. Wolności słowa, demokracji, normalności, braku nienawiści i braku wzniecania wojen polsko-polskich zawsze będzie mi mało. Dlatego będę głosował na PO. I wolę tęczę w avatarze niż swastykę.

(2015/10/11 18:59)
Trzeba mieć defekt mózgu żeby głosować na tych zdrajców i złodziei-WSZYSTKICH!!!

(2015/10/11 20:22)
Bo tęcza to piękne zjawisko.

(2015/10/11 20:25)
Mamy wstrętna ciotę na portalu-rzygać się chce od tego paskudztwa, może jeszcze dane ujawni jak taki odważny sodomista.

(2015/10/11 20:32)
Tęcza to piękne zjawisko, ale nie gejowska tęcza. Mnie nie interesuje kto i jak Cię kituje w kakao i nie musisz się tym chwalić dookoła. 

(2015/10/11 23:05)
Straszenie PIS'em było modne 8 lat temu. Więc nikt już na to się nie nabierze.Na pewno nie zagłosuje na zdrajców i złodziei. Przez 8 lat sprzedali prawie wszystko "by żyło się lepiej". 

(2015/10/11 23:21)
4pancerni, a co ty taki agresywny? Ktoś cie skrzywdził w dzieciństwie? :P
Defekt mózgu to trzeba mieć żeby głosować na ten zakłamany i obłudny PiS, który jak się nie pomyli to prawdy nie powie. Partia która non stop krzyczy o wartościach rodzinnych a na jej czele stoją bezdzietni starzy kawalerowie i stare panny, szczyt hipokryzji...
To nie chodzi o modę na straszenie PiSem tylko chodzi o pamięć. Ja nie mam sklerozy i dobrze pamiętam lata 2005-2007. PiS pokazał wtedy co potrafi i nie mam ochoty na powtórkę.

https://youtu.be/ExKWyLATNz0

(2015/10/12 09:40)
Oszuści i złodzieje - Mitutoyo piszesz też o Biereckim senatorze PiS ze SKOKów, o Hofmanie, Kamińskim, Dudach?. O jakiej złodziejskiej prywatyzacji z ostatnich 8 lat piszesz prywatyzowano przede wszystkim w latach 90 i na początku lat 2000 tysięcznych.4pancerni  tak agresywnie na gejów reagują tylko geje, którzy nie mają odwagi na coming aut 

(2015/10/12 10:18)
Hohohoh ależ poruszenie miotajcie się dalej jak rybki na brzegu :) czas PO-papranej partii na szczęście dobiegł końca a z nim mam nadzieje całe to lewactwo polityczne,homo-niewiadomo,entuzjaści mutli-kulti i cała reszta osobników z zaburzeniami mniejszymi bądź tez większymi :)

Pozdrawiam

(2015/10/12 10:45)
Pisiolony - melepetyzm, to stan poważnego braku umiejętności kojarzenia faktów, albo przez wrodzone upośledzenie albo z powodu upuszczenia na głowę w dzieciństwie. Typowe tezy : my "prawdziwni Polacy", wszyscy inni to zdrajcy i tak dalej i tak dalej. Retoryka wyłączająca dyskusję i oczywiście myślenie racjonalne. Tak więc pisiolony-melepetyzm to też brak dostrzegania rzeczy oczywistych i służących ludziom lub im wrogich, jak na przykład pedofilia wśród księży, złodziejstwo twórców Skoków - niejakiego senatora z Pisków, miernota, egoizm, zła wola, pycha, żądza władzy głupota w nieskażonej myślą formie, tolerowanie kiboli.  

(2015/10/12 13:34)
Pisiolony - melepetyzm, to stan poważnego braku umiejętności kojarzenia faktów, albo przez wrodzone upośledzenie albo z powodu upuszczenia na głowę w dzieciństwie. Typowe tezy : my "prawdziwni Polacy", wszyscy inni to zdrajcy i tak dalej i tak dalej. Retoryka wyłączająca dyskusję i oczywiście myślenie racjonalne. Tak więc pisiolony-melepetyzm to też brak dostrzegania rzeczy oczywistych i służących ludziom lub im wrogich, jak na przykład pedofilia wśród księży, złodziejstwo twórców Skoków - niejakiego senatora z Pisków, miernota, egoizm, zła wola, pycha, żądza władzy głupota w nieskażonej myślą formie, tolerowanie kiboli.  

(2015/10/12 13:35)

(2015/10/12 13:36)