PISSSSslamssss, czyli defekt mózgów.

/ 51 odpowiedzi / 13 zdjęć
Mamy wstrętna ciotę na portalu-rzygać się chce od tego paskudztwa, może jeszcze dane ujawni jak taki odważny sodomista.

4pancerni
Trochę tolerancji wobec tego środowiska.
Swoją drogą mogą przydać się podczas wojny.Pas cnoty i miesiąc odosobnienia, a potem desant na "tyły" wroga.Wróg po powrocie będzie mówić " ale w tej Polsce dostaliśmy w d...ę" :)

Wiem , wiem , miałem tu nie nabijać wyświetleń, ale trolle tak mają :)Lubię was denerwować i podpuszczać , a wy (nie wszyscy) łykacie to jak Sachsa Gray :)

Rotor
ja też mam swoje określenie na ludzi z lewicy
lewak- człowiek uważający się za oświeconego, traktujący osoby starsze i doświadczone życiowo za bezmyślnych ludzi, uważający KK i religię chrześcijańską za zło jednocześnie akceptujący religię islamu , która zakłada walkę z niewiernymi , gejami , lesbijkami (takimi jak on) . Nawołuje do tolerancji swojego światopoglądu, jednocześnie szydzi z ludzi o odmiennych poglądach (katolicy, wyborcy PiS).

(2015/10/12 14:02)
W tym wątku chodzi o pokazanie ciasnoty mózgów konserwatywnej ciemnoty, a nie o islam. Parafialnej ciemnoty, która broni w reportażu  - do którego zawarto link, księdza pedofila który to przyznał się do gwałcenia wielokrotnie 14 latki. Ujawnia się przed kamerami tłum oszalałych dewot które miast dbać o bezpieczeństwo wspólnoty, walą w dziewczynkę i jej rodzinę.  Ciekawe jak by dyskutowano gdyby to zdarzyło się którejś z aktywistek kościelnych. Uderza brak zrozumienia i empatii ludzkiej przez tych parafian. 

(2015/10/12 17:13)

jarl napisał:
Wiem , wiem , miałem tu nie nabijać wyświetleń, ale trolle tak mają :)Lubię was denerwować i podpuszczać , a wy (nie wszyscy) łykacie to jak Sachsa Gray :)

Rotor w tym temacie wygrałeś nominację do najgłębszego gardła:)
Czytałem temat i wiem "o so chodziii" :) 

(2015/10/12 17:38)
Jarl - nie ma żadnego znaczenia jakie są Twoje motywacje, czy chcesz tylko denerwować i manipulować. Być może  poruszasz bardzo ważne tematy nie mając nawet  świadomości, że są fundamentalne dla demokracji. Toczy się tu dyskusja o wolności, tolerancji i zagrażającej im ciemnocie.

(2015/10/12 18:03)
Jarl - nie ma żadnego znaczenia jakie są Twoje motywacje, czy chcesz tylko denerwować i manipulować. Być może  poruszasz bardzo ważne tematy nie mając nawet  świadomości, że są fundamentalne dla demokracji. Toczy się tu dyskusja o wolności, tolerancji i zagrażającej im ciemnocie.

dyskusja toczy się tu.i tu będzie miała swój finał :) 
Tematy fundamentalne dla demokracji, to min ksiądz pedofil ?\hahaha, biedaczek mógł poczekać do 16-tki :) 
A nie sorry, to Jaro z Rydzykiem :) Jak oni dojdą do władzy to nastaną egipskie ciemności :0bla bla bla , zawsze ta sama gadka .

(2015/10/12 18:09)
Z ciemnia się słowem , jak chciało by się rzec za klasykiem, oj z ciemnia. Ale miernotom i ciemniakom to nie przeszkadza pójdą  wysrać się za stodołę .

(2015/10/12 18:56)
Z ciemnia się słowem , jak chciało by się rzec za klasykiem, oj z ciemnia. Ale miernotom i ciemniakom to nie przeszkadza pójdą  wysrać się za stodołę .

I wyszlamują kichę , odetchną z ulgą , a jago dalej z "bulem" d...y będzie klepać na forum :) ot taka małą puenta :) 

(2015/10/12 19:12)
Dobrze jarl, pucuj się pokazuj swój debilizm i miernotę. Nawet specjalnie nie musisz, ludzie na forum wiedzą że jesteś pisiolonymmelepetą z defektem mózgu hi hi. 

(2015/10/13 10:13)

(2015/10/13 10:15)
my tu gadu gadu a dupy na wyborach nie bedzie chcialo sie wam ruszyc i tak wybra ciemna strona mocy..

(2015/10/13 10:32)
Dobrze jarl, pucuj się pokazuj swój debilizm i miernotę. Nawet specjalnie nie musisz, ludzie na forum wiedzą że jesteś pisiolonymmelepetą z defektem mózgu hi hi. 

jago ale mi dowaliłeś/aś, aż wstyd mi w lustro spojrzeć.No masz rację co do mnie, jesteś taki/a fajny/a , nawet obrazki "umisz wstawić"taki nowoczesny/a . zamknę się w sobie przez ciebie .

hahahaha:)

(2015/10/13 13:56)

(2015/10/13 17:51)
Jacek, przecież każdy to wie.Na mistrzach, wiosce, demotach jest tyle tej twórczości polityczno-kościelnej , że wrażenie tymi obrazkami możecie zrobić tylko na tym forum:)
Klask, klask, klask :)

(2015/10/13 18:07)
@Jacek ,Posłowi Wiplerowi to odpuść ! 3/4 gościa ! ,jako jeden z dwojga posłów był przeciw ustawie  o emeryturach dla 50 tys. żydów,które kosztują nas 5 mln. euro miesięcznie,60 mln. euro rocznie,a co do rozróby-ujął się za pijakiem (może pijakiem) i qrwa policjantka kopała go z taką radością .... są filmy,nie pierwsza policjantka to taki badziew,tam gdzie grupą przestępczą dowodzi (albo się stara) kobitka-dziewczyna-to nie ma popuść,do garów psizdy a nie do pałki-jedna strzelała do bezbronnego i nawet jak został raniony  to dalej naciskała na spust,,złapać bandytę gimbaza co na pasach nie idzie przez ulicę-sukces,a jak podjedzie gdzie kilku rozrabiaczy jest -to ucieka ,włączają syrenę  tuż po otrzymaniu zgłoszenia aby śmule uciekli (rozproszyli się ) i po bulu,nie zlokalizowano....

(2015/10/13 18:42)
JacekOdpuść, to nie Twój poziom.

(2015/10/13 19:29)

(2015/10/14 11:15)
Kacpersky - ta ciemna strona mocy wygra dzięki m.in. Tobie. I Kukiz i Korwin deklarują koalicję z PiS - taką koalicję można porównać tylko do małpy z brzytwą

(2015/10/15 15:17)

(2015/10/15 17:44)

(2015/10/16 17:57)
Nawet nie wiesz jak polscy  emeryci balują.Nawet w Sochaczewie. Bal za balem, a parking przed halą w czasie balu zastawiony drogimi autami. Porównywanie statusu emerytów polskich do amerykańskich jest nonsensem. Przecież USA to mocarstwo. Może zgłoszą się nasi emeryci, którzy piją mocz, ja takich nie znam.

(2015/10/16 19:52)
O ci to są biedni ? i ciągle im mało.

(2015/10/16 19:58)
@metasekwoja
Nie zrozumiałaś tego co wkleił @robroy? Nie wierzę :)
To Coś w stylu kawału z lat 80-tych:Robotnik rano wstaje, myje się i:amerykański - wrzuca jaja na bekon, zjada i jedzie fordem do pracy.niemiecki   - wrzuca jaja na szynkę, zjada i jedzie volkswagenem do pracy.polski - wrzuca jaja na rower i jedzie do pracy :)
Aha, i mocz jest do analiz, nie do picia ;)

(2015/10/17 11:48)
Zrozumiałam, ale nie bardzo pasowało mi to do obecnej rzeczywistości.Chociaż sama jestem emerytką, to jednak uważam, że emeryci są w lepszej sytuacji niż młode rodziny.W sochaczewskich przychodniach nie oczekujemy na przyjęcie do lekarzy. U specjalistów były by też mniejsze,gdyby nie to że większość emerytów załatwia sobie grupy niepełnosprawności, aby mieć pewne przywileje np. odpisy od podatków, bezpłatne przejazdy czy dopłaty do turnusów rehabilitacyjnych i miejsca parkingowe. Oni nawet nie leczą się u tych specjalistów tylko chodzą na wizyty, by mieć wiele wpisów w karcie choroby na komisje lekarskie.Przynajmniej połowa z nich  dorabia, odbywa dalekie zagraniczne wycieczki do których trzeba mieć zdrowie.

(2015/10/17 13:38)
@metasekwoja  cytuję " to jednak uważam, że emeryci są w lepszej sytuacji niż młode rodziny." jeżeli jest dwoje emerytów to na pewno mają więcej na "głowę" niż trzy-czteroosobowa rodzina z jednym pracującym albo nawet kiedy dwoje pracuje,co nie znaczy że nie liczą się z groszem,szaleją po świecie Lexusami,,nie mają kredytów na mieszkanie,samochód , co u młodych często się zdarza,a to że spotkają się w jakimś "klubiku",zjedzą ciastko,o zgrozo może nawet jakaś lampka wina?poszaleją , przy disco-polo --nie oznacza dobrobytu Polskich emerytów,co do służby zdrowia-uważasz że dzięki emerytom mamy kolejki,nabijają licznik wizyt,robią zamęt ?? no to ja się poddaję:-(((

(2015/10/17 13:54)