Pit

/ 7 odpowiedzi
Witam czy jest ktos w Sochaczewie kto rozliczy mi Pit za drobną opłatą ???
od kilku lat rozliczam rodziców w biurze przy Pl. Kościuszki na II p , Panie są miłe ,rzetelne , opłaty  niskie , w tym roku po godzinie mogłam już złożyć rozliczenie w urzędzie . POLECAM

(2014/03/01 09:54)
A nie lepiej ściągnąć z internetu program do rozliczania PIT i zrobić to samemu? I to za darmo. To przecież nie jest nic trudnego, nawet dla osób które się na tym nie znają. Teraz każdy program ma wbudowanego kreatora rozliczeń i on sam krok po kroku informuje nas jakie informacje mamy podać. Resztę wpisuje i oblicza sam. Dodatkowo można złożyć deklaracje przez internet (e-Deklaracja) co zaoszczędzi stania w US a co ważniejsze jeśli mamy nadpłatę to jest ona wypłacana szybciej. Dla porównania składaliśmy w tym roku jedną deklarację w US i tego samego dnia wysłaliśmy drugą deklarację przez internet. Metodą standardową wypłata z US była na koncie po 10 dniach, a e-Deklaracją była już po 4 dniach.Polecam samemu się trochę pobawić a z pewnością się uda :)

(2014/03/01 10:06)

Witam!!!

Ja mogę rozliczyć i to za darmo. Już dawno się rozliczyłam, a także pracowników z pracy.

(2014/03/01 18:34)
To podaj adres

(2014/03/02 12:11)
A faktury z budowy ktoś rozliczy zostało mi jeszcze z 6 faktur.

(2014/03/03 18:43)