Piwiarnia w Sochaczewie

/ 21 odpowiedzi
Witam serdecznie , Co byście powiedzieli  na otwarcie piwiarni  w Sochaczewie z prawdziwego zdarzenia ? Proszę o opinie , Pozdrawiam.

Niestety większość takich miejsc w naszym mieście szybko zamienia się w „mordownie”. Jedyne miejsce w którym zawsze był klimat to 77.

Co rozumiesz przez piwiarnie z prawdziwego zdarzenia?

(2013/06/10 17:19)
Piwiarnia mi się kojarzy z pubem, w którym sprzedają miejscowe piwo:) byłem ostatnio w Czechach i się raczyłem pysznym złościstym trunkiem w takim miejscu :) 

(2013/06/10 18:59)
CHodzi o to żeby stworzyć klimat parawdziwej piwiarni gdzie można usiąść w spokoju i rozkoszować się pysznym  trunkiem  dbając jednocześnie o bezpieczeństwo odwiedzających jak i zapewnić  miło atmosfere ;) pozdrawiam

(2013/06/10 19:31)
ja dla takich miejsc zawsze i wszędzie za jestem hehe :-) faktycznie , obecnie to tylko 77 są miejscem z klimatem. Dawniej może jeszcze Malibu było fajne, teraz zamknięte..

(2013/06/10 20:50)
Kolejne miejsce na rospierduchy
Piwopój dla okolicznych żuli.
Powodzenia

(2013/06/11 11:52)
Jeżeli uda się komuś otworzyć lokal z fajnym wnętrzem, fajną atmosferą, z dobrym jedzeniem i w fajnym miejscu ( brakuje lokalu w piwnicy ) a przede wszystkim z dobrym piwem ( żywiec z miejscowości Żywiec, a nie siki z Elbląga), to jest duża szansa że się uda taki lokal utrzymać dłużej na rynku. 

(2013/06/11 12:00)

I jeszcze jedna ważna sprawa: żeby obsługa od godziny 22 nie stała na klientem i nie przebierała nogami czekając jak na zbawienie aż wyjdzie. Może nie cały tydzień ale chociaż w piątki i soboty. Bo jak narazie to chyba tylko w 77 można dłużej posiedzieć, tak że obsługa po 22 nie próbuje cie zabić swoim wzrokiem ;)

(2013/06/11 20:56)
piwiarnia z prawdziwego zdarzenia,gdzie można 2-3 razy w tygodniu posiedzieć i pogadać z kumplami i znajomymi powinna sprzedawać piwo tylko beczkowe,niepasteryzowane,w miarę możliwości z lokalnych (u nas takich nie ma) browarów,cena kufelka 3,50 zł. a nie jak wszędzie-piwo butelkowe,kupione  hurtowni za 2.30 sprzedawane po zdjęciu kapsla za 5 i więcej złotych,głupi nie jestem ale czasem mnie tam poniesie właśnie w celach towarzyskich-(w domu inaczej smakuje) i daję się żywcem ograbić,ale cóż?

(2013/06/11 21:08)
No niestety cena musi być w miarę wysoka w celach zaporowych. Jak będzie po 3.50 to zaczną się złazić żule z parku ;)

(2013/06/11 22:53)
Jacek,co ty gadasz-jaka cena zaporowa?,jakie żule?jak żul miałby wydać 3.50 na piwo które ma w monopolu za 2,50 ?no chyba że nie podoba Ci się że obok,przy stoliku usiedli chłopaki z budowy którzy chcieli po robocie się odprężyć a w parku pić nie lubią,ogólnie to daj sobie jaja ucinać idąc np do knajpy-hotelu,gdzie browar kupisz za 12-15 i więcej zł.,tam sobie posiedzisz jak panisko

(2013/06/12 04:34)
żule z parku to piją F-16, a nie piwo po 3,50 . 

(2013/06/12 07:00)

Jacek,co ty gadasz-jaka cena zaporowa?,jakie żule?jak żul miałby wydać 3.50 na piwo które ma w monopolu za 2,50 ?no chyba że nie podoba Ci się że obok,przy stoliku usiedli chłopaki z budowy którzy chcieli po robocie się odprężyć a w parku pić nie lubią,ogólnie to daj sobie jaja ucinać idąc np do knajpy-hotelu,gdzie browar kupisz za 12-15 i więcej zł.,tam sobie posiedzisz jak panisko

Z tymi żulami to był żarcik. A tak naprawdę to chodzi o gówniarstwo i inne bydełko, które szuka wrażeń mocniejszych niz tylko wypicie piwa. I nie zależy mi żeby "siedzieć jak panisko" tylko żeby nie trzeba było robić uników przed latającymi butelkami ;)

P.S.: A moje jaja to zostaw w spokoju :P

(2013/06/12 08:00)
Nieciekawe towarzystwo odstrasza wysoka cena trunku. Jak ktoś chce pić piwo za 3,5 to niech idzie do Biedronki.

Z drugiej strony słusznie jak kolega wspomniał nie ma sensu otwierać knajpy z Lechem czy Żywcem. Tylko najlepiej jakimś dobrym regionalnym piwem.

(2013/06/12 11:43)
do "jacek"-hey!!!

(2013/06/12 16:10)
witam.ja parę razy byłam/em w "Pełnej Qlturce" i...naprawdę nieźle. wiadomo, "Siódemki" mają swoją historię, ale mam wrażenie że (ostatnio właśnie), "jadą" na dawnej opinii. W "...Qlturce" można się "zabawić" w piątki i w soboty nieco dłużej, niż gdzie indziej; co do klimatu - zależy, co kto lubi - mi pasuje. trochę widok psują drewniane ławki i stoły, ale jeżeli pytasz o Piwiarnie, to ten lokal powinien spełnić twoje oczekiwania. jest jeszcze "Karczma Rzym", ale to bardziej pizzeria, a poza tym...zresztą nieważne. chce powiedzieć tylko, że miło się można "rozczarować" w dawnej "Warce".pozdrawiam

(2013/06/12 18:24)
Zapewne chodzi Ci o coś w stylu Piwiarni z programu sponsorowanego przez Warkę?
Fajny klimat dopóki nie odpowiednie osoby się zjawią. Ogólnie zawsze to coś nowego u nas.

(2013/06/13 14:10)
Piwiarnia z prawdziwego zdarzenia miałaby duże szanse w Sochaczewie. Do "Rzymu" na piwo nie ma co iśc, bo zanim wypijesz siki, które nazywają piwem - zwymiotujesz po ich pizzy.....siodemki są, to fakt ale w weekend nie ma tam gdzie usiasc, nierzadko tez mozna oberwac, a ludzie nie po to ide do baru zeby dostac w ryj
Fajny, klimatyczny lokal z dobrym piwem, jakimis przekaskami do tego - dobry pomysł, takie miejsce miałoby duzy ruch

(2013/06/13 14:25)
Piwiarnia z Dobrymi przekąskami i piwem regionalnym typu Brok Sambor albo Bosman Specjal :)

(2013/06/13 14:53)
Oj takia piwiarnia to by było coś pięknego ;-)a co do 77 to nigdy nie spotkałem się tam z jakimiś awanturami, żeby można było w ryj oberwać;)

(2013/06/13 16:02)
a co do 77 to nigdy nie spotkałem się tam z jakimiś awanturami, żeby można było w ryj oberwać;)

No właśnie. ja bywam w 77 od kilkunastu lat dosyć często i w tym czasie widziałem może ze 3-4 "zadymy". Także ktoś musiał mieć dużego pecha ;)

(2013/06/13 23:21)
A jak z wiekiem w takiej piwiarni?
Czy limit OD 21 by Wam odpowiadał?

(2013/06/14 07:25)