Plac zabaw dla dzieci w Sochaczewie

/ 16 odpowiedzi
Sochaczew zgłosił się do konkursu „Podwórko NIVEA”, w którym do wygrania jest jeden z czterdziestu nowoczesnych placów zabaw. Ratusz wskazał konkretny teren – działkę przy ulicy Żwirki i Wigury, na tyłach Muzeum Kolei Wąskotorowej. Teraz tylko od nas zależy, czy w dzielnicy Boryszew, na tzw. osiedlu wojskowym, powstanie wyjątkowe miejsce do zabaw. Głosowanie w konkursie rozpocznie się już 1 kwietnia i potrwa do 31 maja.
Jak czytamy w regulaminie konkursu, do końca wakacji marka NIVEA wybuduje rodzinne place zabaw w 40 lokalizacjach. W których – o tym zdecydują internauci. Głosowanie będzie przeprowadzone w dwóch etapach - w kwietniu wybranych zostanie dwadzieścia i w maju kolejne 20 placów.
- Nasz plac zaplanowaliśmy przy ulicy Żwirki i Wigury, ponieważ w najbliższej okolicy nie ma otwartego dla wszystkich, bezpiecznego, nowocześnie wyposażonego miejsca do zabaw. To idealna lokalizacja, bo nieco z dala od okien, więc dzieci nie będą przeszkadzały nikomu w odpoczynku. Jednocześnie teren leży w centrum dużego osiedla, przyciągnie maluchy z kilkunastu bloków, pobliskich domów jednorodzinnych – mówi burmistrz Piotr Osiecki.
Plac ma zawierać: multi zestaw kaskada, tunel rurowy królicza norka, piaskownicę z daszkiem, huśtawkę ważkę, kiwak dwuosobowy, grę balance, skakankę, grę w klasy, huśtawkę wahadłową, zjeżdżalnię, karuzelę z siedziskami, huśtawkę bocianie gniazdo, kosz na śmieci, ławki, tarczę do rzucania, stojak rowerowy.
- Idea jest taka, że ma łączyć pokolenia, zachęcać do wspólnego spędzania czasu oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Fundator stawia warunek, że obiekt ma być ogólnodostępny i czynny codziennie od 8.00 do 20.00 – wyjaśnia Urszula Cielniak naczelnik Wydziału Inwestycji i Modernizacji.
Głosy na nasze podwórko będzie można oddawać od środy, 1 kwietnia, na stronie: www.nivea.pl/podworko, w zakładce „Twoja lokalizacja”. Zwyciężą te lokalizacje, które otrzymają największą liczbę głosów od Internautów. Nasza WYGRANA zależy wyłącznie od naszych głosów! Zachęcamy wszystkich mieszkańców Sochaczewa, by wsparli ten projekt! W ten sposób możemy pomóc w utworzeniu wspaniałego miejsce zabaw dla sochaczewskich dzieci.*

*Materiały skopiowane z profilu Plac zabaw dla dzieci w Sochaczewie.
Zachęcam do głosowania :)
już poruszyłem ten temat w wątku-"głosowanie",głosować można raz dziennie,na razie Żyrardów się napina ostro,klikać panowie i panie,tatusie i mamusie

(2015/04/05 12:31)

Zagłosowane. Można głosować raz dziennie.

Na razie jesteśmy na 26. miejscu.

(2015/04/05 12:44)
bez niczyjej łaski takie place powinny być w miesćie.

(2015/04/05 14:14)
A władza co siedzi na d..pie i czeka jak Nivea lub Mars coś w Sochaczewie zrobią . Powiem tak , Oni patrzą jak coś zreorganizować aby przyjąć swojego , patrzą jak zniszczyć coś co działa i przynosi konkretne korzyści .Jeżeli nie niszczą to zastraszają. Ale co tam , młodzi mają to w dupie , a Pan M. lub Pani K namówi znów emerytów na konkretne głosowanie , zorganizują im bal , tort i głosów dużo . Ludzie ja się na szczęście z stąd wyprowadziłem i mam ich głęboko . Przyjechałem na święta do rodziców i stąd mój wpis . Ludzie obudźcie się z marazmu , bo to nie miasto na skalę 21 wieku .Tam gzie jestem i wcale nie chodzi o Warszawę jest całkowicie inaczej , zapewniam Was. A pracę znalazłem i to nie najgorszą. Kiedyś napiszę o Pani K. A . Będzie Ciekawie zapewniam.

(2015/04/05 19:56)
Ludzie, nie róbmy z tego plebiscytu dla "władzy". Jest okazja to postarajmy się z niej skorzystać. A że zaproponował to jakiś pracownik magistratu? No cóż, czasami i muchomor może być piękny w porannym jesiennym anturażu, co nie zmienia faktu, że jest muchomorem ;)Ja głosuję za, choć moje dzieci raczej już z tego nie skorzystają w wszystkich do tego będę namawiał :))

(2015/04/05 22:52)
Dokładnie, zróbmy to dla naszych i nie naszych dzieci. Bo wiadomo nie od dziś, że jak będziemy patrzeć na innych to niewiele się zmieni. Ja w każdym bądź razie głosuję :)

(2015/04/06 14:02)
Nie ważne skąd się pomysł wziął. Władza sobie pójdzie a plac zabaw zostanie. Jeśli się uda skorzystają dzieciak. I dla nich warto zagłosować. Bez logowania, raz dziennie. I taka mała wskazówka na wszelki wypadek. Długo czekałem na link potwierdzający oddanie głosu i w końcu przypadkiem znalazłem go w spamiie. Może komuś się przydać taka informacja. Głosujmy! Pozdrawiam

(2015/04/07 13:28)
awansowaliśmy z 32 na 24 miejsce z 2.700 głosami,trzeba pogonić Żyrardów,mają 7.300 głosów,skąd u nich tylu internautów?

(2015/04/07 19:25)

(2015/04/08 03:40)

21. miejsce....

Czy to możliwe, żeby link do autoryzacji głosu nie przyszedł jeszcze po 3 godzinach od glosowania?

(2015/04/08 11:28)
Sprawdź w spamie. 

(2015/04/08 14:44)
do mnie też była w spamie,

(2015/04/08 16:19)

Nie było w spamie ;)

Link dotarł chyba po 5 godzinach

(2015/04/08 16:38)
Witam, wbieńko, tylko pamietaj, żeby każdego dnia zagłosować, zmobilizuj wszystkich w rodzince:). Moje dziecko już tez nie skorzysta, ale faktycznie warto dla pozostałych żwirkowców:) pozdrawiam i codziennie raz głosuję ze swoim dorosłym już dzieckiem

(2015/04/08 16:39)
@ator
Dzisiaj już głosowaliśmy :)

(2015/04/08 22:20)

Dlaczego materiały na ten temat spadły z pierwszej strony e-Sochaczew? Moim zdaniem powinny zostać do końca akcji.

Przez weekend drastycznie poszliśmy w dół... A więc głosujmy!!!

(2015/04/13 08:34)