Plan Osieckiego na wybory

/ 17 odpowiedzi
Analizując poczynania obecnego burmistrza Osieckiego, dochodzę do wniosku , że jego plan na wybory jest bardzo prosty i przejrzysty. On dzisiaj wie , że w walce o burmistrza miasta nie ma już szans, więc całe swoje siły gromadzi aby mieć większość w radzie powiatu i tam zostać starostą i dalej upokarzać miasto , tylko już z innej pozycji. Jemu to w sumie wynik przegranej jest na rękę , bo , zadłużył miasto , nie ma wizji miasta i miasta nie czuje  jako mieszkaniec gminy Nowa Sucha . Chce zostać starostą , bo powiat , to nie miasto i obowiązki mniejsze, i inna odpowiedzialność . Wie to wszystko bo był wice , a miasto i jego problemy go przerosły i pokazał ,że nie umie sobie z nimi poradzić. Ot cała recepta Osieckiego 
Jestem zaskoczony , bo do mnie też ta wiadomość już dotarła wcześniej , że walka o burmistrza to pozór , a cel to powiat. Chociaż jak patrzę na listę i twarze kandydatów na radnych z forum Osieckiego , to ogarnia mnie śmiech , bo 
dwóch Głuchowskich : Mieczysław i  Tadeusz ten co podobno po pijaku spadł ze schodów, a reszta to emeryci i inni o których nie warto nawet mówić.

(2014/09/24 20:57)
...zacznam nabierać obrzydzenia do obelżywych wypowiedzi na forum odnośnie miasta i powiatu, może nadchodzi czas zmiany , 16 listopada to będzie dobry czas żeby pokazać że jako meszkańcy chcem zmiany. Może czas wymienić "starych" "zatwardzałych " radnych i wpuścić do rady świeżą krew. Masze rady miasta i powiatu przypominają związki kazirodcze dawnej sfery arystokratyznej .... 

(2014/09/25 10:36)

ty i twoja partia

(2014/09/25 10:59)
Ale jak już facet klient sika na siedząco to go nie szanujesz. :P

(2014/09/25 11:41)
olaf ch... mnie obchodzi ze podgladasz kobiety jak sikaja.. wykaz choc odrobine polotu i zajarz do czego grzech sie odnosi...

(2014/09/25 13:05)
Olaf a jaki ty biznes prowadzisz , gitary sprzedajesz ? A tak nawiasem to ile Tu nicków posiadasz , że Ci się chce.
Ale temat dotyczy kogoś innego i jego recepty. Zgadzam się z autorem tematu , Osiecki chce zawładnąć powiat, wydaje mi się jednak , że tam też ma nikłe szanse na realizację swego planu.

(2014/09/25 13:06)
Jaka nazwa i marka i za ile?

(2014/09/25 15:48)
A ja myślałam, że żyjemy w wolnym kraju. Chciałabym przypomnieć, że sochaczew to nie ośrodek dla upośledzonych umysłowo, Tu ludzie potrafią myśleć samodzielnie. Zwracam się z apelem do wszystkich forowiczów, nie napuszczajcie ludzi na siebie, nie krytykujcie bez celu i większego sensu.
Mieszkam i pracuje w Sochaczewie od urodzenia i nigdy w tym mieście nie działo się tyle co teraz. Pamiętam z dzieciństwa, jak moja mama powtarzała zieleniejąc ze złości, że Skierniewice nam zabierają wszystkie pieniądze na inwestycje -  jako miasto wojewódzkie, potem długo byliśmy zapleczem robotniczym i sypialnianym dla warszawy. Teraz widzę, że w tym mieście zaczyna się coś dziać.... zaczyna żyć swoim życiem. Mamy już prawie fajne centrum, fajne dalsze plany. Moje dziecko na gdzie spędzić wolny czas, ja takiej możliwości NIE MIAŁAM.

LUDZIE JEST DOBRZE.... przestańcie krytykować.

ten post dedykuję wszystkim tym, którzy zapomnieli jak tu dorastali...

Tara

(2014/09/26 08:36)

i znow potok slow bez pokrycia... ja potrafilem wymienic co jest nie tak.. tara sprobuj napisac co wg ciebie znaczy "AZ TYLE SIE DZIEJE" bo sugerujesz mega przeogromne zmiany... pozowle sobie wyprzedzic twoja odpowiedz i dodam tylko.. spojrzcie na sochaczew 2000 i 2014 i odpowiedzcie sobie sami na pytanie co "az tyle sie zmienilo"

nie liczmy magazynow, oraz centrow handlowych, w ktorych i tak w 80% prace znalezli mieszkancy z gminy lub sasiednich wiosek a polowa podatkow i tak nie idzie do miasta.

skup sie tara prosze na tym co to miasto zrobilo zeby zylo sie nam lepiej, wygodniej, przyjemniej, ekonomiczniej i ocenimy czy faktycznie tak jak sugerujesz to sa mega zmiany

dziekuje z gory

(2014/09/26 12:21)
Plan Burmistrza na wybory to pożyczenie 27 000 000 zł i zadłużenie miasta. Szumnie zapowiadał remont mostu na Bzurze, most się sypie a pan Burmistrz robi ekspertyzę zamiast remontu. Cztery lata mijają a on znów mami ludzi że zrobi. Ja mu nie wierzę i już, to są fakty. Pożyczył blisko 30 baniek, a zaraz przed terminem wyborów łaskawca wyskubał marne 2 bański na Staszica, po czterech latach kłótni ze starostą. Teraz to niech sobie obiecuje, ja mu już nie wierzę, bo co z Licealną która rozpada się na naszych oczach, co z Al. 600 lecia, co z 15 - sierpnia ? I tak dalej i tak dalej. Można jeszcze wymieniać aż do bólu. TAK WIELU INWESTYCJI NIE ZROBIŁ BURMISTRZ OSIECKI, A TERAZ ZNOWU CZARUJE WYBORCÓW MYŚLĄC ŻE LUDZIE SĄ GŁUPI. NIE SĄ, JUŻ NIE. TEMU PANU DZIĘKUJEMY I TO BEZ ŻALU, NIECH WRACA Z KONT PRZYSZEDŁ.   

(2014/09/26 16:12)