Platforma Obywatelska -8 lat

/ 46 odpowiedzi / 15 zdjęć
Platforma Obywatelska 8 lat rządów ,czy 8 lat ściemy aż do dziś czy czaruje Kopacz ,co zrobili ,co dobre ,co złe,czy powinni się nadal pchać do władzy.Czy jesteśmy zadowoleni z panującej ekipy,czy ludzie ci powinni odejść,czy wygrane wybory przez inna ekipę coś zmienią w kraju.
Pokaz mi polityka lub partię, który nie pcha się do władzy :)
Pchanie się do władzy to główne zajęcie zawodowych polityków. Drugie, zajęcie po wykonaniu pierwszego, to utrzymanie się przy władzy. Odwieczny KAMIENNY KRĄG polityki, wyglądająca ostatnio jak brazylijska telenowela skierowana do mało rozgarniętych widzów - więc o co chodzi @dragon36 ;)

(2015/10/06 13:33)
Wg. mnie problemem jest to że dwie najmocniejsze w tej chwili partie w Polsce to skrajności, zarówno jedna jak i druga to nie najlepsza droga dla rozwoju Polski, i podobnie jak w wyborach prezydenckich będziemy chyba bardziej wybierać między mniejszym złem niż dobrem Polski.

(2015/10/06 16:15)
Coś zmienią?Tylko co?Zmiana jest dobra jeśli to jest dobra zmiana.Może być tak jak z tymi rozwiedzionymi kobietami, które po rozwodzie  z pijakiem, biorą szybko  jeszcze gorszego pijaka, a ten katuje ich dzieci.

(2015/10/06 17:40)
wszyscy siebie warci.

(2015/10/06 19:27)
to po wuj wybieracie tylko PO lub PIS od tylu lat???
PO PIS PSL SLD - to juz bylo za kazdym razem zmienialiscie na cos innego a skoro tak robiliscie to cos wam sie nie podobalo. TO PO CO wracacie do zlych wyborow????? ludzie ci sami to jak mozecie myslec ze cos sie zmieni?
kolejna sciema to nowoczesna i inne takie twory odrzuconych z innych partii lub ambitnych ktorzy w PO nie mogli zrobic kariery to zakladaja nowe partie zeby dochrapac sie prezesa.
ja pier.. w tym kraju z takim mysleniem to nie bedzie dobrze nigdy.

(2015/10/07 08:26)
Za to mamy prezydenta na autopilocie i to z ładowaną w nocy baterią u prezesa hi hi. Słowem niczym w czeskiej komedii lub Białoruskiej telenoweli , tajne narady nocą i sterowanie z tylnego fotela. Da da dammmmmmmmm.

(2015/10/07 10:01)

(2015/10/07 10:02)
czy wygrane wybory przez inna ekipę coś zmienią w kraju.

nic nie zmienią, bo prawdopodobnie wygra PiS, ale nie będzie miał możliwości rządzić samodzielnie, więc nic nie zrobi. Nawet gdyby mógł sam rządzić i coś zrobić to tylko jeszcze bardziej "schrystianizuje" ten kraj :) co widać już po zawetowaniu ustawy o uzgodnieniu płci przez Pana Prezydenta.

Co złego jest w „pchaniu się do władzy”? Jaki sens ma stawanie do wyścigu nie wierząc w wygraną i nie chcąc tejże? Przecież to bez sensu. Nie będąc u władzy niczego się nie zrobi. Można głosić przeróżne hasła i obiecywać co tylko możliwe, ale nie będąc u władzy nie zrobi się przecież nic dlatego zawsze dziwi mnie rozliczanie z tego „co zrobiliście” partii i ugrupowań, które zrobić mogły niewiele.

(2015/10/07 10:56)
Co może zmienić?Chyba, że odkupi to co rudy ze swoją bandą sprzedał?Rudy i Kupaczowa tak podpiszą  papiery, że nic nie będzie można zmienić.Sejm najprawdopodobniej na ostatnim posiedzeniu zajmie się zawetowaną ustawą, bo później nie będzie już szans, a jest dużo innych ważniejszych spraw którymi mogliby się zająć, a nie jakimiś zboczeńcami ;)Co złego jest w "pchaniu się do władzy"? Nic, chyba, że może "pchanie".Pozdrawiam.

(2015/10/08 09:09)
obywatele, jesli:- uwazacie, ze zmiana wladzy na jaka kolwiek inna opcje nic nie zmieni- jestescie zli na obecna wladze- jestescie rozczarowani co robi głowny predendent do sprawowania wladzy- skoro zmieniliscie jedną partie na obecna czyli ta poprzednia co rządziła tez wam sie nie podobala
to prosze nie idzicie glosowac po raz kolejny na to samo. jesli nie wierzycie w zmiany to zwyczajnie dajcie im troche odpoczać, widac ze sa przemeczeni tą walką miedzy soba i rządzeniem tym krajem a jak czlowiek przemeczony to robi coraz wiecej blędów - co widac.
dajcie zdecydowanie zólta kartke PO i PIS - zaglosujcie na ludzi spoza ukladu, dajcie wyrazny znak waszym ulubiony partiom ze robia cos nie tak, jesli ciagle bedziecie na nich glosowac to oni uwazaja ze robia dobrze.. logiczne, co nie?
na prawde beda wam wdzieczni.

(2015/10/08 10:39)
Dla mnie każda opcja jest do zaakceptowania w budowaniu Polski byle nie PISlam i walnięty korwin miki. A jak wygląda demokracja w wydaniu piśków, widać w Sochaczewie, po 5 latach ledwo kończą Staszica i to dzięki kasie od wojewody i to z PO. Miernota i marazm, most się sypie, zmarłych z grobów trzeba było ewakuować bo skarpa się zawaliła od chowania na śmieciach. I też kicha pieniędzy nie ma, nawet porządnego klopa w mieście nie udało się zrobić. I tylko Małecki uśmiecha się z plakatu, do wyborców, jak łosiu do sera, tylko co my mieszkańcy mamy z tego jego posłowania?  Marazm i nie kompetencja władzy w mieście i powiecie aż skrzeczy. Tacy to dobrodzieje, aż strach pomyśleć jakie co w czerepach mają ci wyżej ?

(2015/10/08 11:59)
@RotorKiedyś była taka czeska bajka "Chłopiec z plakatu" :) :) :)

(2015/10/08 14:50)
Nie czeska, a czechosłowacka ;)

(2015/10/09 06:53)
tak wyglądają tłumy wielbicieli kandydatów, nie tylko Petru ,telewizja kłamie?

(2015/10/09 06:56)
PISiorstwo tylko skrzeczy jakieś brednie i obiecuje cuda byle tylko do koryta się dorwać, aż ryje ich swędzą. Gotowi są Polskę podpalić żeby tylko do tego koryta się dostać i spier.......ć wszystko. Ludzie już zapomnieli o rządach związkowców z AWASÓw co skończyło się dziurą Bałca w 2002r. Mieli przecież pełnię władzy, mogli zmienić wszystko, zrobili 4 kosztowne i zbędne reformy i co, czy uszczęśliwili górników, hutników i pielęgniarki ? nie a dlaczego ? bo kasa głupku kasa. I tym razem będzie podobnie, tylko gorzej. Rządy pisiorów to będzie dramat dla Polski, nic dobrego nie zrobią a wszystko spier,,,,,,,,,,,,,,,,,,ą. Dlaczego bo to miernoty i pisiolone melepety.     

(2015/10/09 08:51)
@Mitutoyo
Oczywiście, racja czechosłowacka (O klukovi z plakátu) - czechosłowacka jak najbardziej. I tamten chłopiec schodził z plakatu, aby zrobić coś dobrego dla innych. O tu poniżej przykład: jak koledzy zamówili tylko jeden kufel złocistego płynu z białą pianką, to chłopiec z plakatu poprosił jeszcze o cztery dodatkowe ;) Cztery, bo tyle miał palców. Gdyby miał więcej zamówiłby więcej :)
A "nasz" chłopiec z plakatu? 

(2015/10/09 09:09)
Ja jestem zadowolony z rządów PO. Napewno nie wszystko było idealne i w niektórych kwestiach nie zgadzam się z ich decyzjami (jak choćby sporawa imigrantów) no ale chyba żadna partia nie spełnia moich oczekiwań w 100%.
Największe plusy dla PO to m.in. to, że jako jedyne państwo w Europie uniknęliśmy recesji w największym światowym kryzysie gospodarczym od lat 30-tych XXw. Cieszę się też, że wreszcie doczekaliśmy się w Polsce autostrad, których nie potrafiły wybudować inne rządy. Często jeżdżę do Włoch bo mam tam rodzinę. Kiedy pierwszy raz byłem tam 15 lat temu to czułem się jak krewny z ubogiego kraju, zdecydowanie wyprzedzali nas w rozwoju gospodarczym, teraz sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Tam przez 15 lat nie zmieniło się KOMPLETNIE NIC a Polska przeskoczyła w tym czasie kilka epok do przodu. Teraz kiedy dzieci rodziny z Włoch przyjeżdżają do nas to robią duże oczy i są zaskoczone na jakim poziomie żyje się w Polsce.
Przeraża mnie wizja państwa policyjno-wyznaniowego które chce nam zafundować PiS. Mam nadzieję, że nawet jak wygrają wybory to nie będą w stanie samodzielnie stworzyć rządu bo inaczej to cofną nas do epoki średniowiecza i po 4 latach ich rządów Polska faktycznie będzie w ruinie :(

https://youtu.be/bRKNu7eDa18

(2015/10/09 09:35)
Pozostaję wierna PO - za racjonalną  elastyczność, brak radykalizmów, za ostrożne reformy i wyważony patriotyzm. "Prawdziwych polaków" skreślam 

(2015/10/09 19:35)
Boże broń nas od "prawdziwych Polaków", i księży lubiących dzieci inaczej oraz kiboli.

(2015/10/13 10:22)

(2015/10/13 17:35)
dobra stary.. podaj teraz inflacje i zrob korekte do tabelki :)

(2015/10/14 08:12)
Przez ostatnie 2 lata mieliśmy deflację. 

(2015/10/16 08:23)
platforma chłonna jak ziemia rolna.

(2015/10/16 19:11)
LUDZIE !! skąd w was tyle szamba?  ONI i tak was olewają!!

(2015/10/16 21:36)

(2015/10/17 11:20)